Arena

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Arena

Post autor: Patryk »

A może utworzyć by dział Arena :lol: Taka gladiatorska.Każdy kto chciałby komuś dokopać mógłby wyzwać na pojedynek słowny innego zadeklarowanego fightera.Do wyboru byłby zestaw różnych broni:przekleństwa,aluzje,groźby itp.Organizowane byłyby regularnie turnieje o miano szydercy forum.Zainteresowani forumowicze oddawaliby głosy a Ci którzy wolą popisać i poczytać na inne tematy nie musieliby przewijać scrollem aby ominąć kolejny fight w celu odnalezienia posta na temat,gdyż wszystkie walki znajdowałyby się na Arenie.Od takie żartem przemyślenia :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Falka
pASsanger
Posty: 472
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:55
Lokalizacja: Lublin/Podlasie

Re: Arena

Post autor: Falka »

Nawet nie głupie - popieram.
Nie próbuje nawet być normalna,
bo normalność to pierwszy syndrom
śmiertelnie groźnej choroby...
Gdy tylko czuję, że nadchodzi normalność
natychmiast szukam antidotum
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: Arena

Post autor: migel »

Byłoby dobrze, gdyby "klasyczne" przekleństwa zastąpić jakimiś "szlacheckimi" :P Bo jak się k***y, ch**e i inne posypią to nie będzie już tak fajnie...
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Arena

Post autor: Layla »

migel pisze:Byłoby dobrze, gdyby "klasyczne" przekleństwa zastąpić jakimiś "szlacheckimi" :P Bo jak się k***y, ch**e i inne posypią to nie będzie już tak fajnie...
Wtedy posypią się bany :diabel: A z tą areną to fajny pomysł :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Arena

Post autor: Wicherek »

Patryk pisze:A może utworzyć by dział Arena :lol: Taka gladiatorska.Każdy kto chciałby komuś dokopać mógłby wyzwać na pojedynek słowny innego zadeklarowanego fightera.Do wyboru byłby zestaw różnych broni:przekleństwa,aluzje,groźby itp.Organizowane byłyby regularnie turnieje o miano szydercy forum.
Patryk, to jest myśl :D

A w ów dziale można by stworzyć osobne wątki, np.:
Wyrwana vs Zdzichu,
Wyrwana vs Zito
Wyrwana vs Dimgraf :P

A rozentuzjazmowana gawiedź wydawałaby wyrok kciukiem, kogo ocalić, a kto zasłużył na publiczną egzekucję :P
Obrazek
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: Arena

Post autor: migel »

A może jeszcze zakłady bukmacherskie :diabel:
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Arena

Post autor: marisaxyz »

nie wiem czy to już nie podpada pod paragraf "podżeganie do nienawiści" :wink:
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Arena

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Tak, bardzo to zabawne, hahaha i w ogóle.

Jednak nadal nie doczekałam się rozwiązania sprawy z wczoraj, kiedy to zostałam publicznie obrażona przez użytkownika. Podesłałam wiadomości, w których podobno potraktowałam go jak rzecz i czekam na obiektywny osąd.
Skoro żart o obojnaku w samozachwycie wzbudził tyle kontrowersji, a jawne zelżenie kogoś już nie, to ja dziękuję, wysiadam.
Zito
ASiołek
Posty: 98
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:29

Re: Arena

Post autor: Zito »

Wicherek pisze:A w ów dziale można by stworzyć osobne wątki, np.: (...)]
Wicherku, chcesz ze mnie zrobić koguta czatowego? :mrgreen:
Ja śmigam w nieco cięższej wadze i napisałem, że potyczki internetowe mnie nie interesują. W konflikcie nie opowiadam się ani po, ani przeciwko, żadnej z walczących stron. Kibicować temu też mi się nie chce, bo ani czasu w nadmiarze nie posiadam, ani to przyjemne, a i wzroku nie ma co na szwank narażać.

Zresztą, życie jest zbyt piękne i krótkie, by się z kimś kłócić. Był sobie Gandolfini, i nie ma Gandolfiniego :roll: .
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Arena

Post autor: Patryk »

marisaxyz pisze: nie wiem czy to już nie podpada pod paragraf "podżeganie do nienawiści" :wink:
To nie tyle propozycja stworzenia takiego działu a jedynie obserwacja tendencji dokąd to forum zmierza w ujęciu ogólnym a nie takiej czy takiej osoby.Tendencja,która nie raduje mnie bynajmniej..I do wszystkich mam nastawienie pozytywne choć między sobą widzę,że się wymordują ludzie.

Ten czerwony na obrazku Wicherka pasuje na Anta :mrgreen: Znikł i nie wie jaką rolę stracił.
ODPOWIEDZ