Usnięcie konta

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
neva
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 4 paź 2018, 16:39

Re: Usnięcie konta

Post autor: neva »

Azshara pisze: 11 lis 2018, 17:27
Chodzi tylko o to, że jakaś osoba nie odpowiedziała na twojego priva? Może nie miała ochoty pisać albo nawet nie odebrała twojej wiadomości, możesz to sprawdzić.


Sprawdziłam. Osoby do których pisałam odebrały moje wiadomości i są aktywne na forum. Poza tym, nie tylko o to chodzi.
A "propozycja" wspólnego wyjścia rzucona od niechcenia na publicznym forum, przez osobę, o której nic nie wiem i z którą nigdy nie rozmawiałam, to żadna propozycja.
Nightfall

Re: Usnięcie konta

Post autor: Nightfall »

To trzeba wyjść i poznać te osoby, albo samemu do kogoś zadać i najpierw poznać.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Usnięcie konta

Post autor: urtika »

neva pisze: 17 lis 2018, 12:42
A "propozycja" wspólnego wyjścia rzucona od niechcenia na publicznym forum, przez osobę, o której nic nie wiem i z którą nigdy nie rozmawiałam, to żadna propozycja.
Przeczytaj sobie posty tej osoby i juz będziesz miała jakieś wyobrażenie o niej,a także jakiś punkt zaczepienia do rozmowy.
Ja wiele razy spotykałam się z kimś, o kim wiedziałam tylko tyle, co na forum napisał(a). Były to z reguły bardzo udane spotkania, nikt mnie nie pogryzł ani nie zjadł, ja zresztą też nie. :mrgreen:
Quirkyalone
takasobie

Re: Usnięcie konta

Post autor: takasobie »

neva pisze: 17 lis 2018, 12:42 Sprawdziłam. Osoby do których pisałam odebrały moje wiadomości i są aktywne na forum. Poza tym, nie tylko o to chodzi.
A "propozycja" wspólnego wyjścia rzucona od niechcenia na publicznym forum, przez osobę, o której nic nie wiem i z którą nigdy nie rozmawiałam, to żadna propozycja.
Ale wiesz, że nieodpisywanie na wiadomości mimo aktywności na forum to raczej normalna sprawa na każdym forum? Nie pochwalam tego, tylko trzeba sobie zdawać sprawę, że to nie jest wina w nas, tylko w tamtych osobach, zresztą lepiej żeby na początku coś takiego zrobiły niż potem, gdy znajomość byłaby bardziej zaawansowana. Coś jak z szukaniem pracy - wysyłasz cv, nie dostajesz odpowiedzi, a rekruter ponownie wrzuca to samo ogłoszenie.
Awatar użytkownika
króliczka
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 20 maja 2017, 21:11

Re: Usnięcie konta

Post autor: króliczka »

Podoba mi się nazwa tego tematu - Uśnięcie konta. Brzmi poetycko.
Barryhaf
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 30 cze 2019, 10:12
Lokalizacja: United Kingdom
Kontakt:

Usniecie konta

Post autor: Barryhaf »

Witam mam ten sam problem prosila bym o aktywacje konta przez administratora Pozdrawiam Roszpunka1
zimou
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 12 lis 2016, 11:01

Re: Usnięcie konta

Post autor: zimou »

Witam,

For any request to delete a profile, please ask for the link "contact us" at the bottom of the page.

W przypadku każdego żądania usunięcia profilu poproś o link "Kontakt z nami" na dole strony.
KobietaE69

Usunięcie konta

Post autor: KobietaE69 »

Witam. Proszę usunąć moje konto
Immortelle

Re: Usnięcie konta

Post autor: Immortelle »

Też chcę usunąć konto, aseksualność w moim przypadku jest nieaktualna
ODPOWIEDZ