zmienic styl

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

A czy dałoby radę dodać styl czarno-biały? :D Z naciskiem na 'czarny'? :mrgreen: :xmrgreen: :xtwisted:
Awatar użytkownika
margot
offtopAS
Posty: 1071
Rejestracja: 25 paź 2007, 15:38
Lokalizacja: Gród Kraka i Smoka Wawelskiego
Kontakt:

Post autor: margot »

Nie żebym korzystała, ale z niebieskiej stronki nie da się odpalić czatu, a na srebrnej jest. Co prawda nigdy tam nie byłam, (toto jest chyba dla ozdoby :diabel: ), ale może jest ktoś kto korzysta i świntuszy na czaciku. :xmrgreen: :xmrgreen:
Obrazek
Salomea

Post autor: Salomea »

Odp .1. Dodać można wszystko, nawet rózioffo-zielony. :diabel: Niestety na razie nie namierzyłam czarno-białego, który by jakoś wyglądał, jakoś czyli piknie. :wink: :mrgreen: Rozumiem, że gdy znajdzie się taki styl, to chętnie zrobisz logo w tym kolorze? :diabel: :P

Odp. 2. Koleżanka Margot ma rację, nie da się, ponieważ nie ma linku. :diabel: Napisałam wcześniej, że ubranko nie ma dwóch guziczków. :wink: Guziczki trzeba przyszyć, planuję nad tym pomyśleć. :diabel: :mrgreen:
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Zmienić styl

Post autor: DZIEWICA8 »

Ja obejrzałam pobieżnie wszystkie style i muszę przyznać, że wybór naprawdę jest trudny, bo jest ich dużo i wśród wszystkich stylów jest dużo bardzo ładnych. Mi osobiście podoba się między innymi styl Appalachia ze strony 2, oraz styl ashHawaiian także ze strony 2, bo jest tam biały kwiat, który może być odbierany jako symbol niewinności i czystości. Uważam, że taki symbol pasuje do asów, którzy żyją bez seksu, czyli właśnie w czystości i niewinności. Ten styl podoba mi się właściwie najbardziej. Poza tym podoba mi się także obecny (zmieniony) styl forum - niebieski. Jest ładniejszy i przyjemniejszy od poprzedniego - białego.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Ja zisiaj mam tzw. złoty wku*w, czyt. niebieski nie uspokaja :insane:
Czczony nie tylko w Chinach
ODPOWIEDZ