Powiadomienia z forum na maila

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Powiadomienia z forum na maila

Post autor: Jo »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy nie dałoby sie zmienić nazwy nadawcy, która wyświetla sie przy mailu z tego forum. Obecnie wyświetla as_forum, czy jakoś tak. Nie dałoby sie zamienić tego na Sea Forum, albo jakąś bardziej neutralną nazwę, która niewiele mówi?
Często mam pocztę otwarta, odchodzę od kompa i nie chciałabym, żeby ktoś przypadkowo domyślił sie, z jakiego forum wiadomość pochodzi.
Marudzę, wiem.
Awatar użytkownika
Zuzanna
AS gaduła
Posty: 435
Rejestracja: 30 sie 2009, 22:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Zuzanna »

Ja też przyłączam się do tego marudzenia :wink:

Byłabym wdzięczna za taką zmianę :kwiotka:
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Ha, ha myślałam o tym dość dawno.
Zdarza się sprawdzam pocztę poza domem, z kimś za plecami... Wtedy te nieodebrane wiadomości aż świecą... "sea forum" było by lepsze :)
A pomarudzić to sobie możemy do woli... aż jestem ciekawa kiedy jakiś zbłąkany Admin tu zaglądnie :).
Znajomości mam tylko w moderacji, chyba że poprosimy kogoś o wstawiennictwo u Admina ;)
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

A mnie nawet przez myśl nie przeszło, żeby z tego powodu marudzić, a nawet się w ogóle nad tym zastanawiać. Akurat się każdy domyśla o co chodzi i co to za as_. :roll: Przecież jest tyle różnych wyrazów zaczynających się od "as", asertywność na przykład. :). Niby dlaczego nie mogłoby to być forum o asertywności? Albo o astronomii bądź astrologii? I dobrze sobie jeszcze gdzieś w pobliżu kompa trzymać wydrukowane Asertywne Prawa Człowieka, a niech sobie tez inni poczytają i niech myślą, że ma się bzika na tym punkcie. :aniol: :lol:
Btw. z czeskiego forum otrzymuje się powiadomienie, którego nadawcą jest asexual.cz@gmail.com. Pełna nazwa. W porównaniu z tym, to nasze as_forum@gmx.net to pikuś.
No ale poczekajmy na tego zbłąkanego Admina. Ciekawe co on(a) na to. Mnie tam wszystko jedno czy będzie tu jakaś zmiana czy nie. Jeśli zdarza mi się marudzić, dotyczy to innych kwestii.
Quirkyalone
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Zbłąkany admin się przybłąkał :P A może zbakany? ;) :twisted:

Generalnie to tak. Jeśli chodzi o "asowatość" adresu, to nie widzę w tym problemu, bo, jak słusznie zauważają Urtika i Zito, dla typowego zjadacza chleba z Biedronki słowo as w zasadzie nic nie mówi. Trzeba dopiero znać zagadnienie, żeby wiedzieć, że to chodzi właśnie o to, czego pszczółki i motylki NIE robią. Co innego, gdyby w adresie mailowym była nazwa forum. Google forum wypluwa na pierwszym miejscu (po wpisaniu "forum sea"), więc w takim przypadku statystyczna ciekawska du*a by w mig się dowiedziała co i jak :scared: No chyba, żeby zmienić adres na mój forumowy. Wtedy wiadomości będą przychodzić od niejakiego Józka Wiewiórki :mrgreen: :blink: ;)
Czczony nie tylko w Chinach
MichaelVom
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 19 wrz 2017, 11:52
Lokalizacja: Bulgaria
Kontakt:

Powiadomienia z forum na maila

Post autor: MichaelVom »

Przepraszam czy ktos zmieinial z kolegow swojego maila na tym forum mam z ty problem cz yto sie robi w zakladce Profil? Dziekuje za podpowiedz Pawel.
ODPOWIEDZ