Co się stało z forum?

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Co się stało z forum?

Post autor: Layla »

Winkie pisze:Dużo racji jest w tym co napisała Silencio. Można by było rozważyć opcję rezygnacji z takiego działu, przesunięcia ankiet do innych działów, zgodnie z ich tematyką.
Ja ze swojej strony dodam, że w dziale Ankiety są i takie "przeterminowane" ankiety, które zostały utworzone np. w celach naukowych, do pracy dyplomowej itp., dla określonej, zawężonej grupy badanych, a więc nie dla wszystkich forumowiczów. Nie wspominając o tym, ze te ankiety potrafią nie istnieć "fizycznie" na forum tylko są linkiem odsyłającym do innej strony. Może tego typu ankiety należałoby przesuwać do Archiwum X?
Jak widać to ja mam do tego działu stosunek raczej obojętny. Ale skoro komuś przeszkadza, to można to dopisać do listy żądań dla administracji, jak już powstaną dokładne koncepcje nowych działów. Swoją drogą to mamy jeszcze administrację?
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Co się stało z forum?

Post autor: Winkie »

Layla pisze: Swoją drogą to mamy jeszcze administrację?
Dobre pytanie? Where are you, Ant? :mrgreen: Ma ktoś z nim kontakt, czy znowu będziemy zmuszeni czekać - tym razem do Gwiazdki? :wink:

A co z shout boxem i funkcją edycji? To tez będzie zgłoszone?
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Co się stało z forum?

Post autor: Layla »

Winkie pisze:Dobre pytanie? Where are you, Ant? :mrgreen: Ma ktoś z nim kontakt, czy znowu będziemy zmuszeni czekać - tym razem do Gwiazdki? :wink:
A co z shout boxem i funkcją edycji? To tez będzie zgłoszone?
Co mogę to zgłaszam mu na pw. Zgłosiłam propozycję ograniczenia funkcji edycji i założenie nowych działów, ale to będzie można rozpatrzeć jak będą gotowe koncepcje i zakończą się ankiety.
Dział dla starszych asów, z tego co zrozumiałam, swoją ankietę miał.
Dział dla znajomości właśnie dostał kolejną szansę.
A co do działu Kultura, to może Winkie, założysz temat tutaj w Propozycjach i zbierz propozycje, które już się tutaj pojawiły w jedno miejsce, żeby nie zaginęły. O ile pamiętam wyszłaś z propozycją utworzenia takiego działu i na pewno masz jeszcze kilka dobrych pomysłów :)
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Co się stało z forum?

Post autor: Winkie »

Layla pisze:A co do działu Kultura, to może Winkie, założysz temat tutaj w Propozycjach i zbierz propozycje, które już się tutaj pojawiły w jedno miejsce, żeby nie zaginęły. O ile pamiętam wyszłaś z propozycją utworzenia takiego działu i na pewno masz jeszcze kilka dobrych pomysłów :)
Założyć mogę, nie ma sprawy, ale czy to miałby być temat również z ankietą? Przydałoby się, podobnie jak i w przypadku działu z poszukiwaniem znajomych, przynajmniej sprawdzić czy dział ten spotkałby się na forum z większym zainteresowaniem niż ze strony samych wypowiadających się tutaj.

Jak na razie stanęło na tym, że dział Kultura powinien być działem zbiorczym, czyli nie podzielonym dodatkowo na podkategorie, a jedynie podzielonym w tym sensie, że utworzyłoby się "grupy przynależności". Przynależność do takiej grupy byłaby zapisana w profilu, a opcja zgłoszenia byłaby potwierdzana przez moderatora. Może przydałoby się wprowadzić tutaj ograniczony wybór "grup przynależności" w dziale Kultura, aby ktoś przykładowo do wszystkich się nie zapisał? Np. dwie przykładowo: literatura/plastyka? Wypowiadać oczywiście można by było się w każdym temacie, ale przynajmniej byłoby wiadomo co bardziej i jakiego użytkownika pociąga. Statystycznie. :wink:
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Co się stało z forum?

Post autor: Layla »

Winkie pisze:Założyć mogę, nie ma sprawy, ale czy to miałby być temat również z ankietą? Przydałoby się, podobnie jak i w przypadku działu z poszukiwaniem znajomych, przynajmniej sprawdzić czy dział ten spotkałby się na forum z większym zainteresowaniem niż ze strony samych wypowiadających się tutaj.

Jak na razie stanęło na tym, że dział Kultura powinien być działem zbiorczym, czyli nie podzielonym dodatkowo na podkategorie, a jedynie podzielonym w tym sensie, że utworzyłoby się "grupy przynależności". Przynależność do takiej grupy byłaby zapisana w profilu, a opcja zgłoszenia byłaby potwierdzana przez moderatora. Może przydałoby się wprowadzić tutaj ograniczony wybór "grup przynależności" w dziale Kultura, aby ktoś przykładowo do wszystkich się nie zapisał? Np. dwie przykładowo: literatura/plastyka? Wypowiadać oczywiście można by było się w każdym temacie, ale przynajmniej byłoby wiadomo co bardziej i jakiego użytkownika pociąga. Statystycznie. :wink:
Najlepiej by było aby znalazła się tam ankieta, bo ona najlepiej pokaże czy jest zainteresowanie takim działem.

Nie wiem czy na razie opłacało by się dzielić ten dział na kilka podkategorii. Zależy ile tam będzie tematów, bo jeśli ich ma być powiedzmy 15 no to nie trzeba tego dzielić, tylko wrzucić do jednego worka. Większy podział miałby sens, jeśli tych tematów i zainteresowanych będzie na prawdę dużo. Na chwilę obecną ciężko tą kwestię rozstrzygnąć, ale nad tym pomyślimy jak powstanie nowy wątek. Pewnie znalazłyby się tam także tematy dotyczące filmów i seriali, a w takim przypadku liczba użytkowników odwiedzających ten dział znacznie by wzrosła.
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Co się stało z forum?

Post autor: dimgraf »

To ja też dodam swoje trzy grosze.
Jeśli chodzi o dział z kulturą jestem za ale dodałbym tam jeszcze zainteresowania w sensie w nazwie by było jasne co on zawiera. Uważam, że w środku powinien być dodatkowy podział na poddziały np. 1.(teatr, kino, film) 2. (opera, muzyka, czyli związane z dźwiękiem), 3. Literatura i fotografia.

Co do działu ankiet zgadzam się z Silencio. Pamiętam w starym forum chyba tylko tam była opcja ankiety choć nie jestem pewien. Teraz tak jak Silencio pisze ankietę można dać w każdym dziale. Więc dzieł ankiet można rozwiązać. Ankiety te naukowe aktualne można by przenieść do działu z mediami (i go też przemianować jakoś by łączył cele prasowe i naukowe).

Mam jeszcze kilka innych propozycji które zaginęły w otchłani korespondencji między mną, a Antem ale o nich to może w następnym poście.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Silencio
AS gaduła
Posty: 406
Rejestracja: 27 paź 2011, 19:36
Kontakt:

Re: Co się stało z forum?

Post autor: Silencio »

Jeśli chodzi o dział z kulturą jestem za ale dodałbym tam jeszcze zainteresowania w sensie w nazwie by było jasne co on zawiera. Uważam, że w środku powinien być dodatkowy podział na poddziały np. 1.(teatr, kino, film) 2. (opera, muzyka, czyli związane z dźwiękiem), 3. Literatura i fotografia.
Hm... Nie wiem, czy o tym dokładnie piszesz, ale Winkie wspominała o stworzeniu grup zainteresowań, do których można by się było dołączać. Nie musiałyby one być zresztą koniecznie związane jedynie z działem Kultury. Moim zdaniem to jest fajna sprawa, można by wtedy łatwo wyszukać ludzi, którzy przynajmniej w teorii (w praktyce wszak bywa z tym różnie ;)) mają podobne zainteresowania do nas. Natomiast do samego podziału Kultury nadal jestem sceptyczna i uważam, że ten powinien nastąpić, jeśli naprawdę byłoby zainteresowanie. Bo jeśli ktoś doda jeden, zbiorczy temat o fotografii, zbiorczy o czytaniu książek, o kinie i tak dalej, to wyjdzie raptem kilka, kilkanaście tematów, a do tego takich podziałów nie potrzeba. Natomiast jeśli rzeczywiście, użytkownicy aktywnie zaczęliby się dzielić tym, co stworzyli, sytuacja miałaby się inaczej. Na jednym z for w dziale kultura czy twórczość, już nie pamiętam, każdy wiersz, opowiadanie i tak dalej, miało swój osobny temat. No chyba, że ktoś wrzucał zbiór wierszy, czy dodawał regularnie, to temat był jeden. Co prawda podziałów nie było, ale nawet wstępnie, gdyby ktoś dodawał, można w kwadratowym nawiasie, w temacie napisać, czy to wiersz, czy opowiadanie, czy zdjęcia, czy inna forma sztuki.
Więc dzieł ankiet można rozwiązać. Ankiety te naukowe aktualne można by przenieść do działu z mediami (i go też przemianować jakoś by łączył cele prasowe i naukowe).
O, to jest dobry pomysł :). Niektóre działy rzeczywiście można by "poszerzyć" powiedzmy, jeśli chodzi o ich nazwę i przynależność tematów do nich. To byłoby dość proste rozwiązanie odnośnie drugiego działu szukaj, jakby był to ogólnie dział o poszukiwaniu znajomości, ale oczywiście podział też jest jak najbardziej okej, jeśli tak jest administracji wygodnie. Ankiety naukowe mogłyby być rzeczywiście w mediach albo w Beczce, czy nawet w Pytaniach i Odpowiedziach.

Teoretycznie może wygodne dla niektórych byłoby wprowadzenie też tego "rozgałęzienia" o jakim dyskutowaliśmy tutaj na przykładzie innych for i portali, choć mnie osobiście do życia potrzebne nie jest, ale jeśli niektóre osoby mają problem z nadmiarem postów odnośnie czyichś postów, to myślę, że wtedy łatwiej by im się to czytało. Chociaż raczej nie ma co na to liczyć, skoro nawet z drobniejszymi zmianami są problemy ;).
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Co się stało z forum?

Post autor: Winkie »

Layla pisze:Najlepiej by było aby znalazła się tam ankieta, bo ona najlepiej pokaże czy jest zainteresowanie takim działem.
Ok, tego typu ankieta została przed chwilą utworzona. Opcje są również dwie - "tak" i "nie". :wink:
dimgraf pisze:Jeśli chodzi o dział z kulturą jestem za ale dodałbym tam jeszcze zainteresowania w sensie w nazwie by było jasne co on zawiera. Uważam, że w środku powinien być dodatkowy podział na poddziały np. 1.(teatr, kino, film) 2. (opera, muzyka, czyli związane z dźwiękiem), 3. Literatura i fotografia.
+ "Działalność własną" jeszcze bym tutaj dodała, a więc cztery. Podział który zaproponowałeś jest dosyć jasny, nie tworzyłoby się również nadmiaru podkategorii, choć mam wątpliwości co do upchnięcia razem fotografii i literatury. Dlaczego tak? Jeśli już to:
1. Sztuki plastyczne, grafika (malarstwo, rysunek, grafika komputerowa, fotografia itp.)
2. Wizja i fonia, czyli kino, teatr oraz muzyka (tu m.in. opera)
3. Literatura
4. Działalność własna (blogi, strony autorskie, linki do stron, galerii itd.)

+ grupy zainteresowań. Również uważam, że to fajny pomysł i, że nie muszą być one związane z działem Kultura, choć tutaj akurat najłatwiej takie grupy utworzyć np. miłośników fotografii czy określonego gatunku muzycznego/literackiego.
Silencio pisze: Ankiety naukowe mogłyby być rzeczywiście w mediach albo w Beczce, czy nawet w Pytaniach i Odpowiedziach.
Uważam, że najodpowiedniejszy byłby ten trzeci wymieniony przez Ciebie dział, w końcu jest pytanie - są i odpowiedzi, tyle że problemy mogłyby się pojawić z samym zdefiniowaniem czy oto mamy zwykłą czy już naukową ankietę dlatego też ankiety powinny być po prostu dopasowywane tematycznie do odpowiadającym im działom - jeżeli naukowe to zapewne do ogólnego tematu odnośnie aseksualizmu, jeżeli na inne tematy niezwiązane z aseksualizmem, to chociażby do Kultury.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Co się stało z forum?

Post autor: dimgraf »

Pisałem w pracy i się spieszyłem wiec nie zdążyłem sprecyzować tego podziału. Jeśli chodzi o działalność/twórczość własną myślałem raczej o zintegrowaniu z tymi kategoriami zaproponowanymi. Np. ktoś redaguje bloga to do literatury, fotoblogi do fotografii. Dzięki temu te działy by żyły zaś właśnie twórczością samych forumowiczów, a że przy okazji toczyły by się w nich dyskusje na ogólne tematy to tym lepiej. Dobrym rozwiązaniem jest to o czym wspomniała Silencio, a mianowicie robienie tagu w nawiasie i np. twórczość własną można by oznaczać tagiem [autor]

Wracając do podziału zaproponowanego przeze mnie to idea była prosta.
Film, teatr i inne sztuki wizualne związane z ruchem - sztuka w ruchu;
Muzyka, Opera - fonia najogólniej;
Fotografia, grafika, literatura - sztuka statyczna;
Inne - czyli wszystko co nie mieści się w wyżej wyznaczonych ramach jak kulinaria, czy np. ktoś rzeźbi, albo ma jakieś nietypowe hobby.
Też z początku myślałem o takim podziale jak ty zaproponowałaś czyli oddzielić fotografię od literatury jednak pomyślałem właśnie o blogach. Znam wielu blogerów którzy swoją twórczość literacką okraszają fotografiami, grafiką i wtedy nie wiadomo czy zamieścić to w fotografii czy w literaturze. Inaczej ma się sprawa wśród filmowców czy muzyków - wolą wykorzystywać swoje medium czyli obraz lub dźwięk do wyrażenia siebie (bynajmniej tak jest w przypadku osób, które miałem przyjemność poznać).
Osobiście najbardziej boję się o aktywność działu muzyka, choć może (mam nawet nadzieje) się mylę.

Jeśli chodzi o te grupy zainteresowań to nie wiem na ile jest to wykonalne w systemie forum jaki jest tu postawiony, a poza tym tworzenie grup to już bardziej rozwiązanie dla portali społecznościowych (choć być może warto w tę stronę pójść).

Kiedyś z Antem rozmawiałem nad przywróceniem (bo kiedyś była) strony o aseksualizmie. Jedyny problem jaki dostrzegaliśmy to brak redaktora. Stara strona nie miała życia był jeden artykuł i link do forum. A jakbyśmy wspólnie redagowali taką stronę. Zrobić jakiś dział z ograniczonym dostępem gdzie, by chętni użytkownicy zamieszczali propozycje artykułów na stronę z ankietą terminową i po akceptacji społeczności forumowej taki artykuł trafiałby na stronę główną.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Co się stało z forum?

Post autor: Winkie »

dimgraf pisze:Znam wielu blogerów którzy swoją twórczość literacką okraszają fotografiami, grafiką i wtedy nie wiadomo czy zamieścić to w fotografii czy w literaturze. Inaczej ma się sprawa wśród filmowców czy muzyków - wolą wykorzystywać swoje medium czyli obraz lub dźwięk do wyrażenia siebie (bynajmniej tak jest w przypadku osób, które miałem przyjemność poznać).
Ogólnie rzecz ujmując zawsze może zdarzyć się, że ktoś połączy różne dziedziny nieskojarzone wyżej przez Ciebie - do fotografii dodając chociażby podkład muzyczny, dlatego też najlepiej działalność autorską, indywidualną opisać mimo wszystko osobną kategorią - a najwyżej w nawiasach dodawać dziedzinę/y jakiej tematy te się tyczą.
dimgraf pisze:Osobiście najbardziej boję się o aktywność działu muzyka, choć może (mam nawet nadzieje) się mylę.
Jeżeli byłby to temat połączony z kinem, teatrem czy też programami telewizyjnymi/serialami to ubogo by nie było.
dimgraf pisze: A jakbyśmy wspólnie redagowali taką stronę. Zrobić jakiś dział z ograniczonym dostępem gdzie, by chętni użytkownicy zamieszczali propozycje artykułów na stronę z ankietą terminową i po akceptacji społeczności forumowej taki artykuł trafiałby na stronę główną.
Pomysł sam w sobie uważam za ciekawy, tylko że problem pojawia się odnośnie tego jakiej to tematyki mogłyby być artykuły skoro większość spraw jednak omawiana jest na forum, do którego zresztą tak czy inaczej będzie odnośnik na tejże stronie internetowej.
Awatar użytkownika
Silencio
AS gaduła
Posty: 406
Rejestracja: 27 paź 2011, 19:36
Kontakt:

Re: Co się stało z forum?

Post autor: Silencio »

Osobiście najbardziej boję się o aktywność działu muzyka, choć może (mam nawet nadzieje) się mylę.
A tam ;). Przerzuci się wątek "Czego słuchacie" czy jakoś tak i aktywność od razu będzie :D.
Też z początku myślałem o takim podziale jak ty zaproponowałaś czyli oddzielić fotografię od literatury jednak pomyślałem właśnie o blogach. Znam wielu blogerów którzy swoją twórczość literacką okraszają fotografiami, grafiką i wtedy nie wiadomo czy zamieścić to w fotografii czy w literaturze. Inaczej ma się sprawa wśród filmowców czy muzyków - wolą wykorzystywać swoje medium czyli obraz lub dźwięk do wyrażenia siebie (bynajmniej tak jest w przypadku osób, które miałem przyjemność poznać).
Więc... Wypowiem się może jako bloger, bo jestem ciekawa, jak coś takiego miałoby wyglądać. Miałabym założyć osobny temat do rozmowy na temat... mojego bloga? Nie bardzo rozumiem. Funkcji reklamy raczej mi nie potrzeba (zakładam, że niektórym owszem, ale i do tego nowy temat konieczny nie jest), dyskusja odbywa się w komentarzach, link do bloga można umieścić na profilu. Po prostu jestem ciekawa, w jaki sposób blogerzy korzystaliby ze stworzonego przez siebie tematu - do czego konkretnie? Informowania o newsach? Co innego, gdyby był to jeden temat dla blogerów - tak to sobie wyobrażałam - gdzie użytkownicy dodawaliby swoje strony, informacje, żeby zainteresowani mogli zajrzeć. Jak dokładnie to sobie wyobrażacie?
Jeśli chodzi o te grupy zainteresowań to nie wiem na ile jest to wykonalne w systemie forum jaki jest tu postawiony, a poza tym tworzenie grup to już bardziej rozwiązanie dla portali społecznościowych (choć być może warto w tę stronę pójść).
No cóż, na pewno nie jest to tak łatwa zmiana jak utworzenie nowego działu, więc może rzeczywiście warto się skupić najpierw na tych drobniejszych sprawach, a później pójść w stronę czegoś większego, bo jak widać inicjatywa jest.
A jakbyśmy wspólnie redagowali taką stronę. Zrobić jakiś dział z ograniczonym dostępem gdzie, by chętni użytkownicy zamieszczali propozycje artykułów na stronę z ankietą terminową i po akceptacji społeczności forumowej taki artykuł trafiałby na stronę główną.
Hm, okej, ale o czym miałyby to być artykuły? Ogólnie, jak u e-nastolatek na temat makijażu, spraw sercowych i nowych sposobów pozbywania się trądziku? :D Bo jeśli tak, czyli tematy ogólne, to jeszcze pół biedy, natomiast skoro była to strona o aseksualizmie, to rozumiem, że tematy tego miałyby dotyczyć. Nie wiem, czy mi się to uśmiecha, szczerze mówiąc. Nie wiem, ile o aseksualizmie pisać można. Już przykłady w dziale z mediami pokazują, że artykuły są do siebie dość podobne. No bo co, ktoś napisze o asach, ktoś o greyach, ktoś o asach w związku, asach samotnych i w pewnym momencie lista tematów się skończy i znów będzie sucho. Tak mi się przynajmniej wydaje.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Co się stało z forum?

Post autor: dimgraf »

Dalej jestem sceptycznie nastawiony do wydzielania osobno twórczości własnej poza podział. Wydaje mnie się, że umieszczenie np. własnej muzyki obok dyskusji na temat wielkich muzyków stawia tego twórce na równi z nimi, zaś Ty w pewnym sensie wprowadzasz podział na lepszych i gorszych twórców, a ja raczej wolę dzielić na znanych i jeszcze nie odkrytych. Sam nawet parę dni temu słyszałem piosenkę która tak za serce chwytała, że nie jeden znany muzyk mógłby im pozazdrościć.

Co do strony to tu raczej chodziło by o artykuły ściśle mówiące o aseksualizmie w różnych aspektach. To była by pierwsze w prowadzenie w temat aseksualizmu dla świerzaków. Takie źródło podstawowej wiedzy na ten temat.
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2012, 20:04 przez dimgraf, łącznie zmieniany 2 razy.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Silencio
AS gaduła
Posty: 406
Rejestracja: 27 paź 2011, 19:36
Kontakt:

Re: Co się stało z forum?

Post autor: Silencio »

Co do strony to tu raczej chodziło by o artykuły ściśle mówiące o aseksualizmie w różnych aspektach. To była by pierwsze w prowadzenie w temat aseksualizmu dla świerzaków. Takie źródło podstawowej wiedzy na ten temat.
No to nie możesz liczyć na to, że wiele by się działo. Pomijając już kwestie sporne wśród samych asów, jeśli to ma być strona typowo informacyjna to musisz się liczyć z tym, że nie będzie co tydzień czy miesiąc nowych artykułów, no bo ile możesz wyjaśniać czym jest aseksualizm? Sam pomyśl.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Co się stało z forum?

Post autor: dimgraf »

@Silencio tu nie chodzi o to by jakieś super wielkie życie było na samej stronie, a tematów wbrew pozorom jest sporo. To czy na stronie pojawiły by się 1-2 artykuły w miesiącu czy rzadziej to już mniej istotne, a zawsze nawet jak ktoś po jakimś czasie napisze to co ktoś ileś miesięcy wcześniej to też jakaś zmiana mimo, że tylko formy wypowiedzi ale być może bardziej przystępnej zwykłemu Kowalskiemu który tu zajrzy.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Silencio
AS gaduła
Posty: 406
Rejestracja: 27 paź 2011, 19:36
Kontakt:

Re: Co się stało z forum?

Post autor: Silencio »

Wydaje mi się, że funkcje informacyjną z powodzeniem spełnia to forum, ewentualnie wikipedia czy tego typu strony. Jeśli ktoś tematem się zainteresuje i będzie chciał poczytać, to poczyta - i to, co piszemy my, i to, co piszą psychologowie i dziennikarze. Jeśli nie, to niezależnie od tego, jak sensacyjne i dokładne będą artykuły, oleje to. Poza tym, jak wspominałam, wśród samych aseksualnych nie ma zgodności co do pewnych zagadnień. I co, ja napiszę artykuł, w którym będę uznawała coś przeciwnego do kogoś, kto napisał artykuł tydzień temu? To wprowadzi chyba większy zamęt niż przy standardowej dyskusji.
ODPOWIEDZ