Tematyczny bałagan na forum

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Awatar użytkownika
Prozak
mASełko
Posty: 147
Rejestracja: 20 sie 2008, 16:19
Lokalizacja: GZM

Post autor: Prozak »

czy tylko ja, czy także inni użytkownicy zauważyli, że nasze forum zatraciło swój pierwotny charakter i delikatnie, obrazowo mówiąc, tak by nikogo nie urazić, daje du*y i coraz bardzie przypomina forum "słodka 15" niż miejsce gdzie wymieniają poglądy osoby na jakimś (nie mówie, że wysokim) poziomie?
Krzyż? Najlepiej płonący...
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Co do poziomu, to mimo wszystko nie jest najgorszy. Niestety coraz częściej po prostu wieje nudą...
Ale może tak to już się dzieje jak się w czymś uczestniczy przez dłuższy czas (dziś stuknęło 2 lata mojej tu obecności).
Kiedyś to jeszcze można było o pogodzie pogadać :P
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Lizzy
ASter
Posty: 616
Rejestracja: 17 cze 2009, 16:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Lizzy »

oo, nie tylko o pogodzie :P
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Ja to widzę w ten sposób, że w pewnym momencie dochodzi do sytuacji, kiedy każdy obecny na forum swoje zdanie na tematy dotyczące aseksualności wypowiedział, a że nie ma sensu w kółko powtarzać tego samego, to rozmowy schodzą na inne tematy. Potem pojawiają się nowe dusze, które znów: wypowiadają swoje zdanie w wątkach okołoaseksualnych, a potem decydują się na rozmowy na inne tematy.
Moim zdaniem nie ma w tym nic złego - dzięki nim ludzie się lepiej poznają i przestają być anonimową internetową masą.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Prozak pisze:czy tylko ja, czy także inni użytkownicy zauważyli, że nasze forum zatraciło swój pierwotny charakter i delikatnie, obrazowo mówiąc, tak by nikogo nie urazić, daje du*y i coraz bardzie przypomina forum "słodka 15" niż miejsce gdzie wymieniają poglądy osoby na jakimś (nie mówie, że wysokim) poziomie?
No niestety, czworo Don Kichotów, w porywach do pięciu, nie da rady w walce z setką wiatraków :P

Viljar, w innych tematach nie ma nic złego, o ile zachowane są proporcje między tym, co dotyczy tematyki forum, a tymi wszystkimi michałkami czy innym mydłem i powidłem.

Niestety, ludzie umiaru nie znają albo cierpią na natręctwo zakładania nowych wątków :P

Przenoszę do 'propozycje i zmiany dotyczące forum', żeby nie zginęło w natłoku postów o pomnikach całej Polski :lol:
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

Mnie ucieszyłoby zniknięcie tematów typu "Pomniki" itp.
zaraz zrobię stosowną ankietę

EDIT: jednak się rozmyśliłem
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Artemis pisze: Niestety coraz częściej po prostu wieje nudą...
Wprowadź więc jakiś bardzo ekscytujący temat... :P :wink:

A z okazji dwóch latek to zdrówko :piwo: :wodka:
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

A propos bałaganu.
Chcę z tego miejsca przypomnieć, że
na dyskusje lub pytania dotyczące ulubionych drinków, hobby, zwierzaków i innych trampków jest miejsce w części "Świetlica".

W działach "pytania i odpowiedzi", "Kontrowersje" oraz "Ankiety" z założenia rozmawiamy o tym, co jest choćby minimalnie związane z a/seksualnością człowieka. W zasadzie można pod to podciągnąć wiele tematów, jeśli liczy się w nich punkt widzenia as-a. Ale należy zachować umiar.

Powyższy tekst dedykuję Lygrysowi - jakoś tak się składa, że to ja zwykle po nim sprzątam. Jeżeli nie zastosuje się do mojej rady, wspólnie z adminem rozważymy wlepienie mu stałego bana.
(Lygrys, może od dziś zacznij wklejać nowe posty tylko w dziale "z innej beczki", będzie najbezpieczniej.)
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Gizmo pisze:(Lygrys, może od dziś zacznij wklejać nowe posty tylko w dziale "z innej beczki", będzie najbezpieczniej.)
Mam jeszcze bezpieczniejsze rozwiązanie - młynek offtopowy. Tylko i wyłącznie, bo jak za bardzo zachęcimy lygrysa do pisania na forum, to zaraz powrócą tematy-michałki, a to by chyba połowę forumowiczów wykończyło nerwowo :P
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Powtórzę to, co Ci napisałam na PW.
Dzisiaj musiałam sprzątać Twoje stare posty i już nie mam zamiaru tego robić - ani jutro, ani za 5 miesięcy, kiedy zapomnisz o tym, że dostałeś bana. Ostrzeżenie wisi i będzie wisieć, żebyś pamiętał, że nie masz więcej śmiecić.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

To, czy moderatorzy są na wakacjach, czy nie, to nie Twoja sprawa, a bana możesz dostać również za nagminne wklejki, które pasują do tematów jak pięść do nosa. Dla mnie i dla wielu użytkowników tego forum wklejka to dowód na to, że autor nie ma nic sensownego do powiedzenia, ale koniecznie musi zaznaczyć swoją obecność na forum, więc wkleja.

Ja jestem cierpliwa i wyrozumiała, Ant, Gizmo i Blv. też są cierpliwi i wyrozumiali, ale jak już coraz więcej innych użytkowników sygnalizuje, że ich najzwyczajniej w świecie wkurza burdel, który robisz na forum nie tylko tematami, ale i postami o nie wiadomo czym, to musimy coś z tym zrobić. Ograniczyłbyś się przynajmniej do młynka offtopowego.
ODPOWIEDZ