.

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Ja jestem administratorem. Kontakt na gg (numer dostępny w moim profilu). Ewentualnie podaj mi na pw login tej osoby.
es.em
ASiołek
Posty: 73
Rejestracja: 20 lis 2008, 21:51

Post autor: es.em »

Też miałem taki problem. Tym bardziej się uradowałem, kiedy w końcu udało mi się zalogować - czekałem, czekałem, marzyłem, tęskniłem i się doczekałem :mrgreen:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

No wiecie, wbrew pogłoskom admin to też człowiek - pracuje, śpi, je, wydala i takie tam, więc nie aktywuje kont 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu :mrgreen: :P
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

No co Ty... Poważnie??

:P :mrgreen:
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
wiatr
harnAS
Posty: 122
Rejestracja: 19 sty 2009, 14:04

Post autor: wiatr »

a ja miałem taką sytuację, ze po zatwierdzeniu profilu miałem dostać informację na @ -jednak nie dostałem jej. spróbowałem sie zalogowac po kilku dniach i udało się.
aaaale, co było a nie jest ... :)
wazne ze teraz jestem :):):)

Agnieszka, jakie są kryteria zatwierdzania lub niezatwierdzania profili? tak z ciekawości: czy zdarzyło się ze jakiś profil nie otrzymał akceptacji Admina?
Gazing through the window at the world outside ...
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

ptaqe pisze:a ja miałem taką sytuację, ze po zatwierdzeniu profilu miałem dostać informację na @ -jednak nie dostałem jej. spróbowałem sie zalogowac po kilku dniach i udało się.
Maile wysyła automat, więc pewnie może się zdarzyć, że raz wysyła, a raz nie :P Ja tu tylko klikam :mrgreen:
ptaqe pisze:Agnieszka, jakie są kryteria zatwierdzania lub niezatwierdzania profili? tak z ciekawości: czy zdarzyło się ze jakiś profil nie otrzymał akceptacji Admina?
Generalnie jest tak, że nie aktywujemy botów, a pozostali zwykle zyskują naszą akceptację :P Każdy niebot dostaje szansę - dopiero przebieg kariery na forum może sprawić, że pożegna się z SEA :diabel: Nie przypominam sobie sytuacji, w której nie aktywowałam użytkownika innego niż bot.
wiatr
harnAS
Posty: 122
Rejestracja: 19 sty 2009, 14:04

Post autor: wiatr »

Agnieszka pisze:Generalnie jest tak, że nie aktywujemy botów, a pozostali zwykle zyskują naszą akceptację :P Każdy niebot dostaje szansę - dopiero przebieg kariery na forum może sprawić, że pożegna się z SEA :diabel: Nie przypominam sobie sytuacji, w której nie aktywowałam użytkownika innego niż bot.
..wszystko fajnie, tylko kim (lub czym) jest bot ?
Gazing through the window at the world outside ...
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

@ptaqe

Sprawdź w Wikipedii ;)
Awatar użytkownika
Warszawianka40+
AS gaduła
Posty: 427
Rejestracja: 1 lip 2016, 12:37

Re: Ratunku!Kto zna adres poczty administratora?

Post autor: Warszawianka40+ »

acia1312 pisze:Pewna osoba od dłuzszego czasu nie może sie tu zalogowac i prosiła mnie, zebym znalazła adres administratora, tak żeby mozna było do niego napisać.Albo jakis sposób inny do skontaktowania sie.Szukam tego adresu na stronie ale nigdzie nie ma.Pomózcie!Moze ktos zna to niech mi poda.Z góry dziekuję.
Dokładnie - jak ktoś nie może się zalogować, to nie może się skontaktować z administratorem że ma problem techniczny. Taka osoba zostaje wykluczona z forum. Można tylko próbować przez nowy mejl aktywacyjny itd. Nie ma w serwisie możliwości kliknięcia na jakiś "kontakt" (jak na Asexuality), gdzie można by prosto napisać do Administratora.
"Czasem lepiej jest milczeć niż mówić;
I nie trzeba mścić się słowem,
gdzie sama za siebie mści się prawda."
Inigo de Loyola
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: .

Post autor: Mikenoge »

Nie podoba mi się to usuwanie odpowiedzi i zostawianie kropek. Rozmowa wygląda wtedy bezsensownie. Nie można było te wiadomości zostawić? :evil:
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
larhub
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 22 mar 2020, 13:21
Lokalizacja: 80km na wschód od Warszawy

Re: .

Post autor: larhub »

Powinna być zablokowana możliwość edycji postu i tematu po x czasie, np. 60 minutach. W phpBB jest taka możliwość
Trzeba coś stracić, by coś docenić, żeby odzyskać, trzeba się zmienić
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: .

Post autor: urtika »

Sniezny pisze: 6 mar 2021, 09:39 Nie podoba mi się to usuwanie odpowiedzi i zostawianie kropek. Rozmowa wygląda wtedy bezsensownie. Nie można było te wiadomości zostawić? :evil:
Wiesz, niektórzy użytkownicy najpierw piszą, później myślą, a następnie wykropkowują, gdyż uświadomili sobie, że napisali głupoty.
Quirkyalone
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: .

Post autor: Mikenoge »

urtika pisze: 6 mar 2021, 19:38 Wiesz, niektórzy użytkownicy najpierw piszą, później myślą, a następnie wykropkowują, gdyż uświadomili sobie, że napisali głupoty.
No :D
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
zimou
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 12 lis 2016, 11:01

Re: .

Post autor: zimou »

larhub pisze: 6 mar 2021, 15:05 Powinna być zablokowana możliwość edycji postu i tematu po x czasie, np. 60 minutach. W phpBB jest taka możliwość
Nie znałem tej opcji. Zablokowałem edycję po 24 godzinach (użytkownik może powtórzyć wiadomość po 24 godzinach, aby poprawić błąd, jeśli to konieczne). co pozwoli uniknąć tego rodzaju powtarzających się problemów na kilku forach.
usuwanie wiadomości jest możliwe podczas usuwania profilu.
ODPOWIEDZ