Forum i czat

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Forum i czat

Post autor: Ant »

Jak nietrudno zauważyć, forum momentami krzaczy, zaś czat w ogóle nie działa. I na razie tak będzie. Bo PHP 5.4 :] Może ktoś odpowiadający za soft na serwerze się zreflektuje i coś zrobi, jak już wyjdzie jakiś bugfix do tego. Na razie musicie, tfu, musimy :twisted: z tym żyć :P
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Mad_Minstrel
mizantropAS
Posty: 297
Rejestracja: 29 maja 2008, 16:00

Re: Forum i czat

Post autor: Mad_Minstrel »

no tak, numer wiersza: 2, kolumna 1 błąd przetwarzania xml spędza mi sen z powiek, nie ma jak się komunikować z... no tymi, z którymi się komunikowało sprzed błędu przetwarzania.
"to, co można twierdzić bez dowodów, można także bez dowodów odrzucić" - Christopher Hitchens
Awatar użytkownika
Justys245
kASkada
Posty: 521
Rejestracja: 25 lip 2010, 08:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Forum i czat

Post autor: Justys245 »

A czy może mi ktoś odpowiedzieć jak długo jeszcze będziemy musieli żyć bez czatu ? I gdzie ewentualnie można się zwrócić z prośbą o naprawienie tych błędów, które "spędzają sen z powiek" ;) ?
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Forum i czat

Post autor: dimgraf »

Nie mam pojęcia jak długo to tu potrwa, ale jeśli jest spore zainteresowanie czatem mogę tymczasowo udostępnić takowy na moim serwerze (do czasu usunięcia problemu tutaj), a chyba tymczasowe przekierowanie adminowi nie sprawi problemu.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Forum i czat

Post autor: Winkie »

Justys245 pisze:A czy może mi ktoś odpowiedzieć jak długo jeszcze będziemy musieli żyć bez czatu ? I gdzie ewentualnie można się zwrócić z prośbą o naprawienie tych błędów, które "spędzają sen z powiek" ;) ?
Można znaleźć w tej sytuacji substytut, czyli Wild Wild West, dział który również przeznaczony jest do lżejszych, offtopowych rozmów. A może chodzi o to, że czat jest niewidoczny dla wszystkich, tak jak na wielu forach widoczny jest dla wszystkich użytkowników shout box? :>
No właśnie co do tego ostatniego... Przydałby się tutaj shout box. (przynajmniej będzie wiadomo czy rozmowa prowadzona jest na tyle ciekawa, aby dołączyć się do niej)
Awatar użytkownika
Mad_Minstrel
mizantropAS
Posty: 297
Rejestracja: 29 maja 2008, 16:00

Re: Forum i czat

Post autor: Mad_Minstrel »

uwaga prorokuję, nie sądzę, żeby shout box się tutaj sprawdził, już.
"to, co można twierdzić bez dowodów, można także bez dowodów odrzucić" - Christopher Hitchens
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: Forum i czat

Post autor: klapouchy »

Ja założyłem pokój dla asów na onecie. On zawsze działa :) Nie to ze robie jakas konkurencje ale kiedys tu czata nie było, a przynajmniej długo nie działał.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Forum i czat

Post autor: Winkie »

Mad_Minstrel pisze:uwaga prorokuję, nie sądzę, żeby shout box się tutaj sprawdził, już.
Dlaczego? :)
Awatar użytkownika
Mad_Minstrel
mizantropAS
Posty: 297
Rejestracja: 29 maja 2008, 16:00

Re: Forum i czat

Post autor: Mad_Minstrel »

"biko, oooo, biko, because"
"to, co można twierdzić bez dowodów, można także bez dowodów odrzucić" - Christopher Hitchens
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Forum i czat

Post autor: Winkie »

Mad_Minstrel pisze:"biko, oooo, biko, because"
Rozumiem. To wiele wyjaśnia. :)
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Forum i czat

Post autor: dimgraf »

klapouchy pisze:Ja założyłem pokój dla asów na onecie. On zawsze działa :) Nie to ze robie jakas konkurencje ale kiedys tu czata nie było, a przynajmniej długo nie działał.
Tylko Klapouchy już kiedyś była dyskusja dlaczego wiele osób jest niechętnych do korzystania z czata na onecie. M.in. chodziło o to, by była choć częściowa selekcja kto wchodzi. Na onecie może wejść każdy zaś aby wejść tu musi się pierw zarejestrować na forum. Dlatego zaproponowałem postawienie tymczasowego na moim serwerze, a logowanie musiałoby być poprzedzone autoryzacją użytkownika przez moderatora lub administratora.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: Forum i czat

Post autor: klapouchy »

To znaczy że zeby wejsc bede sie musiał pytac kogos o pozwolenie? haha na onecie czasem do pokoju wchodzą seksualni napalency, którzy zle przeczytaja nazwe :D
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Forum i czat

Post autor: dimgraf »

To znaczy, że zeby wejsc bede sie musiał pytac kogos o pozwolenie?
O jej wielkie proszenie o pozwolenie, rejestrujesz się raz i ktoś ciebie autoryzuje tak jak ma to miejsce na forum. Potem logujesz się gdy masz ochotę.
haha na onecie czasem do pokoju wchodzą seksualni napalency, którzy zle przeczytaja nazwe
I właśnie w tym rzecz.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Forum i czat

Post autor: Winkie »

No dobrze Dimgraf - to jaki miałby być link do tego czata?
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Forum i czat

Post autor: dimgraf »

A jaki byś chciała? Oczywiście do stworzenia tymczasowego zastępczego czata nie mam zamiaru wykupywać specjalnie domeny więc adres prawdopodobnie byłby mojadomena.pl/czatsea

Skąd u Ciebie Winkie zainteresowanie czatem? Przecież i tak na niego nie zaglądałaś.

Dobra zróbmy tak osoby zainteresowane tymczasowym czatem niech zostawią mi info na pw lub w tym temacie jak będzie co najmniej 5 osób (licząc ze mną :mrgreen: ) to założę.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
ODPOWIEDZ