Usuwanie własnych postów

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Awatar użytkownika
Kinga
ASiołek
Posty: 65
Rejestracja: 15 lut 2013, 09:10

Usuwanie własnych postów

Post autor: Kinga »

Czy ktoś wie jak się usuwa swoje posty?
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Usuwanie postów

Post autor: Layla »

Postów nie usuwamy, chyba że się dublują. Jak bardzo ci zależy, żeby jakiś się pozbyć, to je edytuj.
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
AliceAce82
ASiołek
Posty: 97
Rejestracja: 17 sie 2018, 11:31
Kontakt:

Usuwanie własnych postów

Post autor: AliceAce82 »

...
Obrazek
alice.ace82 at gmail.com
Awatar użytkownika
ASperger
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 2 lip 2018, 09:13

Re: ZABAWNE

Post autor: ASperger »

AliceAce82 pisze: 3 wrz 2018, 20:18...
Nie rozumiem zamieszczania postów z trzema kropkami.

Jaki to ma cel?
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Usuwanie własnych postów

Post autor: urtika »

ASperger pisze: 11 paź 2018, 22:22
AliceAce82 pisze: 3 wrz 2018, 20:18...
Nie rozumiem zamieszczania postów z trzema kropkami.
Jaki to ma cel?
Żeby moderator zauważył i usunął.
Zdarza się, ze ktoś coś napisze, później uświadomi sobie, że napisał coś głupiego i chce to usunąć. Gorzej, gdy następna osoba to zacytuje, bo wówczas ta głupota już tam pozostanie, czy tego chce, czy nie. Dlatego dobrze jest najpierw pomyśleć a potem pisać a nie na odwrót.
Swoją drogą, dobrze jest cytować czyjeś wypowiedzi, bo wówczas, w przypadku, gdy ktoś postanowi swoje wypowiedzi wykropkować, bądź wstawić buźki, tak jak to zrobił swego czasu Krzyś MMMM ( patrz Archiwum X, wątek Filozofia Krzysia), cały wątek przynajmniej ma sens.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
AliceAce82
ASiołek
Posty: 97
Rejestracja: 17 sie 2018, 11:31
Kontakt:

Re: Usuwanie własnych postów

Post autor: AliceAce82 »

Nie chodzi o regret po napisaniu czegos glupiego. Chodzi o to, ze rejestrujac sie tu, ludzie maja jeszcze swieza nadzieje i probuja byc otwarci, a potem sie okazuje, ze byl to blad. Skoro nie mozna usunac, to trzeba edytowac.
Jest to logiczne.
Obrazek
alice.ace82 at gmail.com
Awatar użytkownika
A-Star
mASełko
Posty: 118
Rejestracja: 19 lip 2018, 20:24

Re: Usuwanie własnych postów

Post autor: A-Star »

Zgadzam się, dobrze, że jest choć możliwość edycji
Obrazek
takasobie

Re: Usuwanie własnych postów

Post autor: takasobie »

Mnie się usuwanie postów i takie edytowanie do wielokropka nie podoba. Najpierw trzeba się zastanowić, co się pisze, a gdy już się napisze, to trzeba się pogodzić z myślą, że to zostanie i nie zginie. Rozumiem jedynie edycje językowe, czyli sprostowanie pomyłek, błędów ortograficznych.
Awatar użytkownika
Azshara
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:38

Re: Usuwanie własnych postów

Post autor: Azshara »

Są jeszcze osoby, które opuszczają forum. Jedni po prostu przestają się logować i odwiedzać stronę, drudzy wolą wykasować dotychczasową aktywność i dlatego edytują wszystkie posty do wielokropków.
takasobie

Re: Usuwanie własnych postów

Post autor: takasobie »

Setsu pisze: 14 paź 2018, 19:32 Są jeszcze osoby, które opuszczają forum. Jedni po prostu przestają się logować i odwiedzać stronę, drudzy wolą wykasować dotychczasową aktywność i dlatego edytują wszystkie posty do wielokropków.
Kasowania postów ze względu na usunięcie konta również nie pochwalam
Awatar użytkownika
Azshara
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:38

Re: Usuwanie własnych postów

Post autor: Azshara »

takasobie pisze: 14 paź 2018, 19:47 Kasowania postów ze względu na usunięcie konta również nie pochwalam
Czemu? Mnie to wszystko jedno, ale fakt, dyskusja często przestaje być czytelna i bywa to też bez sensu, bo jak urtika wspomniała, masa postów jest cytowanych, więc niewiele to pomoże.
takasobie

Re: Usuwanie własnych postów

Post autor: takasobie »

Setsu pisze: 15 paź 2018, 07:30
takasobie pisze: 14 paź 2018, 19:47 Kasowania postów ze względu na usunięcie konta również nie pochwalam
Czemu? Mnie to wszystko jedno, ale fakt, dyskusja często przestaje być czytelna i bywa to też bez sensu, bo jak urtika wspomniała, masa postów jest cytowanych, więc niewiele to pomoże.
Właśnie ze względu na czytelność i ciągłość dyskusji nie chciałabym usuwania postów. Cytowanie postów pomaga, ale przy fragmentarycznym cytowaniu nie ma się obrazu na cały post, którego fragmenty cytowano.
Awatar użytkownika
aldrig
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 29 lip 2017, 12:22

Re: Usuwanie własnych postów

Post autor: aldrig »

Fakt, przykro jest wejść w taką dyskusję, która się roi od wielokropków i kropek, ale jednak prywatność ponad wszystko. I powodów może być tysiąc, od "nie chcę już tu być, rozmyśliłem się i nie chce nic po sobie zostawiać" aż po "jakiś chory stalker wykminił, że ja to ja na tym forum i muszę wszystko usunąć". To nie jakiś dziennik ustaw, tylko forum dyskusyjne.
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Usuwanie własnych postów

Post autor: Mikenoge »

Prywatność? Jaka prywatność? Większość tych postów z kropkami nie zawierała nic prywatnego, jak piszesz publicznie to licz się z tym że nie jesteś jedna, ze swojego profilu możecie sobie usuwać różne treści na przykład to co macie w stopkach ale nie z forum w którym toczą się dyskusje bo to jest bez sensu. Dlatego jestem na nie.
Azshara pisze: 14 paź 2018, 19:32 Są jeszcze osoby, które opuszczają forum. Jedni po prostu przestają się logować i odwiedzać stronę, drudzy wolą wykasować dotychczasową aktywność i dlatego edytują wszystkie posty do wielokropków.
To niech opuszczą ale posty zostawią. Edycja powinna być zablokowana i mogłaby być zostawiona co najwyżej do pierwszej minuty czy 5 min po wysłaniu posta.
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
ODPOWIEDZ