Troll czy nie troll?

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)

Co zrobić z trollem?

Zostawić
7
26%
Wyrzucić
20
74%
 
Liczba głosów: 27

Robert Foster
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 2 maja 2015, 12:24

Troll czy nie troll?

Post autor: Robert Foster »

W seksie najgorsze jest to że musisz kopulować z niższa formą życia (kobietą - stworzeniem bez pasji, bez umysłowości bogatej, z dużą dozą próżności, butności przeciwko logice, wyznająca kaprys umysłowy jako drogę życia)

Pokrywanie tego stworzenia było tak odrzucającym doświadczeniem, że nigdy tego już nie powtórzyłem.

Czułem się jak Zoofil.
alf86
ASiołek
Posty: 53
Rejestracja: 31 sie 2014, 01:55

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: alf86 »

@Robert Foster

Po co taki ch.j jak Ty się urodził?
Robert Foster
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 2 maja 2015, 12:24

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: Robert Foster »

alf86 pisze:@Robert Foster

Po co taki ch.j jak Ty się urodził?
Ciężkie pytanie odnoszące się do filozofii - sens życia (nie mam czasu na odpowiedź teraz)
Awatar użytkownika
Thanais
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 17 lut 2011, 17:15
Kontakt:

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: Thanais »

Robert Foster pisze:W seksie najgorsze jest to że musisz kopulować z niższa formą życia (kobietą - stworzeniem bez pasji, bez umysłowości bogatej, z dużą dozą próżności, butności przeciwko logice, wyznająca kaprys umysłowy jako drogę życia)

Pokrywanie tego stworzenia było tak odrzucającym doświadczeniem, że nigdy tego już nie powtórzyłem.

Czułem się jak Zoofil.
Oby więcej mężczyzn dochodziło do takich wniosków. Dzięki temu imperatyw wzwiedzionego penisa przestanie zagrażać kobietom.

Btw, mężczyzn łączą identyczne potrzeby seksualne (częstotliwość, intensywność), toteż oczywiste jest, że wypełnianie kolegów dostarcza im więcej radości.
A może wolisz nadziewać się na cudzy ruszt? ;)
Ufamy, że się podzielisz refleksją.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: Viljar »

alf86 pisze:@Robert Foster

Po co taki ch.j jak Ty się urodził?
To jest żywy dowód na to, że pisanie zaimków "ci","ty", "tobie" wielką literą na forach jest może i poprawnie gramatyczne (bo żadna reguła tego nie reguluje), ale całkowicie zbędne, gdyż sugeruje szacunek. Znacznie lepiej zachować taką formę dla prywatnej korespondencji, a na forum pisać takie słowa bez wyjątku mała literą, co oznacza neutralny stosunek do wszystkich użytkowników bez wyróżniania kogokolwiek. Jakby to powiedział mój ulubiony językoznawca - jeśli masz zamiar zalecić Robertowi Fosterowi czynność włożenia męskiego przyrodzenia w zakończenie pleców, to nie ma sensu pisać "ci" wielką literą, bo każdy wie, że nie ma to nic wspólnego z szacunkiem, a jest jedynie bezsensowną manierą językową.

Przepraszam za offtoop, ale czytając powyższe (i uwagi, w których zarzucano mi rzekomy brak kultury pisania na forum) uznałem, że dobrze wyjaśnić sprawę.
Btw, mężczyzn łączą identyczne potrzeby seksualne (częstotliwość, intensywność), toteż oczywiste jest, że wypełnianie kolegów dostarcza im więcej radości.
Myślę, że warto założyć na forum dział zatytułowany np. "Złote myśli AS-ów" i wklejać tam jakie perełki :lol:
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Robert Foster
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 2 maja 2015, 12:24

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: Robert Foster »

Thanais pisze: Ufamy, że się podzielisz refleksją.
Nie.

I nie pisz do mnie bo nudzisz.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: chochol »

Viljar pisze: Myślę, że warto założyć na forum dział zatytułowany np. "Złote myśli AS-ów" i wklejać tam jakie perełki :lol:
To byłby fajny wątek, poprawiałby humor.
Robert Foster pisze:niższa formą życia (kobietą - stworzeniem bez pasji, bez umysłowości bogatej, z dużą dozą próżności, butności przeciwko logice, wyznająca kaprys umysłowy jako drogę życia)
Nawet nie wiem jak odpowiedzieć, jestem totalnie zniesmaczona tym mizoginicznym postem. Skąd wzięły się takie cechy określające kobiety? Z zasady przeciwieństw, wszystkie "szanowane" cechy przypisywane są płci męskiej, co wynika jedynie z kulturowego i społecznego warunkowania. Szczęśliwie to już zamierzchłe czasy :D
Ostatnio zmieniony 3 maja 2015, 08:31 przez chochol, łącznie zmieniany 1 raz.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
Thanais
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 17 lut 2011, 17:15
Kontakt:

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: Thanais »

Robert Foster pisze:
Thanais pisze: Ufamy, że się podzielisz refleksją.
Nie.

I nie pisz do mnie bo nudzisz.
Na bolca nie masz co liczyć. Za gruby jesteś.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Przecież Robert Foster to troll, a wy się podniecacie jak gżegżółka na wiosnę. :roll:
Ostatnio zmieniony 3 maja 2015, 12:54 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Robert Foster
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 2 maja 2015, 12:24

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: Robert Foster »

wyrwana_z_kontekstu pisze:Przecież Robert Foster to troll, a wy się podniecacie jak grzegżółka na wiosnę. :roll:
To typowe dla takich miernot jak ty - przypisywać trollowanie komuś zwyczajnie dlatego, że mówi coś innego niż byś chciała przeczytać/usłyszeć.

Napisałem odpowiedź na pytanie zawarte w tytule wątku i już się jakieś faszystki zleciały z zarzutami o trolling - bo im się moje odczucia nie podobają najwyraźniej.

Żenada.

chochol pisze: Nawet nie wiem jak odpowiedzieć, jestem totalnie zniesmaczona tym mizoginicznym postem.
OK - Ile zarabiasz ?/ jakie masz zainteresowania ?/ co ostatnio zrobiłaś pożytecznego? Jakie masz IQ?

jeśli wypadniesz mizernie w odpowiedzi na te pytania to bądź zniesmaczona sobą - a nie moim postem.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Bawisz mnie setnie, jaka szkoda, że zaraz jakiś mod da ci bana. :D
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Troll czy nie troll?

Post autor: Viljar »

Przecież Robert Foster to troll, a wy się podniecacie jak grzegżółka na wiosnę
Mnie Robert Foster nie podnieca, choćby nie wiem, jak się starał - jestem zatwardziałym heterykiem bądź co bądź ;) Natomiast przyznam, że mnie takie jednostki o skrajnych poglądach fascynują - wchodzą na jakieś forum, obrażają, kogo się da, a potem dziwią się, że spotyka je niezrozumienie z powodu Jedynych Słusznych Poglądów.
Zastanawia mnie, czy to faktycznie troll, czy naprawdę liczył na to, że ktoś powie "szkoda mi cię, chłopie...".
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Robert Foster
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 2 maja 2015, 12:24

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: Robert Foster »

Co do mojego "obrażania" ludzi jak ktoś tu raczył wypomnieć:

Hiszpańscy Inkwizytorzy również obrażali się na wiele rzeczy - to że większość jest obrażona na coś nie oznacza, że muszę szanować ich prymitywne uczucia i stronić od prawdy.

Postęp nigdy nie obchodzi się bez tarcia na linii stare-nowe i obrażania grupy ciemnych troglodytów, czymś czego nie są w stanie pojąć.

Ileż kontrowersji budził kiedyś pogląd, iż upuszczanie krwi nie jest lekiem na wszystko?

Tak samo jak teraz budzi kontrowersje to, że kobiety nie zasługują na zaszczyty i przywileje jakimi są obdarzane obecnie, bo o ile z ewolucyjnego pkt. widzenia kobiety musiały być chronione przed zagrożeniem (jedna kobieta była na wagę złota bo mogła zachodzić w ciąże tylko raz w roku kiedy to mężczyźni w małych ilościach mogli pełnić rolę reproduktorów - natura w ten sposób skazywała gatunek samców na sporo poświeceń kosztem kobiet)

Facet zawsze jadł ostatni i zawsze (od dziecka nawet) wymagało się od niego, aby chronił kobietę i w ostateczności poświęcił za nią życie (przykład tonących statków i pożarów i znanego "kobiety i dzieci przodem")

dziś jednak nie ma takich potrzeb a tym bardziej nie ma potrzeb na feminizm i jego niszczenie cywilizacji i relacji między płciami.

Dlatego promuje pogardę dla każdej roszczeniowej wieśniary, która uważa że jest równa mężczyźnie i należy jej się taka sama płaca mimo iż nie umie praktycznie nic i obcuje za ukróceniem jej łańcucha tak aby przez chwilę poczuła prawdziwy ucisk.

Bo taka wieśniara nie tylko chce znane przywileje dla kobiet od dawna (takie jak pokrywanie kosztów jej utrzymania) ale również chce wszystkich przywilejów jakimi się cieszą mężczyźni i uwaga - KOSZTEM mężczyzn (zazwyczaj poprzez redystrybucje kapitału poprzez aparat państwowy) jednocześnie bezczelnie gardząc męską rolą w społeczeństwie.

Oczywiście takie roszczeniowe nihilistyczne kobyły nie zawrócą sobie głowy tym "problemem" dopóki samce Omega nie przestaną robić krecią robotę i płaszczyć się jak żałosne zbite kundle przed takimi nic nie wartymi kobietami.

To jest problem największy chyba - wysoki próg tolerancji niektórych facetów na bezczelność kobiet.
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: Patryk »

wyrwana_z_kontekstu pisze:Przecież Robert Foster to troll, a wy się podniecacie jak grzegżółka na wiosnę. :roll:
Albo któraś kolegę odrzuciła i postanowił wyładować się w internecie. Popije parę dni :wodka: , przejdzie mu i przestanie się tu udzielać :wink:
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Troll czy nie troll?

Post autor: urtika »

wyrwana_z_kontekstu pisze:Bawisz mnie setnie, jaka szkoda, że zaraz jakiś mod da ci bana. :D
Jeśli nikt nie czuje się obrażony a wszyscy dobrze się bawią, wówczas troll zostanie pozostawiony na pożarcie, coby forumowy lud nadal miał ubaw. Natomiast jeśli jest inaczej, proszę się wypowiedzieć.
Quirkyalone
ODPOWIEDZ