znikajace pw

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

znikajace pw

Post autor: Ardelia »

dostalam 2 zawiadomienia o tym, ze 27.09.05 ktos napisal do mnie pw...
sprawdzilam skrzynke, lecz tam pusto.
jesli ktos mi cos napisal, prosze o ponowne wyslanie. przypominam, ze skasowanie wiadomosci ze skrzynki "Do Wyslania" spowoduje, ze wiadomosc nidgy nie zostanie dostarczona.

oczywiscie, moze to rowniez byc feler spowodowany przez bledny kod forum...moze mamy tu jakiegos poltergeista... :shock: ;)
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
Awatar użytkownika
Mycha
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 20 lip 2006, 23:01
Lokalizacja: kraj przygraniczny

Re: znikajace pw

Post autor: Mycha »

PW u mnie w ogole jakos dziwnie funkcjonuja. Albo sie nie wysyla, skrzynka odbiorcza jest w rzeczywistosci nadawcza, a informacje o nowej poczcie dostaje mimo ze w nic nie ma :-(
to see a world in a grain of sand... (W.Blake)
parmenidas
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 30 lip 2005, 06:29
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: znikajace pw

Post autor: parmenidas »

Błąd skrzynek wynika z błędnego tłumaczenia tego forum, został on poprawiony tylko nie pamiętam od której wersji. Miejmy nadzieje że admin tego forum robi aktualizacje w miare często.
Salomea

Re: znikajace pw

Post autor: Salomea »

Coś dziwnego się dzieje, jak próbuję wysłać pw, to dopiero za którymś tam razem mi się to udaje, a tak to wiadomość przechodzi do działu „do wysłania” i tam sobie leży. I tak jest za każdym razem, wiadomość jest wysłana dopiero po kilku próbach. :? :roll:
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: znikajace pw

Post autor: trujaca »

Mi z kolei, jak sie niedawno zalogowalam to wyswietlilo, ze mam ponad szesc tysiecy nowych wiadomosci :shock: :!:
W rezultacie tylko dwie sa prawdziwe ;)
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: znikajace pw

Post autor: magellan »

dziwne... no a ja sprobowalem "komus" wyslac 5999 razy pw, lecz ani razu nie doszly - chyba cos jest zepsute w tym forum... :mrgreen: :mrgreen:

mag :D
Salomea

Re: znikajace pw

Post autor: Salomea »

Tylko 5999? To i tak mało. :wink: No dobra przyznam się, to ja byłam, ale wysłałam 8 tysięcy, gdzie reszta? Kto dostał zaginione 2 tysiące? :wink: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: znikajace pw

Post autor: Ardelia »

ostatnio slyszalam ze nie zawsze dochodza emaile z zawiadomieniem o pw...
jesli macie wrazenie ze u was tak sie dzieje, prosze sprawdzic wasze konto mailowe, czy czasem maile administratora SEA ne sa traktowane jako spam. nalezy zmienic ustawienia, aby dochodzily - wielu kont emailowych zawiera opcje, z ktora mozna dodac konkretny adres email - w tym wypadku as_forum AT gmx.net - do tzw. "whitelist" czyli listy dozwolonych nadawcow. maile wtedy powinny dochodzic.
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: znikajace pw

Post autor: Ardelia »

kot pisze:nie moge wysłać PW, system sie zawiesil czy coś takiego .Moze by ktorysz Moderatorów "kopnął system" Z góry dziękuje.
to dziwne...ile sie pw nazbieralo w twojej skrzynce? jest pewien limit, wiecie...sprobuj w takim razie przesunac te ktore chcesz zatrzymac do dzialu "zapisane" i wykasuj cala reszte. moze to cos da...

ktokolwiek ma problemy, prosze o dalsze informacje.
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
ODPOWIEDZ