Nasze twarze

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Awatar użytkownika
lady_butterfly
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 21 mar 2008, 09:58
Lokalizacja: Kraków

Nasze twarze

Post autor: lady_butterfly »

Widzę, że mimo iż powstał taki wątek forumowicze niechętnie pokazują swe zacne oblicza. Problemem jest łatwość dostępu do ewentualnych zdjęć. Być może pomysł ze zdjęciami by wypalił, gdyby dostęp do wątku był ograniczony, np. tylko dla zalogowanych użytkowników forum?
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem." - O. Wilde
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

mi sie to podoba:
tylko dla zalogowanych i dodatkowy warunek z minimum 100 000 napisanych postow :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Salomea

Post autor: Salomea »

Jeden temat dostępny tylko dla zalogowanych - takiej opcji forum nie ma. :roll: Jest dział widoczny tylko dla zalogowanych, jest to "Szukam pArtnerki/pArtnera". Więc jak ktoś ma ochotę to tam może pokazać twarz. :wink: Tylko, że zarejestrować się może każdy, nie jest to jakiś niesamowity wysiłek, więc właściwie nie ma wielkiej różnicy. Zdjęcia nie będą tam bezpieczne. :lol: :wink:
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

No. Szczególnie gdy aktywna jest opcja kopiuj - wklej :wink: Wchodzisz do lokalu a tam Twoje zdjęcie w rozmiarze mega XXL i pod spodem jakiś napis. :|
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Bardzo lubię to forum i wszystkich userów, dlatego nie pokażę swojej twarzy, bo by się rozkręcił temat o koszmarach sennych a ja nie chcę straszyć ludzi, których lubię. :lol:
To dla Waszego dobra. :lol: :wink:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
ODPOWIEDZ