PROBLEMY Z REJESTRACJĄ

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Filipk
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 10 gru 2008, 00:36

Re: PROBLEMY Z REJESTRACJĄ

Post autor: Filipk »

NIe ma adminów
logged

Re: PROBLEMY Z REJESTRACJĄ

Post autor: logged »

Dwa tematy zostały złączone razem, a ja się zastanawiałem, co tu się stało z nazwą :)

Admini nieobecni, podczas gdy większość ludzi po rejestracji najprawdopodobniej sobie odpuszcza. Mało odkrywcze, ale niekoniecznie chciałbym opustoszenia forum z takiego powodu :(

Sam miałem problem z rejestracją - pamiętam jak na maila nic nie przyszło, a po bliżej nieokreślonym czasie mogłem się zalogować. Z tą różnicą, że mnie zarejestrowało.
Nightfall

Re: PROBLEMY Z REJESTRACJĄ

Post autor: Nightfall »

Nie wiem, podobno nie dostają tego kodu i choćby chcieli, to nie mogą się zalogować i pisać ;/

Jeśli nie ma adminów, to czy ktoś może przejąć ich rolę? A może warto rozważyć przeniesienie forum? Bo jeśli problem z rejestracją nie zostanie naprawiony, to forum umrze :ciasto:
logged

Re: PROBLEMY Z REJESTRACJĄ

Post autor: logged »

Niedługo minie 5 miesięcy od ostatniej udanej rejestracji na forum. Jak myślicie, czy jest ktoś chętny kto mógłby dołączyć do adminów? Uważam, że przydałaby się nieco aktywniejsza osoba, w końcu starsi stażem admini nie są na wieczność :D
Nightfall

Re: PROBLEMY Z REJESTRACJĄ

Post autor: Nightfall »

Pytanie, czy ktoś może ich zastąpić? Chyba trzeba się trochę na tym znać, żeby naprawić taką usterkę, jak brak możliwości logowania ;/
boluniowa
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 30 kwie 2016, 14:28
Lokalizacja: Kielce

Re: PROBLEMY Z REJESTRACJĄ

Post autor: boluniowa »

a może stworzyć bliźniacze forum, dać tu linka do niego, bo pewnie sporo nowych osób chciałoby się zarejestrować albo od nowa stworzyć konto(bo np. zapomnieli swojego hasło do logowania) ?
zimou
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 12 lis 2016, 11:01

Re: PROBLEMY Z REJESTRACJĄ

Post autor: zimou »

Hello,
I am Zimou, administrator of the French forum. I heard about the problem and have just solved it.
No administrator has logged in since Nov 2016, I'll come back and see what we do about it. In the meantime, I would be the administrator.
If you need something, you can contact me on aven.fr*at*gmail.com



Cześć,
Jestem Zimou, administrator forum francuskiego. Słyszałem o tym problemie i właśnie go rozwiązałem.
Żaden administrator nie zalogował się od listopada 2016, wrócę i zobacz, co robimy z tym. Tymczasem byłbym administratorem.
Jeśli potrzebujesz czegoś, skontaktuj się ze mną na aven.fr*at*gmail.com
(Niestety nie mówię po polsku)
Awatar użytkownika
AlaZala
AS gaduła
Posty: 426
Rejestracja: 19 lis 2016, 17:06

Re: PROBLEMY Z REJESTRACJĄ

Post autor: AlaZala »

Zimou, thank you for your help!
It's good to know whom we can ask for help in case of any technical problems!
zimou
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 12 lis 2016, 11:01

Re: PROBLEMY Z REJESTRACJĄ

Post autor: zimou »

AlaZala pisze:Zimou, thank you for your help!
It's good to know whom we can ask for help in case of any technical problems!
you're welcome, if you need somthing, don't hesitate to call me :)
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: PROBLEMY Z REJESTRACJĄ

Post autor: urtika »

Merci beaucoup pour votre intervention! :D :dancingdog: :kwiotka:
Quirkyalone
Nightfall

Re: PROBLEMY Z REJESTRACJĄ

Post autor: Nightfall »

zimou Thank you :D
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: PROBLEMY Z REJESTRACJĄ

Post autor: JacobMcAllen »

Merci beaucoup zimou :D

Chciałbym jeszcze tylko dodać, gdyby ktoś nie wiedział, że problem tkwił w tym, że przy rejestracji nie wyświetlał się kod potwierdzający i nikt nowy nie mógł się zarejestrować. Wchodziłem tutaj jako niezalogowany i czytałem to, co piszecie ale nie mogłem niestety w żaden sposób odpowiedzieć - trochę przykro, że administratorzy nie wchodzili tutaj tak długo :(
Dieu le veut
Hazel
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: PROBLEMY Z REJESTRACJĄ

Post autor: Hazel »

Ponownie jest problem z rejestracją nowych użytkowników. Dostałem sygnał od osoby z innego forum, że nie przychodzą maile aktywujące. Widać zresztą, że ostatni nowi użytkownicy pojawili się 29 stycznia 2020 r.
GG: 3498837
zimou
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 12 lis 2016, 11:01

Re: PROBLEMY Z REJESTRACJĄ

Post autor: zimou »

Hazel pisze: 4 mar 2020, 17:28 Ponownie jest problem z rejestracją nowych użytkowników. Dostałem sygnał od osoby z innego forum, że nie przychodzą maile aktywujące. Widać zresztą, że ostatni nowi użytkownicy pojawili się 29 stycznia 2020 r.
the problem is resolved, thank you for reporting it.

problem został rozwiązany, dziękuję za zgłoszenie.
cranace
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 12 lut 2020, 21:26

Re: PROBLEMY Z REJESTRACJĄ

Post autor: cranace »

Też miałem problem z rejestracją na tym forum, skorzystałem z formularza do kontaktu z administracją, ale nie dostałem odpowiedzi. Dwa dni temu ku mojemu miłemu zaskoczeniu dostałem maila z przypomnieniem o katywacji konta i linkiem do takowej.
ODPOWIEDZ