Nowy dział

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...

Czy chcesz aby na forum powstał nowy dział?

Czas głosowania minął 7 mar 2012, 20:38

Jestem na tak
5
45%
Jestem na nie
1
9%
Chcę zmiany charakteru działu "Szukam partnerki/partnera"
0
Brak głosów
Wisi mi to
5
45%
 
Liczba głosów: 11

Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Nowy dział

Post autor: Winkie »

dimgraf pisze:Dokładnie. To się nazywa segregacja odpadów :mrgreen:
Miło, że w ten sposób myślisz o postach użytkowników. Może utylizować trzeba by było?
dimgraf pisze:To może należy jeszcze stworzyć dział nie piszcie do mnie :mrgreen:
Stwierdzenie to chyba dobrze oddaje z lekka psychodeliczny charakter forum...
Silencio pisze:A skoro admin milczy to rozumiem, że temat prędzej czy później i tak umrze śmiercią naturalną, więc chyba rzeczywiście jedyne, co pozostaje, to twoje żarty,
Dokładnie. Gdzie jest Ant? Dalej się będzie ukrywał, czy w końcu zabierze głos z racji wykonywanej przez siebie funkcji?
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Nowy dział

Post autor: Ant »

Ok, przeczytałem całą dyskusję, łącznie ze śmieciami, tfu, małymi, niewinnymi offtopami :mrgreen:, które się w niej pojawiły. Rozważyłem wszystkie przeciw, rozważyłem kilka za. Moje stanowisko w tej sprawie jest następujące. Co do nowego działu: jestem na nie. Jednak można by nieco zmienić charakter obecnego Szukam, tak aby nie miał on charakteru stricte matrymonialnego (Winkie tu podała dość konkretny argument w tej kwestii :P). Pasuje?
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Nowy dział

Post autor: Winkie »

A jak to w praktyce będzie wyglądało? Podział podobny do tego z działu Rozrywka?
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Nowy dział

Post autor: Ant »

Zamiast działu o szukaniu parnerki/partnera dział o poszukiwaniu jakiejkolwiek formy znajomości :P

Aczkolwiek i tak jestem zdania, że najbardziej efektywne by były pm-ki i te sprawy, czyli generalnie znajomości wynikające już z jakiegoś tam kontaktu z danymi osobami ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Nowy dział

Post autor: Winkie »

Czyli tak naprawdę tylko zmianę nazwy proponujesz, zamiast konkretnego rozwiązania? Choć trochę zbliżonego do tego co chciałyśmy uzyskać? Skoro Rozrywkę można było podzielić, to dlaczego nie można zrobić tego z działem Szukam?
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Nowy dział

Post autor: Ant »

Rozrywka została podzielona głównie w celu wyłączenia zliczania postów w growych tematach. Poza tym zmiana nazwy działu pociąga za sobą zmianę charakteru działu :P
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Nowy dział

Post autor: Winkie »

Ale sama zmiana nazwy działu nie sprawi, że posty osób szukających nie Miłości, lecz przyjaźni, będzie można łatwiej odnaleźć. Z powodu już istniejących wątków, nadal ten dział będzie określany jako głównie matrymonialny.
Awatar użytkownika
Joan
mASełko
Posty: 123
Rejestracja: 14 maja 2008, 11:32

Re: Nowy dział

Post autor: Joan »

Winkie pisze:Ale sama zmiana nazwy działu nie sprawi, że posty osób szukających nie Miłości, lecz przyjaźni, będzie można łatwiej odnaleźć. Z powodu już istniejących wątków, nadal ten dział będzie określany jako głównie matrymonialny.
Jeśli dział będzie ogólnie do związków międzyludzkich, to w tytule wątku który się zakłada można na samym początku, np. w nawiasie kwadratowym, wpisać czego kto oczekuje, tzn. [do związku], [przyjaźń], [gra w bierki], itp. Filtrowanie interesujących ogłoszeń będzie łatwiejsze, a autorzy też jasno się określą, jeśli są poważni.
AVEN cake isn't a lie :ciasto:
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Nowy dział

Post autor: Winkie »

Dobra. No to jaka decyzja? Zmiana nazwy, podział działu, a może ma ktoś jeszcze inne propozycje? :roll:
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nowy dział

Post autor: dimgraf »

Jestem za zmianą nazwy i pomysłem Joan.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Nowy dział

Post autor: Winkie »

W takim razie rozpiszmy ankietę. Może być czasowa, aby wieki nie czekać nadaremnie.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Nowy dział

Post autor: Ant »

Dla zainteresowanych: tu jest ankieta i se można nawet zagłosować, czy się chce ten dział, czy co :P

PS. Sam się dowiedziałem dopiero wczoraj xD
Czczony nie tylko w Chinach
Nadia__
pASibrzuch
Posty: 243
Rejestracja: 25 lut 2010, 12:01

Re: Nowy dział

Post autor: Nadia__ »

Sama niekoniecznie potrzebuję skorzystać, ale uważam, że pomysł osobnego działu dla poszukiwania znajomości "niemiłosnych" jest bardzo dobry.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Nowy dział

Post autor: Winkie »

Ankieta wygasła. Pora więc podjąć decyzję - na podstawie uzyskanych wyników orzec można, że większość jest za powstaniem nowego działu. Kiedy możemy spodziewać się odpowiedzi administratora?
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Nowy dział

Post autor: Layla »

Ze względu na znikome zainteresowanie ankietą i ogólnie sprawą nowego działu, obecna forma działu "Szukam partnerki/partnera" nie ulegnie zmianie, a dział mający na celu jednoczenie duszyczek szukających przyjaźni także nie powstanie.
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Zablokowany