Nowy dział

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...

Czy chcesz aby na forum powstał nowy dział?

Czas głosowania minął 7 mar 2012, 20:38

Jestem na tak
5
45%
Jestem na nie
1
9%
Chcę zmiany charakteru działu "Szukam partnerki/partnera"
0
Brak głosów
Wisi mi to
5
45%
 
Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
Silencio
AS gaduła
Posty: 406
Rejestracja: 27 paź 2011, 19:36
Kontakt:

Nowy dział

Post autor: Silencio »

Chciałabym wysunąć propozycję założenia nowego działu albo chociażby wydzielenia mniejszego do któregoś z obecnych. Jest dział: "Spotkajmy się", dział "Szukam partnera/partnerki", a może przydałby się dział, w którym można by zamieszać ogłoszenia o chęci nawiązania znajomości z innymi użytkownikami. W końcu nie każdy szuka tu drugiej połówki i nie każdy chce się od razu spotykać. Wiem, że takie ogłoszenia pojawiają się już w dziale "matrymonialnym", ale wydaje mi się, że dobrze byłoby, gdyby istniało dla nich oddzielne miejsce.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Nowy dział

Post autor: Winkie »

Popieram. :) Brakuje na forum tego działu - obecne dwa działy czyli Spotkajmy się i Szukam może w zamyśle mają pogłębiać więzi, lecz tak naprawdę nie służą nawiązywaniu przyjaźni czysto przyjacielskich, nie partnerskich. No i ciężko je "wyłowić' spośród typowych anonsów matrymonialnych.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nowy dział

Post autor: dimgraf »

A ja nie widzę szczególnego sensu takiego działu. A chęć nawiązania znajomości nie koniecznie związku można np. wyrazić w dziale powitalnym lub w wymienionych przez was działach.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Silencio
AS gaduła
Posty: 406
Rejestracja: 27 paź 2011, 19:36
Kontakt:

Re: Nowy dział

Post autor: Silencio »

Dlaczego byłam niemalże pewna, że dostanę taką odpowiedź? Skoro można utworzyć nowy, mniejszy dział w "Rozrywce", to chyba nie powinno być to problemem i w tym przypadku. No chyba, że rozrywka jest ważniejsza. Działów powitalnych nie będę przeglądać, żeby sprawdzić, czy ktoś przypadkiem nie wspomniał o tym, że chciałby utrzymywać kontakt, ja zresztą też tego nie zrobiłam - wybacz, dział powitalny kojarzy mi się z działem powitalnym, a nie działem: "Cześć, szukam kogoś zainteresowanego do korespondencji". A w wymienionych przez nas działach typu "Spotkajmy się", jeśli ktoś nie chce się spotykać - bez sensu, a w "Szukam..." jest to odbierane często i tak jako poszukiwania matrymonialne, poza tym osoby niezainteresowane relacjami partnerskimi i podobnymi rzadko tam zaglądają, na przykład ja.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Nowy dział

Post autor: Winkie »

dimgraf pisze:A ja nie widzę szczególnego sensu takiego działu. A chęć nawiązania znajomości nie koniecznie związku można np. wyrazić w dziale powitalnym lub w wymienionych przez was działach.
Wręcz przeciwnie. Taki dział ma sens i Silencio ma rację. Dział powitalny służy powitaniu, zapoznaniu się z forumowiczami. Dwa inne działy mają zupełnie inny charakter.
Silencio pisze:A w wymienionych przez nas działach typu "Spotkajmy się", jeśli ktoś nie chce się spotykać - bez sensu, a w "Szukam..." jest to odbierane często i tak jako poszukiwania matrymonialne, poza tym osoby niezainteresowane relacjami partnerskimi i podobnymi rzadko tam zaglądają, na przykład ja.
Podobnie jak i ja. Również nie zależy mi zbytnio na spotkaniach w realu, a z drugiej strony nie szukam partnera więc i dział Szukam nie spełnia moich oczekiwań. Poza tym, przypominam że Ant obiecał kiedyś zmiany na forum, a więc niech może zacznie od czegoś w tym stylu?
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nowy dział

Post autor: dimgraf »

Nie wiem molestujcie Anta mnie tam obojętne.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Nowy dział

Post autor: Winkie »

dimgraf pisze:Nie wiem molestujcie Anta mnie tam obojętne.
Jesteś moderatorem Dimgrafie Zielony, wybranym z woli Ludu, więc zorganizuj "spotkanie na szczycie" z naszym administratorem. Bo inaczej znowu wszystko utknie w martwym punkcie, jak nowe działy/nowe emotki/nowy wystrój wnętrz.
Awatar użytkownika
Silencio
AS gaduła
Posty: 406
Rejestracja: 27 paź 2011, 19:36
Kontakt:

Re: Nowy dział

Post autor: Silencio »

Nie wiem molestujcie Anta mnie tam obojętne.
Dimgraf, proszę... Nie założyłam tematu, żeby kogokolwiek o cokolwiek molestować. Poza wszystkim, jestem asem, więc mi nie wypada ;). Rzucam po prostu pomysłem, co chyba użytkownikom forum wolno i trochę mnie dziwi to spłycanie i pisanie na zasadzie: "Idź pomęcz kogoś innego, zła kobieto" :P.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Nowy dział

Post autor: Winkie »

I pragnę jeszcze zauważyć Dimgrafie, że jak na osobę której powstanie tego działu jest w zasadzie "obojętne", to nader szybko określiłeś go jako "nieprzydatny".
Moderatorzy powinni wykazywać chyba więcej zainteresowania pomysłami forumowiczów, nieprawdaż?
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nowy dział

Post autor: dimgraf »

Moderatorzy powinni wykazywać chyba więcej zainteresowania pomysłami forumowiczów, nieprawdaż?
Moderatorzy to nie marionetki użytkowników i mogą mieć własne zdanie. Dla mnie jak powiedziałem nie ma potrzeby tworzenia takiego działu. Do tego ja nie mam jako moderator uprawnień do zarządzania działami więc takie prośby to do administratora. Ale jeśli przekonacie Anta do tego pomysłu nie mam zamiaru namawiać go by tego nie robił w tym sensie jest mi obojętne.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Silencio
AS gaduła
Posty: 406
Rejestracja: 27 paź 2011, 19:36
Kontakt:

Re: Nowy dział

Post autor: Silencio »

Zainteresowanie pomysłem, a własna opinia to dwie różne sprawy :P. Ale dziękuję, że zechciałeś się wypowiedzieć.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nowy dział

Post autor: dimgraf »

Wyraziłem opinię więc nie zarzucaj, że się nie zainteresowałem. A skoro moja opinia jest neutralna, ale bardziej na nie więc nie będę lobbować na rzeczy pomysłu który mnie nie urzekł.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Silencio
AS gaduła
Posty: 406
Rejestracja: 27 paź 2011, 19:36
Kontakt:

Re: Nowy dział

Post autor: Silencio »

Zastanawiało mnie ostatnio, czemu wiele osób na tym forum odbiera cudze słowa jak zarzuty. Otóż bardzo uważnie, przeczytaj moją wypowiedź raz jeszcze, a może zauważysz, że niczego ci nie zarzuciłam, a jedynie odniosłam się do twojego komentarza na temat zainteresowania, o jakim pisała Winkie, w którym to sugerowałeś, jakoby tym zainteresowaniem było wyrażanie takiej opinii, jakiej ktoś od ciebie oczekuje. Nie wiem, jak pomysł nowego działu może kogoś urzekać. To nie scenariusz filmowy :). I nie, nie oczekuję na ciebie lobbowania na rzecz czegokolwiek. Zbyt pozytywnie zdziwiłaby mnie taka postawa, moje serce mogłoby tego nie przetrwać.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Nowy dział

Post autor: Winkie »

Zainteresowanie nie oznacza jednocześnie podzielania czyiś opinii, tylko wysłuchanie, rozmowa i wspólne podejmowanie decyzji. Nie jest więc to tożsame z byciem "marionetką użytkowników".
Silencio pisze:Nie wiem, jak pomysł nowego działu może kogoś urzekać. To nie scenariusz filmowy :). I nie, nie oczekuję na ciebie lobbowania na rzecz czegokolwiek. Zbyt pozytywnie zdziwiłaby mnie taka postawa, moje serce mogłoby tego nie przetrwać.
Tak, nie można w ten sposób zaskakiwać użytkowników. :wink: Poza tym dlaczego do tej pory administrator nie zajrzał i nie wypowiedział się na ten temat? Co sądzi Ant o utworzeniu nowego działu? I dlaczego nie informujesz nas Dimgrafie kiedy ewentualnie możemy liczyć na jakąś odpowiedź?
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nowy dział

Post autor: dimgraf »

No cóż jak pewnie zauważyłaś z działu smutki mam problemy z gg. A na forum Anta na chwilę obecną nie ma. Być może właśnie zarabia na chleb albo się seksi potajemnie :mrgreen: Tak czy siak nie można wymagać by administrator siedział non stop na forum. Pewnie jak się zjawi to się ustosunkuje do tego pomysłu.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Zablokowany