Reorganizacja forum

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Ant »

Artemis pisze:Ant trochę poeksperymentował.
To raczej było działanie wg zasady "najpierw zrób, potem pomyśl" :lol2:

Dzięki za uwagi. Generalnie z tą reorganizacją chodziło mi o oddzielenie dyskusji o aseksualizmie i aseksualnych od dyskusji na inne tematy oraz jakieś uporządkowanie istniejących tematów. Będę se to musiał przemyśleć jeszcze raz. No chyba, że Dim czy ktoś inny będzie miał jakiegoś pomysła ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Philosoph »

Ant pisze:Te StarszASki (nazwa z deka debilna, ale nic innego mi nie wpadło do głowy) to co niektórzy chcieli, przede wszystkim sami zainteresowani, czy te nieco starsze asy. Philo, jak dojrzejesz i dorośniesz, to być może zrozumiesz :P
Nudzi mnie już dorastanie i dojrzewanie dwudziesty raz z kolei, dajmy temu spokój. Osobiście nie lubię niekoniecznych ograniczeń w internecie, piję do tego ponieważ ciekawa dyskusja może się wywiązać w różnych miejscach i czekanie 10 lat albo majstrowanie nowego konta o 10 lat "starszego" tylko po to, aby to przeczytać jest absurdalne. Weźmy za przykład temat z naszego działu matrymonialnego - "Szukam damskich i męskich starszych ASÓW". Czasem wypowie się ktoś młodszy niż temat zakłada, nikt go nie pogryzł, a reszta to dyskusja między tymi (jeśli ciekawa, to każdy powinien móc sobie poczytać), których temat miał przyciągnąć. Nie widzę sensu, aby zabraniać komukolwiek tam wstępu.
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Ant »

Ok, teraz rozumiem, o co Ci chodziło. To, że dział przeznaczony jest dla kogośtam nie oznacza przecież, że ktoś spoza klimatu nie może się wypowiedzieć :roll: Wyobraź sobie, że tamto "wstęp wzbroniony" należało brać po części z przymrużeniem oka :P Dział z definicji był/będzie dedykowany pewnej grupie wiekowej (dyskusja nad tym działem przewija się już z jakieś 5 lat :lol:), co wcale nie znaczy, że jak będzie tam coś, co Cię zainteresuje,to nie będziesz mógł dodać swoich pięciu groszy. Na tej samej zasadzie w dziale o związkach może przewinąć się temat rodem z Kontrowersji :P
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Winkie »

Przeżywacie jak wypisz, wymaluj "mrówki okres". :roll: Kto tu w Internecie dowód sprawdzi? Może administrator ma rentgen w oczach i wtyki do USC?
Awatar użytkownika
Zuzanna
AS gaduła
Posty: 435
Rejestracja: 30 sie 2009, 22:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Zuzanna »

W poprzedniej wersji forum była możliwość podania płci użytkownika co było widoczne przy awatarze. Czy teraz również można wprowadzić taką opcję?
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Viljar »

Szukałem, ale nie znalazłem, dlatego zapytuję tutaj, chociaż nie wiem, czy to właściwe miejsce (ale nie znalazłem stosowniejszego). Jak ogląda się profil kogoś, to są linki "Dodaj do przyjaciół" i "Dodaj do wrogów". Do czego to służy?
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Reorganizacja forum

Post autor: dimgraf »

Jedyne zastosowanie jakie do tego na razie znalazłem to szybkie wybieranie osoby z którą prowadzi się dłuższą rozmowę na pw :mrgreen: Ale tak na poważnie jest możliwość choć nie testowałem filtrowania postów i np. nie wyświetlanie postów pisanych przez wrogów (ignorowanie) tylko nie wiem czy komuś to na coś potrzebne :P
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Viljar »

Dzięki. W takim razie dla mnie nie ma zastosowania - przyjaciół lubię czytać, a z wrogów zawsze można się pośmiać ;)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
jupi
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 10 gru 2009, 22:33
Lokalizacja: kielce

Re: Reorganizacja forum

Post autor: jupi »

ja osobiście zmieniłbym kolory forum na te z miedzy narodowej strony głównej.
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Wicherek »

jupi pisze:ja osobiście zmieniłbym kolory forum na te z miedzy narodowej strony głównej.
Oj tam, oj tam, ładne są te stonowane kolorki. A zresztą nasi admini raczej nie mają wpływu na wygląd strony międzynarodowej.
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Reorganizacja forum

Post autor: dimgraf »

Raczej chyba chodziło o to byśmy my dostosowali nasze do AVEN :P Ale generalnie obecne nie jest złe, a praca nad nowym stanęły z braku czasu i chęci czyli tzw. lenia :mrgreen: .
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Wicherek »

dimgraf pisze:Raczej chyba chodziło o to byśmy my dostosowali nasze do AVEN :P
Rzeczywiście. Nie przeczytałam uważnie :P
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Winkie »

Kolory są tak naprawdę mało ważne - oby tylko przejrzyście i czytelnie było. Ważniejsza jest treść, a więc co będzie z tymi obiecanymi niegdyś grupami zainteresowań, tudzież urozmaicenia działu matrymonialnego?
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Layla »

Winkie pisze:Kolory są tak naprawdę mało ważne - oby tylko przejrzyście i czytelnie było.
Zgadzam się, zostawmy kolory, te są dobre :)

Co do działu z zainteresowaniami mam parę pomysłów. Można by stworzyć dział "Szkolna ławka" i tam marudzić o egzaminach, a nie wpychać wszystkiego w "Radości..." i "Smutki..." . Co do grup zainteresowań, to proponuję stworzenie działu "Kultura" i tam umieścić wątki typu poezja, literatura, teatr, kino, seriale itp.
Ode mnie to na razie tyle :)
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Winkie »

Dział z Kulturą byłby dosyć ciekawy... Można by stworzyć dodatkowo możliwość przynależności, czyli wstępu do grupy o określonych zainteresowaniach. Bo nie wszystkich w jednakowym stopniu interesuje dajmy na to poezja czy teatr.
Dlatego dobrym rozwiązaniem byłoby stworzenie funkcji z możliwością Wyboru.
ODPOWIEDZ