Personal messages.

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Personal messages.

Post autor: Zixxar »

Hej,

Czy można zrobić tak, żeby wysłana przeze mnie "pw" mogła być zaadresowana do kilku osób ? (uwzględniać kilka nicków jako adresatów?). Przykładowo, ułatwi to kontaktowanie się z osobami chcącymi przybyć na spotkanie.

Pzdr,

Zixx
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

O ile się orientuję, nie jest to możliwe nawet w najnowszych wersjach PHPBB... Może wymieńcie się mailami i/lub numerami GG, będzie wam dużo wygodniej.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Z tego co widzę, masowa korespondencja jest dostępna tylko dla administracji ;) Czyli ja mogę pisać do grup i tłumów, ale zwykli userzy nie mogą.
W razie czego można do mnie pisać na pw albo na GG (numer mam podany na forum), z tym że ja zwykle jeśli już jestem, to niewidoczna :P
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Agnieszko, czyli mam rozumieć że zgadzasz się zostać "przekaźnikiem" wiadomości zaadresowanych do większej ilości adresatów ?:D
Albo mam jeszcze lepszy pomysł! Dajmy wszystkim "admina" i sprawa sama się rozwiąże :)

Pozdrawiam,

Zixx
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Nie do końca o to mi chodziło :P Napisałam generalnie o możliwościach masowej korespondencji dostępnych na forum, natomiast jeśli chodzi o wymianę informacji dotyczącą spotkania, to podałam po prostu możliwe sposoby skontaktowania się ze mną jako jednym z uczestników przyszłego spotkania ;)

W sumie mogę być pośrednikiem, jeśli to nikomu nie przeszkadza - grunt, żebyśmy coś ustalili, zanim nadejdą święta :mrgreen:
ODPOWIEDZ