Problem+prośba (nieaktywne konto?)

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
bd92
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 4 sie 2011, 19:35

Problem+prośba (nieaktywne konto?)

Post autor: bd92 »

Witam, piszę z mojego drugiego konta, założonego właściwie pod przymusem. (wcześniej blackdress92)- być może zabronione jest zdublowanie kont, ale nie ma jak się skontaktować z administratorami bez posiadania konta, albo jestem tak ciemno, że pomimo przeszukania strony tego nie zauważyłam- żeby osoba z "zewnątrz" mogła wysłać jakąś wiadomość.

Przedstawię swoją sytuację.
Jakiś czas temu odpisywałam jednej z użytkowniczek forum po czym odłączył mi się internet- standard przy bezprzewodowym.
Chciałam zalogować się ponownie. Niestety hasło nie pasowało.
Co mnie zdziwiło, bo miałam zapisane, żeby 500 razy tego samego nie wpisywać. Stwierdziłam- może jednak rzeczywiście coś pokręciłam.
Wtedy użyłam opcji "zapomniałem hasła" coś w tym stylu a tam, zamiast potwierdzenia wysłania hasła na mejla pojawiło się:

"Przepraszamy, ale Twoje hasło nie może być odzyskane gdyż Twoje konto jest obecnie nieaktywne. Skontaktuj się z administratorem aby uzyskać więcej informacji."

czy ktoś byłby tak uprzejmy i wyjaśniłby o co chodzi ?
Przyznaję, mocno się zdenerwowałam, tym bardziej, że na forum nie jestem od wczoraj.
Pisałam do jednego z administratorów, ale niestety nie otrzymałam odpowiedzi.

Za wszelką pomoc dziękuję ! :(
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Jeśli nie Ant lub Agnieszka, to niestety nikt inny nic Ci tu w tej sprawie nie poradzi.
Doradzić mogę jedynie, abyście się z osobą do której pisałaś wymieniły mailami lub numerami GG - wówczas nie stracicie ze sobą kontaktu.
Quirkyalone
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Bd92, konto blackdress92 jest już aktywne - czy przypadkiem nie zmieniałaś adresu email?
Anna73
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 2 lip 2011, 16:45
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: Anna73 »

Ja miałam ten sam problem. Zmieniłam adres e-mail, ponieważ popsuł się komputer, musiałam wszystko od nowa instalować i nie pamiętałam swojego hasła do poczty mailowej (wcześniej zaznaczyłam opcję zapamiętywania haseł). Założyłam więc nowe konto na tym forum. Mam teraz dwa-jedno to co teraz aktywne, a drugie nieaktywne. Dwa konta mi nie są potrzebne. Czy można je jakoś połączyć lub usunąć stare zachowując wcześniejsze posty?
bd92
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 4 sie 2011, 19:35

Post autor: bd92 »

jest już aktywne? super.

tak, zmieniłam. czy to mogło wpłynąć na tymczasową dezaktywację ?

dziękuję bardzo za pomoc.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

bd92 pisze:jest już aktywne? super.

tak, zmieniłam. czy to mogło wpłynąć na tymczasową dezaktywację ?

dziękuję bardzo za pomoc.
http://asexuality.org/pl/viewtopic.php?t=2389 :wink:
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Jak dobrze wiedzieć, że w tym bez przerwy zmieniającym się świecie nadal są zjawiska stałe i niezmienne, np. nieczytający ogłoszeń forumowicze :diabel:

(Tak, to naprawdę ja, Wasz upierdliwy, złośliwy administrator - nudzę się i wpadam od czasu do czasu :P)
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

No wlasnie bo nie mam twoich patrzacych oczkow na nas :cry: buuu .. :(
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Ja też tu dziś wpadłem po długim niebycie i musze stwierdzić (nie wiem, czy z radością, czy z przykrością), iż prof. Miodek wciąż jest w formie :P
Czczony nie tylko w Chinach
ODPOWIEDZ