Nowi moderatorzy

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: clouds clear »

Zgoda, zgoda.Teraz bede miala wiecej czasu, wiec why not :D :wink: :mrgreen:
Salomea

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Salomea »

Czyli już mamy komplet Kuba i Clouds, bardzo dobrze. :rozowe: :rozowe: :D
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: clouds clear »

"To, że nie znasz się na moich żartach w roli tajemniczego xxx to już Twoj problem ja tam lubię sobie czasem jaja z ludzi robić, nie ma w tym nic złego. A to, że akurat na Ciebie trafiło i Twoje forum to przepraszam. I tak na innych forach sieję jeszcze większe spustoszenie więc naprawdę nie masz się co złościć na mnie. pozdrawiam"

Naturalnie , w żartach nie ma nic złego, pod warunkiem , że są na poziomie.Obrażanie użytkowników forum i sianie zamętu nie wydaje mi się szczególnie zabawne, tym bardziej, że w ich padły niesłuszne oskarżenia wobec Kuby.
Większej rozwagi na przyszłość życzę :wink: , żeby nikogo nie urazić :wink: .. Zarty owszem, ale takie , z których możemy się wszyscy pośmiać.
Pozdrawiam również.
Salomea

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Salomea »

Droga Kosmitko na żartach akurat raczej się znam, Twoja wypowiedź za to była bardzo prostacka, jeżeli masz takie poczucie humoru to nie dziwię się, że mało kto je rozumie. Ja jeśli mam jakiś problem to piszę wprost, tak jest chyba najłatwiej? Na przyszłość życzyłabym sobie, żebyś się więcej do mnie na tym forum nie zwracała.
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: ewutek »

Rozejm! *macham białą flagą!*

Pff... dajecie szkołę 8) ;)
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Gizmo »

:shock: Nie widzialam na tym forum wypowiedzi Salomei, ktora moglabym okreslic jako "prostacka".
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: ewutek »

Nie wiem o co poszło ale to nie mogło być aż tak poważne, żeby się obrażać. Proponuję zapomnieć o zajściu i nie podkręcać już atmosfery wrogości. Zróbcie to dla ewutka... :kocha:
Salomea

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Salomea »

Ewutek niestety nie mogę tego dla Ciebie zrobić. :( Kosmitka jest chamską prostaczką i dalsza dyskusja z nią nie ma sensu. :evil:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: clouds clear »

Gizmo pisze::shock: Nie widzialam na tym forum wypowiedzi Salomei, ktora moglabym okreslic jako "prostacka".
Ja też jakoś nie zauważyłam.
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Kamikola »

Ej, ej, ej dzieci. Spokój. Bo linijką po łapach!!! Nazywanie siebie takimi imionami niczym dobrym się nie skończy. Czy wiecie jakie wrażenie odniosłam jak to zaczęłam czytać? Że to forum zmieniło się w podwórko! Jesteś głupia! Nie, to ty jesteś głupia! Ty jesteś głupsza! Nie to ty jesteś głupsza! Ktoś was w końcu musi do porządku doprowadzić. Jak się chcecie poprzezywać to proszę prywatnie. Nie mieszajcie reszty forum do tego. Nie stawiajcie innych użytkowników w sytuacji "Za kim jesteś?"
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: kot »

kosmitka pisze:może i jestem chamską prostaczką, ale za to jestem śliczna, zgrabna i bardzo szczęśliwa :mrgreen: :kocha:
Nie wiem nie widziałem , musiałbym Cię zobaczyc . 8) 8) 8) .ale jak tak mówisz to tak jest :sea: Ja to z kolei jestem przystojny łysawy blondyn - często skacowany . Pozdrowienia i prosze o spokój . I słuchac się Administratora , bo jak nie to........
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: clouds clear »

kot pisze:
kosmitka pisze:może i jestem chamską prostaczką, ale za to jestem śliczna, zgrabna i bardzo szczęśliwa :mrgreen: :kocha:
Nie wiem nie widziałem , musiałbym Cię zobaczyc . 8) 8) 8) .ale jak tak mówisz to tak jest :sea: Ja to z kolei jestem przystojny łysawy blondyn - często skacowany . Pozdrowienia i prosze o spokój . I słuchac się Administratora , bo jak nie to........
To po łapach :mrgreen: :mrgreen: ? Jak to skacowany , nie zartuj :mrgreen: Trening czyni mistrza :wink: :wink: :D
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: clouds clear »

kosmitka pisze:może i jestem chamską prostaczką, ale za to jestem śliczna, zgrabna i bardzo szczęśliwa :mrgreen: :kocha:
Bez komentarza...
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Ant »

kosmitka pisze:może i jestem chamską prostaczką, ale za to jestem śliczna, zgrabna i bardzo szczęśliwa :mrgreen: :kocha:
Nie ma jak 13 lat :roll:
Czczony nie tylko w Chinach
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: magellan »

cytat Kosmitki:

.."ja tam lubię sobie czasem jaja z ludzi robić, nie ma w tym nic złego. A to, że akurat na Ciebie trafiło i Twoje forum to przepraszam. I tak na innych forach sieję jeszcze większe spustoszenie więc naprawdę nie masz się co złościć na mnie"...

prosze cie bardzo, uwazaj co piszesz - masz tu do czynienia z osobami doroslymi/starszymi od ciebie - nie zycze sobie w tym forum takich wypowiedzi. to otrzezenie.

mysle, ze ta rozmowa tutaj juz nie jest zbyt sensowna. zamkne ja.

magellan
Zablokowany