nowi uzytkownicy ???

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
marzyciel
ASiołek
Posty: 53
Rejestracja: 29 kwie 2006, 00:52
Lokalizacja: Niemcy

nowi uzytkownicy ???

Post autor: marzyciel »

Witam!
Chcialbym zwrocic uwage na pewna rzecz, a mianowicie na "nowych uzytkownikow" ktorzy pojawili sie na liscie uzytkownikow, a ktorzy jednak wogole mi na nowych uzytkownikow nie wygladaja, tylko na jakis spam albo cos w tym rodzaju. :? Od razu na pierwszy rzut oka widac podobnienstwo wszystkich tych nickow: w kazdym nicku sa 4 litery, jakies dziwne strony i ani jednego napisanego posta. Zreszta najlepiej zobaczcie sobie sami.
Chodzi mi o wszystkich uzytkownikow od nr: 130 do 204 :!: Pomijajac jedynie nr 163: (Mol) oraz nr 203: (eempatiaa).
Pytanie kieruje do moderatorow: czy da sie cos z tym zrobic?
Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
marzyciel.
eempatiaa
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 28 maja 2006, 16:34

Re: nowi uzytkownicy ???

Post autor: eempatiaa »

hmm
kiedy tak przegladalam ten spis, tez mi to podpadlo. wyglada, jakby zrobila to jedna osoba, zeby fikcyjnie dodac ludzi do forum, moze ze wzgledu na statystyki czy cos takiego.
poza tym wazna jest jakos, a nie ilosc uzytkownikow :)
Awatar użytkownika
alicja
ciAStoholik
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2005, 22:04
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: nowi uzytkownicy ???

Post autor: alicja »

Tak, też to już zauważyłam. Niestety, wygląda na to, że nasze forum zostało odnalezione przez automaty spamujące. Już nawet usunęłam jeden post...
Śpieszę więc potwierdzić, że owszem, moderatorzy już wiedzą. Dzięki za czujność :)
marzyciel
ASiołek
Posty: 53
Rejestracja: 29 kwie 2006, 00:52
Lokalizacja: Niemcy

Re: nowi uzytkownicy ???

Post autor: marzyciel »

Dziekuje za tak szybkie odpowiedzi :D
Zgadzam sie ze wazna jest jakosc a nie ilosc, jednak te automaty spamujace robia zwykly nie porzadek i zamieszanie. :? I dlatego jestem za jak najszybszym usunieciem tych wszystkich spamow! Bo jak tak dalej pojdzie w tym tempie co teraz (czyli srednio po 5 nowych spamow dziennie) to wkrotce bedziemy tym zasypani i ciezko bedzie kogokolwiek znalesc na liscie uzytkownikow.
Tak wiec, moderatorzy do dziela! :mrgreen: I nie miejcie litosci! :wink:
Awatar użytkownika
alicja
ciAStoholik
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2005, 22:04
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: nowi uzytkownicy ???

Post autor: alicja »

Święta racja, marzycielu.
I jak pewnie już zauważyliście, dzielna adminka Kami usunęła wszystkie podejrzane nicki. Od teraz też mamy odpowiednie zabezpieczenia przed takimi spamerami - nie pojawią się więcej :)
marzyciel
ASiołek
Posty: 53
Rejestracja: 29 kwie 2006, 00:52
Lokalizacja: Niemcy

Re: nowi uzytkownicy ???

Post autor: marzyciel »

Dobra robota! :)
Ciesze sie ze wreszcie jest porzadek i dziekuje za tak szybkie zalatwienie sprawy. To sie nazywa profesjonalne moderatorswo! Brawo Kamikola :medal:
Pozdrawiam, marzyciel.
misiak
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 4 wrz 2006, 19:51
Lokalizacja: okolice wrocka

dlaczego?

Post autor: misiak »

Dlaczego "wszyscy uzytkownicy od nr: 130 do 204" jak to napisal marzyciel "nie wygladaja na nowych uzytkownikow" a na "spam"? Ja sie nie bardzo orientuje w tych kwestiach.Jezeli ktos mi to "rozpisze jak krowie na rowie" bede wdzieczny! POZDRO!
Awatar użytkownika
alicja
ciAStoholik
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2005, 22:04
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: nowi uzytkownicy ???

Post autor: alicja »

Misiaku, to stare czasy. Tamte numery już są zajęte przez kogoś innego :)
misiak
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 4 wrz 2006, 19:51
Lokalizacja: okolice wrocka

heh

Post autor: misiak »

a no rzeczywiscie.... nie popatrzylem na date postu :cry:
poprawie sie! :)
Awatar użytkownika
Zibi
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 13 lip 2006, 22:14
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: nowi uzytkownicy ???

Post autor: Zibi »

Hmm, ja mam numer 150 (a więc się łapię) i ponad 150 postów. Też wyglądam wam na bot spamujący albo trolla??? :? Coś marzyciel przesadził w swoich "szacowaniach"...
Prawda nie inaczej się narzuca, jak tylko siłą samej prawdy, która wnika w umysły jednocześnie łagodnie i silnie...
Salomea

Re: nowi uzytkownicy ???

Post autor: Salomea »

Zibi proponuję większą uwagę zwracać na daty postów . :P :wink:
marzyciel
ASiołek
Posty: 53
Rejestracja: 29 kwie 2006, 00:52
Lokalizacja: Niemcy

Re: nowi uzytkownicy ???

Post autor: marzyciel »

Tak jak napisala Salomea: zwroc uwage na date postow ;)
Kiedys nr 150, czylöi Twoj byl zajety wlasnie przez bota spamujacego.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Nowi użytkownicy?

Post autor: DZIEWICA8 »

Ja pozwoliłam sobie policzyć osoby, które nie napisały na tym forum ani jednego posta. Takich osób do dnia 19 lutego 2007 roku jest 285, co stanowi aż 6,5 stron (około połowy wszystkich stron). Pierwsza z takich osób zarejestrowała się 1 marca 2005 roku (bardzo dawno), a ostatnia 19 lutego 2007 roku (dzisiaj). Sprawdziłam to w dziale Użytkownicy w Metodzie sortowania: Wszystkich postów. Czy nie wydaje się to Wam dziwne?
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Salomea

Re: nowi uzytkownicy ???

Post autor: Salomea »

To są czytacze - podglądacze. :mrgreen: Może wstydzą się coś napisać. :wink: :lol: :wampir:
Awatar użytkownika
Ariel
mASełko
Posty: 103
Rejestracja: 11 gru 2007, 21:54
Lokalizacja: Katowice i okolice

Re: Nowi użytkownicy?

Post autor: Ariel »

DZIEWICA8 pisze:Ja pozwoliłam sobie policzyć osoby, które nie napisały na tym forum ani jednego posta. Takich osób do dnia 19 lutego 2007 roku jest 285, co stanowi aż 6,5 stron (około połowy wszystkich stron). Pierwsza z takich osób zarejestrowała się 1 marca 2005 roku (bardzo dawno), a ostatnia 19 lutego 2007 roku (dzisiaj). Sprawdziłam to w dziale Użytkownicy w Metodzie sortowania: Wszystkich postów. Czy nie wydaje się to Wam dziwne?
DZIEWICA8
Absolutnie nie ma w tym nic dziwnego! Tak jest na każdym forum! Zarejestrowanych kilka (albo i kilkanaście) tysięcy użytkowników, a regularnie udział w dyskusjach bierze kilkanaście, góra kilkadziesiąt osób.
ODPOWIEDZ