Seksualni

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Awatar użytkownika
ironek
mASełko
Posty: 102
Rejestracja: 17 lut 2008, 23:01

Seksualni

Post autor: ironek »

()
Ostatnio zmieniony 23 lis 2009, 11:46 przez ironek, łącznie zmieniany 1 raz.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

A o czym by miała się toczyć tam dyskusja? :roll:
Czczony nie tylko w Chinach
Salomea

Post autor: Salomea »

Seksualni mają dla siebie cały internet, mnóstwo innych for. To jest forum dla aseksualistów. :lol: Chyba jedyne po polsku. Wpadacie tutaj to fajnie, ale osobny dział moim zdaniem nie jest potrzebny. :wink:
Awatar użytkownika
ironek
mASełko
Posty: 102
Rejestracja: 17 lut 2008, 23:01

Post autor: ironek »

()
Ostatnio zmieniony 23 lis 2009, 11:46 przez ironek, łącznie zmieniany 1 raz.
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Zgadzam się z przedmówcami i jednocześnie uważam, że tworzenie na forum osobnego działu jako takiej "enklawy", czy "getta" raczej nie zachęcałoby osób seksualnych do dyskutowania na tym forum – na zasadzie odczucia spychania do tylko jednego działu utworzonego "z łaski na uciechę".
I po trzecie: mało, która osoba seksualna zostaje na tym forum na dłużej. Przyjdzie, poogląda, podziwi się i pójdzie dalej, bo to dla niej zupełnie inny świat. ;)
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Gość

Post autor: Gość »

a ja dalej nie wiem kim jestem
rejestrowalam sie na forach dla les
,tu
a dalej jakos sex mnie nie grzeje i nie ciagnie
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Gość pisze:a ja dalej nie wiem kim jestem
Grunt, to wiedzieć, kim się nie jest ;) Ciekawi mnie, czemu nie jesteś pewna, czy jesteś seksualna? :roll:
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Moim zdaniem ważniejsza jest odpowiedź na pytanie, dlaczego myślimy/podejrzewamy, że możemy być tacy, czy inni? Co powoduje takie myśli.
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Gość

Post autor: Gość »

Gizmo pisze:
Gość pisze:a ja dalej nie wiem kim jestem
Grunt, to wiedzieć, kim się nie jest ;) Ciekawi mnie, czemu nie jesteś pewna, czy jesteś seksualna? :roll:
brak pewnosci siebie,brak moze powodzenia u facetow ktorzy mi sie .ew. podobaja,nigdy nie bylam zakochana ze wzajemnoscia,jesli wogole to co czulam to bylo zakochanie? moze to bylo tylko zauroczenie a moze zwykle zaintersowanie osoba?

Moim zdaniem ważniejsza jest odpowiedź na pytanie, dlaczego myślimy/podejrzewamy, że możemy być tacy, czy inni? Co powoduje takie myśli.
hmmm,pewnie tez jest duzo powodow takich mysli,jakos czuje ze nie jestem jak inni ludzie,co by wskakiwali do lozka ,co leca na facetow...mowie o kobietach;)
ODPOWIEDZ