Nowi moderatorzy

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Moderator

Post autor: Ant »

Z racji tego, że niezbyt mam czas na regularne odwiedzanie forum oraz, że resztę ekipy rządzącej gdzieś wywiało, potrzebny będzie nowy moderator. Obowiązki takiegoż (cóż za słowo xD) ograniczałyby się w zasadzie jedynie do aktywowania użytkowników oraz usuwania botów i tego typu prac porządkowych. To nie jest jakaś tam super czasochłonna robota. Kilka kliknięć i po sprawie ;) Jedynym wymaganym warunkiem jest w miarę częste odwiedzanie forum (wystarczy dwa razy w tygodniu). Jeśli ktoś jest chętny albo widziałby kogoś w tej roli, to się wpisywać ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Ja to bym widziała w tej roli Nightmare :). Jest dość długo na forum, jest niekonfliktowa i potrafi obiektywnie ocenić sytuację, więc i do poważniejszych zadań miałaby predyspozycje...
Jednak nie wiem, czy znajdzie czas???
Jakby się zdecydowała zapewne mogłaby liczyć na pomoc Urtiki, której zalet wymieniać nie będę :), jednak obawiam się, że miałaby problemy typowo informatyczne...

I proszę nie zarzucać mi nepotyzmu :P

W tej roli widzę także Librę, owieczkę.agę oraz pewnie jeszcze kilka osób, które przyjdą mi do głowy jutro :)


Propozycje podałam bez uzgodnienia z ww. osobami. Proszę o wybaczenie jeśli popełniłam gafę :oops:
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Ja, szczerze mówiąc, po odejściu szarego smoka, ernesta, keriego itd. nie widzę kandydatów. No, może tom? Byłby idealny. Ewentualnie Trzy Ryby.
Ant, jeszcze do obowiązków zapomniałeś dodać: banowanie dziwożony.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Dziwożono, banować może jedynie Admin, moderatorzy nie mają takich uprawnień. :wink:
Quirkyalone
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

A raz dostałam bana od Anta lub Gizmo, nie pamiętam. Straciłam rachubę.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
tom
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 15 mar 2009, 19:42

ok

Post autor: tom »

Droga Dziwożono,
jeśli odczuwasz jakieś perweryjne zapotrzebowanie na bany ode mnie, daj znak, będę przesyłał Ci je na private... :D :D
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Tak, podniecasz mnie. Nie potrafię już dłużej z tym walczyć ani tego ukrywać :shock:
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Tom, jesteś prawdziwym uzdrowicielem :mrgreen: , choć wiem, że Dziwożona nie jest zbyt reprezentatywnym przypadkiem...
Dla celów marketingowych możemy to uznać za sukces :P
Możesz otwierać gabinet :mrgreen:
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
tom
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 15 mar 2009, 19:42

ok

Post autor: tom »

Fajnie, na to liczyłem. Na post w stylu: "ukarz mnie, ukarz....", :D
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

A wracając do tematu, to nad Urtiką w tej kwestii się zastanawiałem :P

Szkoda tylko, że sami zainteresowani nie wyrazili swojego zdania...
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Ant, masz calkowita racje :)
Dodatkowo Urtika przegonilaby wszystkie osoby majace po kilka nickow :)
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Mogłabym spróbować. Jeśli jedynym warunkiem jest w miarę częste odwiedzanie forum, to warunek ów spełniam.
Tylko, że nigdy i nigdzie moderatorem nie byłam, więc pewne sprawy trzeba mi będzie wytłumaczyć jak krowie na rowie.
Quirkyalone
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Jo pisze:Dodatkowo Urtika przegonilaby wszystkie osoby majace po kilka nickow :)
Niektórzy teraz ze względu niekontrolowanego zachowania skryptu forum zakładają po dwa konta, bo myślą, że pierwsze się nie założyło. Takie duplikaty także należałoby wyłapywać i robić z nimi porządek ;)

W sumie tak se myślę, że w końcu co dwie głowy to nie jedna (a trzy to Hydra), a ponadto, jak to mówią Węgrzy, Ślązak, Wielkopolanin - két jó barát, zatem nie zostaje mi chyba nic innego, jak powitać na pokładzie dwóch nowych modów ;)

Wkrótce dostaniecie wskazówki co i jak.
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Gratuluję!:absinthe: :absinthe: :woda: :wino: :wino: :wino2: :wino2: :wino2: :piwo: :piwo: :wodka:
Bardzo mądrze. W ilości siła!

To gdzie impreza?
W Krakowie? ;)
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Tak, jestem za urtiką, niech goni tych co mają po kilka nicków. Podpisuję się dwiema rencyma, dwiema nogyma (to cztery głosy) plus moje koty (osiem łap) czyli w sumie 12 głosów.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
ODPOWIEDZ