małe usterki na forum

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Awatar użytkownika
Dexter
ASiołek
Posty: 54
Rejestracja: 28 lip 2015, 18:38

Re: małe usterki na forum

Post autor: Dexter »

pomogło, bardzo Ci dziękuję Layla.
Awatar użytkownika
sun
mASełko
Posty: 107
Rejestracja: 23 lip 2015, 22:11

Re: małe usterki na forum

Post autor: sun »

A moje wiadomości na pw przechodzą do folderu do wysłania, ale we wysłanych nic nie ma, to znaczy że wiadomości oczekują na wysłanie i nie dochodzą?
"Samotność jest prawością, potem oczywistością. Jest naturalnym odsunięciem się od iluzji. Jest stanięciem oko w oko z czarną dziurą. Jest przerażeniem i wyzwoleniem od przerażenia. Jest tunelem do życia. Nie zna smaku prawdziwego życia, kto przez tunel samotności się nie przeczołgał."
Libra

Re: małe usterki na forum

Post autor: Libra »

sun pisze:A moje wiadomości na pw przechodzą do folderu do wysłania, ale we wysłanych nic nie ma, to znaczy że wiadomości oczekują na wysłanie i nie dochodzą?

znaczy, ze adresat jeszcze ich nie otworzył/odczytał.
Awatar użytkownika
sun
mASełko
Posty: 107
Rejestracja: 23 lip 2015, 22:11

Re: małe usterki na forum

Post autor: sun »

@Libra: dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam :)
"Samotność jest prawością, potem oczywistością. Jest naturalnym odsunięciem się od iluzji. Jest stanięciem oko w oko z czarną dziurą. Jest przerażeniem i wyzwoleniem od przerażenia. Jest tunelem do życia. Nie zna smaku prawdziwego życia, kto przez tunel samotności się nie przeczołgał."
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: małe usterki na forum

Post autor: Viljar »

Czy tylko ja tak mam, że widzę informację o nowej wiadomości, po czym wchodzę do folderu i okazuje się, że wiadomość była wysłana ileś dni temu? Rekord w moim przypadku padł bodajże w 2015, kiedy otrzymałem powiadomienie o wiadomości wysłanej... pół roku wcześniej.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Warszawianka40+
AS gaduła
Posty: 427
Rejestracja: 1 lip 2016, 12:37

Re: małe usterki na forum

Post autor: Warszawianka40+ »

Nie mogę wejść na forum ze strony AVEN klikając na naszą polską biało-czerwoną flagę. Mogę wejść na forum niemieckie, fińskie, szwedzkie, nawet na chińskie klikając kolejno na ichnie flagi - ale gdy klikam na naszą flagę po chwili dowiaduję się, że "nie ma takiej strony". Ktoś też tak ma?
"Czasem lepiej jest milczeć niż mówić;
I nie trzeba mścić się słowem,
gdzie sama za siebie mści się prawda."
Inigo de Loyola
Nothingness
mASełko
Posty: 117
Rejestracja: 1 lip 2017, 19:36

Re: małe usterki na forum

Post autor: Nothingness »

Warszawianka40+ pisze: 24 wrz 2017, 14:15 Nie mogę wejść na forum ze strony AVEN klikając na naszą polską biało-czerwoną flagę. Mogę wejść na forum niemieckie, fińskie, szwedzkie, nawet na chińskie klikając kolejno na ichnie flagi - ale gdy klikam na naszą flagę po chwili dowiaduję się, że "nie ma takiej strony". Ktoś też tak ma?
Właśnie sprawdziłam i mogę wejść na nasze bez żadnego problemu.
Awatar użytkownika
Warszawianka40+
AS gaduła
Posty: 427
Rejestracja: 1 lip 2016, 12:37

Re: małe usterki na forum

Post autor: Warszawianka40+ »

A ja nie mogę od tygodni i muszę przeciskać się różnymi 'bocznymi furtkami". Wprost wejść jak dawniej nie da rady. Kwestia przeglądarki, jakichś moich filtrów czy czegoś jeszcze? :shock:
"Czasem lepiej jest milczeć niż mówić;
I nie trzeba mścić się słowem,
gdzie sama za siebie mści się prawda."
Inigo de Loyola
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: małe usterki na forum

Post autor: urtika »

Nothingness pisze: 24 wrz 2017, 14:24
Warszawianka40+ pisze: 24 wrz 2017, 14:15 Nie mogę wejść na forum ze strony AVEN klikając na naszą polską biało-czerwoną flagę. Mogę wejść na forum niemieckie, fińskie, szwedzkie, nawet na chińskie klikając kolejno na ichnie flagi - ale gdy klikam na naszą flagę po chwili dowiaduję się, że "nie ma takiej strony". Ktoś też tak ma?
Właśnie sprawdziłam i mogę wejść na nasze bez żadnego problemu.
Ja tez wchodzę bez problemu.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Warszawianka40+
AS gaduła
Posty: 427
Rejestracja: 1 lip 2016, 12:37

Re: małe usterki na forum

Post autor: Warszawianka40+ »

To ja jako analfabetka informatyczna jestem problemem, np. na żadnych stronach nie działa u mnie CAPTCHA. Może chodzi o jakieś uaktualnienia :?
Tak więc, czekam na pomoc kogoś kto mi wszystko ustawia :oops:
Dziś weszłam na forum ale tylko na wykaz tematów (a potem już bez problemu na żądany dział).
Ciekawe jednak, że na inne fora aseksualne wchodziłam i wchodzę bez problemu. Tylko polskie mnie ignorowało.
"Czasem lepiej jest milczeć niż mówić;
I nie trzeba mścić się słowem,
gdzie sama za siebie mści się prawda."
Inigo de Loyola
ODPOWIEDZ