Filozofia Krzysia

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
KrzyśMMMM
ASiołek

Filozofia Krzysia

Post autor: KrzyśMMMM » 4 lut 2018, 19:09

takasobie pisze:
13 gru 2017, 13:58
KrzyśMMMMM, nie rozumiem, o co chodzi i nie chcę nawet wiedzieć, co się dzieje w twojej głowie.
jeżeli nie rozumiesz to trudno. Jezeli udajesz to jeszcze gorzej.

Jasno powiedziałem o co chodzi. Nie mam w głowie lewactwa umysłowego, dlatego możnaby uznać, że to jest przyczyną tego, ze nie rozmawiam po twojemu.
viewtopic.php?f=16&t=7262&p=137598#p137598 szukam partnerki (27-35) do białego związku

Awatar użytkownika
Bonnemort
ASiołek

Filozofia Krzysia

Post autor: Bonnemort » 4 lut 2018, 19:49

Eee nie rozumiem mężczyzna może się puszczać na lewo i prawo, a kobieta już nie może? Żyjemy w świecie równouprawnienia i kobieta nie jest maszyną do produkcji potomstwa, tylko człowiekiem, który czuje i może żyć tak jak chce.
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Jonathan Carroll

Awatar użytkownika
Nightfall
pASjonat

Re: Presja odnośnie posiadania dziecka

Post autor: Nightfall » 4 lut 2018, 20:07

Czy się zgadzam?

Tak uważam, że życia seksualnego nie warto zaczynać zbyt wcześnie. Też uważam, że przygodny seks jest z wielu względów ryzykowny i za zabawę i przyjemności też trzeba brać odpowiedzialność. Ale dotyczy to i kobiet i mężczyzn. Uważam też, że aborcja z powodu gwałtu jest czymś innym moralnie, niż aborcja dokonana po przygodnej nocy przeżytej z własnego wyboru, chociaż jej efekt przynosi ten sam. Czy myślimy podobnie? Oceń sam.

Mam swoje zdanie, ale nie mam zamiaru go narzucać, a tym bardziej karać osób robiących inaczej niż ja uważam.
To jest epidemia, głupoty, braku ideałów poza własną piczą i egzaltacją emancypowania się, dochodzenia i dokazywania własnej wartości, ponieważ ona może.
Powtarzam do zapłodnienia potrzebny jest facet. Dwie strony powinny brać odpowiedzialność za, to co robią. Czy jesteś uprzedzony do kobiet?

Awatar użytkownika
Decadente
ASiołek

Post autor: Decadente » 4 lut 2018, 21:29

KrzyśMMMM pisze:
4 lut 2018, 15:07
2. dziecka z puszczenia się kobiety - tutaj kobieta powinna być zabita

To jest epidemia, głupoty, braku ideałów poza własną piczą i egzaltacją emancypowania się, dochodzenia i dokazywania własnej wartości, ponieważ ona może.

Głupim babom nie pomoże nic - nie wiem czy nnie zostało to zauważone, że od momentu puszczenia się kobiety - nie ma kobiety. A jak dostanie ciąży to jeszcze drugi amen w jej pacierzu życia. Co wam oferuje dzisiejsza cywilizacja, a bardziej ustrój demokratyczny ?

1. emancypację m.in: karierę poprzez sex
2. dowartościowywanie się entym partnerem seksualnym

dużo wam "państwo demokratyczno podobne" oferuje kobiety... rzeczywiście słabo się sprzedajecie w zamian za ytratę człowieczeństwa i osobowości, czyli po prostu charakteru osoby, zwanej ideologicznie "osobą".

sex poniżej 22 lat nie ma prawa istnieć z racji słabości psychiki i potencjalnie wielkich kłopotów zamieniających się cyklicznie w rzeczywiste ogromnie wielkie kłopoty, decydujące o dalszym życiu kobiety niejednostajnie w dół.

kobieta seksząca się poniżej granicy 22 lat nawet wykazująca mocny charakter, z mocy przyzwoitości nie powinna mieć prawa głosu w państwie - powinna sama odejść ze sceny politycznej. Jak wiemy demokracja powinna istnieć od dołu i to jest jeden z elementów, który wypacza demokrację i osobowość kobiet.
Nie wierzę, że to tak na serio. Nie wierzę. Proszę Państwa, oto stoi przed Państwem pospolity gatunek Trolla Zwyczajnego (Trollus Vulgaris Domesticus). Już najmłodsze osobniki charakteryzują się wysoką umiejętnością podszywania się pod inne gatunki zwierząt. Dzięki naturalnym zdolnościom bez większego problemu dołączają do społeczności innych ssaków, po czym niszczą stada od środka, żerując na ich spokoju i dobrobycie. Czytała Decadente Czubówna.
Może nasza cywilizacja, którą uważamy za najwyższą, jest tylko głęboką dekadencją?

KrzyśMMMM
ASiołek

Post autor: KrzyśMMMM » 4 lut 2018, 21:39

A zajrzałaś w swoje motto / podpis ?

pamiętasz jeszcze ?
viewtopic.php?f=16&t=7262&p=137598#p137598 szukam partnerki (27-35) do białego związku

KrzyśMMMM
ASiołek

Post autor: KrzyśMMMM » 4 lut 2018, 21:44

Bonnemort pisze:
4 lut 2018, 19:49
Eee nie rozumiem mężczyzna może się puszczać na lewo i prawo, a kobieta już nie może? Żyjemy w świecie równouprawnienia i kobieta nie jest maszyną do produkcji potomstwa, tylko człowiekiem, który czuje i może żyć tak jak chce.
Czy musze zawsze dopisywać wszędzie że słaby intelektualnie bo puszczający się mężczyzna też ma odpowiadać za puszczalstwo ? To powinno być widać, jak się trochę kreatywnie pomyśli :)
Nightfall pisze:
4 lut 2018, 20:07
Czy się zgadzam?

Tak uważam, że życia seksualnego nie warto zaczynać zbyt wcześnie. Też uważam, że przygodny seks jest z wielu względów ryzykowny i za zabawę i przyjemności też trzeba brać odpowiedzialność. Ale dotyczy to i kobiet i mężczyzn. Uważam też, że aborcja z powodu gwałtu jest czymś innym moralnie, niż aborcja dokonana po przygodnej nocy przeżytej z własnego wyboru, chociaż jej efekt przynosi ten sam. Czy myślimy podobnie? Oceń sam.

Mam swoje zdanie, ale nie mam zamiaru go narzucać, a tym bardziej karać osób robiących inaczej niż ja uważam.
Powtarzam do zapłodnienia potrzebny jest facet. Dwie strony powinny brać odpowiedzialność za, to co robią. Czy jesteś uprzedzony do kobiet?
Jednak karanie osób postępujących niemoralnie powinno zostać wznowione, ponieważ to one deprawują życie osobiste jednostek, siebie samych a przede wszystkim życie społeczeństwa, dzięki, któremu zgodziliśmy się na jemaną unię jeropejską, która rozdupczyła polskość i dobre standarty życia, które wszczepił nam komunizm. Weszliśmy w kolejną niewolę amerykańską, a z tej niewoli nie wyjdziemy, może już na zawsze strracilismy polskość. Poza tym po kuj mamy się odradzać znowu po wiekach, skoro ja jestem mądrzejszy od średniej obywatelskiej i nie zgdadzam się na popełnianie tej samej próżni w obrocie politycznym. Przeszkadzają mi w tym cykliczne małoletnie kulewki rozbijające moralność w społeczeństwie i to jest czołowy problem upadku polski.
świat zawsze duopą stoi - to oczywiste.

coraz gorsze warunki życia w polsce to już problem nasz wszystkich, a odbudowy kraju nie zacznie się bez odbudowy moralnej.

Nightfall - masz niewłaściwe pytanie i niewłaściwie prowadzisz rozmowę. Piszesz na przykład o odpowiedzialności, ale kiedy dochodzi do aborcji to jest problem, za którym jedni mają takie zdanie a inni takie, a jeszcze inni takie.

Poruszyłem problem od podszewki, albo od podstawy problemu. Wy tylko rozmawiacie o skutkach.

CloudninowaSWQ
fantAStyczny
Kontakt:

Filozofia Krzysia

Post autor: CloudninowaSWQ » 4 lut 2018, 23:19

Miała być zabawa w skojarzenia a nie kłótnia jakaś.Tak więc wracając do gry-baton kojarzy mi się ze znajomym mojego ojca(takie ma pseudo)

Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Kontakt:

Post autor: Viljar » 5 lut 2018, 08:38

Jako mężczyzna, muszę stwierdzić, że KrzyśMMMM prezentuje bardzo nieciekawy obraz mojej płci. Jako żywo przypominają mi się tutaj nawoływania średniowiecznych kapłanów twierdzących, że kobieta jest z natury niewierna i w chuci swojej nienasycona. Pytanie tylko - skoro to kobiety takie są, to z kim tę chuć realizują, skoro mężczyźni rzekomo tacy nie są?

Ale co ja się dziwię - tak było zawsze. W wiktoriańskiej Anglii prostytucja osiągnęła poziom niewyobrażalny nawet w naszych czasach, z prostego powodu - poziom ubóstwa i trudności ze znalezieniem pracy zmuszał wiele kobiet do takiej formy zarobku, a poza tym był ogromny popyt. Ale potępiano jedyne kobiety, a nie ich klientów.

KrzyśMMMM podał tutaj informację, że nawet połowa kobiet w Polsce miała do czynienia z aborcją. Nie wiem, skąd wziął taki odsetek, bo wydaje mi się to zupełnie niewiarygodne, lecz faktem jest, że aborcja w Polsce jest traktowana jako zamiennik antykoncepcji - a tak być nie powinno. Problem w tym, że to spuścizna po PRL, kiedy temat seksu nie istniał, a ludzie pozbawieni środków antykoncepcyjnych radzili sobie jak umieli. Niestety, do dzisiaj w wielu rodzinach pokutuje właśnie takie peerelowskie przekonanie, że porządni ludzie o seksie nie rozmawiają, a antykoncepcja jest be. Skutkiem tego jest duża liczba aborcji przeprowadzanych nierzadko w skandalicznych warunkach.
sex poniżej 22 lat nie ma prawa istnieć z racji słabości psychiki i potencjalnie wielkich kłopotów zamieniających się cyklicznie w rzeczywiste ogromnie wielkie kłopoty, decydujące o dalszym życiu kobiety niejednostajnie w dół.
Czyli uważasz, że jeśli przykryjesz pigułę śnieżną czapeczką, to i w tropikach wytrzyma?
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage

panna_x
bASyliszek

Post autor: panna_x » 5 lut 2018, 12:34

Ja uważam, że to prywatna sprawa kobiety, ilu ma partnerów, i może mieć wielu, jeśli chce. Zresztą w kwestiach ideologicznych mam lewicowe poglądy, czego nie ukrywam. A w społeczno-gospodarczych bardziej prawicowe. Nie narzucam swojego zdania, ale też nie widzę powodu, żeby je ukrywać, mówię, co myślę, przynajmniej w necie ( na żywo mam z tym problem, przez co bywam zła na siebie i innych). Ostatnio właśnie facet, który kiedyś mnie podrywał z braku laku, ten, co tak uwielbia dzieci, zagadał do mnie nt głosowania w sejmie, że bardzo dobrze, że przepadło, bo projekt był zbyt radykalny i dobrze, że PO i Nowoczesna się wycofały, na co ja powiedziałam, że uważam inaczej. I czułam się świetnie z tym. Dotąd zawsze unikałam konfliktów, konfrontacji, i nie wypowiadałam swojego zdania, często dla świętego spokoju przytakiwałam innym, a swoje myślałam. I bardzo dobrze się poczułam, mówiąc mu, co myślę. Zwłaszcza, że też jestem na niego zła, bo wiem, że byłam tą opcją z braku powodzenia, za namową znajomych.

Awatar użytkownika
Bonnemort
ASiołek

Post autor: Bonnemort » 5 lut 2018, 18:18

Hmm czyli jak kobieta weźmie ślub w wieku 18 lat to powinna jeszcze przez 4 lata go nie konsumować, bo jeszcze przez przypadek zajdzie w ciąże? Hehe ale dzikie poglądy.
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Jonathan Carroll

KrzyśMMMM
ASiołek

Re: Filozofia Krzysia

Post autor: KrzyśMMMM » 5 lut 2018, 23:40

Dzień dobry !
Nie wiedziałem, że mam własny temat w jakimś sensie, sensie aposteriorycznym... to nawet ciekawe, fascynujące :)
dziekuję za ukazanie ułamka z ułamka czegoś co moim zdaniem jest wartościowe (moje koncepcje).

faktycznie w ostatnim poście wprowadziłem element kłótni, wstyd mi... jednak to taki element debaty i wyszło nijako.

Dziękuję za ten temat: :D

Awatar użytkownika
marzesobie
starszASek

Post autor: marzesobie » 6 lut 2018, 07:43

Ciężko Twoje wylewanie żalów na kobiety nazwać debatą ale dobrze że ktoś chociaż wydzielił to do osobnego wątku :)
Tutaj możesz do woli narzekać na puszczajace się kobiety. Może i ja sobie założę temat na puszczajacych się facetów :) których jest zapewne tyle samo jak nie wiecej niż takowych kobiet... tylko jaki w tym sens?
Dla mnie i jedni i drudzy są bezwartościowi. I po prostu się z takimi ludźmi nie zadaję.
Taka prawda że ani tych puszczajacych kobiet ani facetów nikt do niczego nie przymusza, a druga strona jest taka sama. Pisałeś coś o puszczajacej sie kobiecie z szefem itd a szef który się puszcza z tą kobietą to co...zmusiła go czy co? Przecież to wybór obu stron jak to lubią to niech sobie to robią. Skoro mi to nie odpowiada to się z takimi ludźmi nie zadaję i nie widzę sensu w tym żeby strasznie sie rozpisywać nad puszcajacymi sie facetami a przeciez medialnie tak samo są kreowani. W każdym filmie, serialu, plotkach o gwiazdach jest pełno zdradzajacych facetów ktorzy puszczają sie na prawo i lewo... a w realnym życiu też znam facetów którzy maja super żony a też się puszczaja bo im wiecznie mało :)
Także są złe kobiety i są źli mężczyźni, zawsze byli zawsze będą... póki człowiek ma wolną wolę będzie robił co chce, a nasze narzekanie tego nie zmieni. A wręcz śmiem twierdzić że takich osób nasze zdanie nie obchodzi :)

Awatar użytkownika
Setsu
mASełko

Post autor: Setsu » 6 lut 2018, 08:41

KrzyśMMMM pisze:
4 lut 2018, 21:39
Jesteś mizoginem, czy po prostu nienormalny? Chyba nie sądzisz, że zachęcisz jakąś kobietę do związku ze sobą, skoro chociażby w tym temacie dajesz małą próbkę tego jaki jesteś. Nie wiem czy ktokolwiek chciałby związać się z mężczyzną, który z góry traktuję cię jak ścierkę bez praw, bo w jego oczach tym własnie jesteś.
Dosyć łagodnie cię tutaj traktują, o dziwo. Od siebie dodam, że gdyby ktoś prosto w oczy powiedział mi, że:
KrzyśMMMM pisze:
uważam, że każde dziecko powinno być urodzone oprócz:
2. dziecka z puszczenia się kobiety - tutaj kobieta powinna być zabita
KrzyśMMMM pisze:
głupim babom nie pomoże nic - nie wiem czy nnie zostało to zauważone, że od momentu puszczenia się kobiety - nie ma kobiety.
to byś najzwyczajniej w świecie dostał w pysk. Mamy XXI wiek, czas się przestawić, bo degradacja kobiet minęła dawno temu.
Ponadto epidemią głupoty jest rażący brak wiedzy i te statystki, bo nie mam pojęcia skąd Ty je wyciągnąłeś. Chociaż przypuszczam, że z tego samego miejsca co głowę, jeśli chodzi o niektóre kwestie.
KrzyśMMMM pisze:
z racji posłuchania pewnej stacji w radio dowiedziałem się, że w mniejszym lub większym stopniu do czynienia z aborcją w polsce miało co najmniej 50 procent kobiet. to nie jest ułamek to nie jest nawet błąd statystyczny...

...sex poniżej 22 lat nie ma prawa istnieć z racji słabości psychiki i potencjalnie wielkich kłopotów zamieniających się cyklicznie w rzeczywiste ogromnie wielkie kłopoty, decydujące o dalszym życiu kobiety niejednostajnie w dół. kobieta seksząca się poniżej granicy 22 lat nawet wykazująca mocny charakter, z mocy przyzwoitości nie powinna mieć prawa głosu w państwie - powinna sama odejść ze sceny politycznej. Jak wiemy demokracja powinna istnieć od dołu i to jest jeden z elementów, który wypacza demokrację i osobowość kobiet.
Swoją drogą za pogrubione zdanie również być dostał nie jeden raz w pysk. Sama zwolenniczką seksu nie jestem, jak się pewnie domyślasz po stronie, na której jesteśmy. Natomiast gdybym usłyszała coś podobnego, to źle by z Tobą było, niezależnie od tego czy się lubię puścić, czy nie. Może to szokujące, ale musisz zrozumieć, że gadki faceta na temat tego co powinna robić kobieta i jak to o niej świadczy już od dawna są nic nie warte, ale nadal w jakimś stopniu groźne. Za to przede wszystkim nie na miejscu, bo to nie są czasy, aby ktoś komuś miał mówić jak ma żyć.

Mam szczerą nadzieję, że jesteś trollem, bo w przeciwnym razie piękną sobie wizytówkę wystawiasz. Tylko w swoim anonsie zapominałeś dopisać jakiej długości jest ten łańcuch, którzy trzymasz dla potencjalnej partnerki. Jeśli da radę na nim dojść z kuchni do toalety, to nawet dobry z Ciebie Pan :lol:

Awatar użytkownika
takasobie
ciAStoholik

Post autor: takasobie » 6 lut 2018, 09:18

Setsu pisze:
6 lut 2018, 08:41
KrzyśMMMM pisze:
4 lut 2018, 21:39
Jesteś mizoginem, czy po prostu nienormalny? Chyba nie sądzisz, że zachęcisz jakąś kobietę do związku ze sobą, skoro chociażby w tym temacie dajesz małą próbkę tego jaki jesteś. Nie wiem czy ktokolwiek chciałby związać się z mężczyzną, który z góry traktuję cię jak ścierkę bez praw, bo w jego oczach tym własnie jesteś.

Mam szczerą nadzieję, że jesteś trollem, bo w przeciwnym razie piękną sobie wizytówkę wystawiasz. Tylko w swoim anonsie zapominałeś dopisać jakiej długości jest ten łańcuch, którzy trzymasz dla potencjalnej partnerki. Jeśli da radę na nim dojść z kuchni do toalety, to nawet dobry z Ciebie Pan :lol:
Z tego co kojarzę, to Krzyś chyba zamknął ten anons - edytował je. W sumie dobrze, że osoby tak jawnie prezentują swoje poglądy, bo dzięki temu wiadomo, z kim się nie zadawać.

Awatar użytkownika
Setsu
mASełko

Post autor: Setsu » 6 lut 2018, 13:34

marzesobie pisze:
6 lut 2018, 07:43
Dla mnie i jedni i drudzy są bezwartościowi. I po prostu się z takimi ludźmi nie zadaję.
Stan przechodni narządów rozrodczych nie decyduje o wartości człowieka. To po prostu wyłącznie zabawy łóżkowe i jeśli ktoś ma kaprys codziennie na innego partnera, to kij nam do tego i vice versa, jeśli my nie chcemy żadnego przez całe życie. Ja tam się nie czuję lepszym i wartościowszym człowiekiem tylko dlatego, że jestem dosłownie nietknięta. A co do Krzyśka mamy parę możliwości. Troll, mizogin, albo jeden z PUA, którzy z teorii przeszedł do praktyki i rzeczywistość tak mocno wytrzaskała go po tyłku, że obrał punkt docelowy i wylewa swoje frustracje w taki sposób. W tym przypadku krzycząc, że kobiety są złe i niedobre, bez wyjątku. Ewentualnie to typowy przegryw, który uważa się za kogoś wybitnego, ale żadna go nie chce, więc być może aseksualizm to jedynie zasłona, kto go tam wie. Natomiast mamy ten sam schemat, który nie zmienia się od lat, czyli coś o zamkach i kłódkach, który został obalony tysiąc razy, ale zawsze znajdzie się ktoś, kto ustawi to sobie jako motto życiowe. Właściwie nie spodziewałam się na tym forum takich ludzi i tematów, ale mnie już naprawdę nic chyba nie zdziwi.

Dla mnie to w ogóle wygląda, jakby Krzysiek się z wykopu urwał. Te jego eseje na temat puszczalstwa się kobiet, to kropka w kropkę wypociny z wykopu :)

ODPOWIEDZ