Link do tego forum

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Qwerty
ASpirant
Posty: 549
Rejestracja: 25 lip 2005, 14:57
Lokalizacja: Małopolska

Link do tego forum

Post autor: Qwerty »

1) Może by umieścić bezpośredni odnośnik do tego forum na tej polskiej stronie od razu w linii "strona główna"-"informacje"-"linki" dodając kolejny element "forum"? Bo ja to forum znalazłem dopiero błądząc po forum głównym AVEN.
2) Można by też utworzyć jakieś przekierowania do forum w postaci prostszych nazw (bez zmiany położenia forum - chodzi tylko o prostsze nazwy do zapamiętania i wpisywania w przeglądarce) - tak jak jest do polskiej strony przez domenę prv.pl, tak można by i tu, np. aven-forum.prv.pl czy coś takiego. Względnie w domenie .tk - np. polski-aven.tk Ostatecznie można by nawet wykupić domenę - takie np. .info kosztuje ledwo 15 zł/rok. Ale to wszystko tylko luźne propozycje - ot tak na gorąco. Z tym, że jeśli chcecie rozwinąć serwis (strona + forum), to warte jest to zastanowienia.
3) Takie domeny można by też potem zaindeksować do najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych


Ale ja tu piszę, a pewnie Sz. P. Założycielka już to uczyniła, więc być może się wygłupiam z powyższą propozycją... Wybaczcie! :oops:
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Re: Link do tego forum

Post autor: Kamikola »

Czy naprawdę musimy uproszczać adres forum? Wydawało mi się, że asexuality.org/pl jest bardzo prosty.
Co do strony informacyjnej to na razie nic w niej nie będę dodawać bo plany się zaczęły by zmienić serwer. Ardelia zaproponowała taki fajny co nie zasypuje czytelników reklamami. Jak znajdę czas to się za to zabiorę i wtedy będzie bardzo dużo zmian. Mam dużo pomysłów co ulepszyć, czego się pozbyć i zabiorę się do tego, obiecuję... ale jeszcze nie wiem kiedy.
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
Awatar użytkownika
NAIRIN
AS gaduła
Posty: 410
Rejestracja: 15 lip 2005, 08:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Link do tego forum

Post autor: NAIRIN »

Tak, ja też wpadłam na to forum przez AVEN. A w zasadzie to droga, jaką przebyłam zanim tu trafiłam była jeszcze dłuższa :) najpierw wpisałam w wyszukiwarce "zaburzenia seksualne" (no bo jakoś trzeba nazwać stan, w którym się znajdowałam i zdefinować go - nienazwanego się boimy, a gdy już istnieje słowo, które ów stan opisuje, czujemy się bezpieczniej), znalazłam pełno artykułów i jeden z nich dotyczył aseksualności. Wpisałam więc w wyszukiwarce "aseksualność", poczytałam artykuły i w jednym z nich był link do strony AVENu, a z tamtąd prościutko tutaj :)

Co się tyczy wyglądu forum i strony SEA, fakt trochę możnaby zmienić, ale na wszystko przyjdzie czas, nie trzeba nic robić na "łapu-capu" (ale mi się podoba to powiedzonko :) )
Qwerty
ASpirant
Posty: 549
Rejestracja: 25 lip 2005, 14:57
Lokalizacja: Małopolska

Re: Link do tego forum

Post autor: Qwerty »

W żadnym przypadku nie chciałem nic narzucać. Jest dział Propozycje to wpisałem, co mi akurat przyszło do głowy.

A dużo wcześniej
Qwerty pisze:1) Może by umieścić bezpośredni odnośnik do tego forum na tej polskiej stronie od razu w linii "strona główna"-"informacje"-"linki" dodając kolejny element "forum"? Bo ja to forum znalazłem dopiero błądząc po forum głównym AVEN.
Teraz dopiero zauważyłem, że taki link jest na stronie głównej. A więc w tym punkcie zupełnie przepraszam za niepotrzebne zamieszanie. Mi po prostu utkwiło w pamięci to, że na podstronach dalszych jak je czytałem to tego nie było. I stąd taka propozycja. Więc jeszcze raz mi głupio za niepotrzebny zamęt. Ale tak to jest jak się coś na gorąco robi, bez sprawdzenia i przemyślenia...
ODPOWIEDZ