Propozycja nowych działów

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Propozycja nowych działów

Post autor: DZIEWICA8 »

Chciałabym zaproponować dwa nowe działy, których mi osobiście brakuje na tym forum. Pierwszy to dział, który mógłby być przeciwwagą dla działu: Smutki małe i duże. Mógłby się on nazywać np. Radości małe i duże. Każdy człowiek ma w życiu złe i dobre chwile. Mógłby więc powstać dział, w którym użytkownicy dzieliliby się swą radością, pisali o swoich osiągnięciach, sukcesach, o tym co lubią robić, co ostatnio sprawiło im radość lub przyjemność. Czasami człowiek jest szczęśliwy i chciałby podzielić się z innymi tą radością. Drugi z nowych działów mógłby się nazywać np. O sobie. Tu użytkownicy mogliby napisać coś o sobie np. wiek, płeć, sytuacja rodzinna, zawodowa. Mogliby też opisywać różne historie ze swego życia, pisać o różnych swoich dotychczasowych doświadczeniach. Czasem, gdy czytam wypowiedzi jakiejś osoby, to zastanawiam się nad tym, kim ona jest. Obecnie informacje osobiste o użytkownikach forum są rozstrzelone w różnych jego miejscach. Moim zdaniem lepiej i wygodniej byłoby gdyby były one zebrane razem. Ja osobiście mogłabym napisać długą historię mojego życia i opowiedzieć dużo o sobie.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Salomea

Re: Propozycja nowych działów

Post autor: Salomea »

DZIEWICA8 pisze:Chciałabym zaproponować dwa nowe działy, których mi osobiście brakuje na tym forum. Pierwszy to dział, który mógłby być przeciwwagą dla działu: Smutki małe i duże. Mógłby się on nazywać np. Radości małe i duże. Każdy człowiek ma w życiu złe i dobre chwile. Mógłby więc powstać dział, w którym użytkownicy dzieliliby się swą radością, pisali o swoich osiągnięciach, sukcesach, o tym co lubią robić, co ostatnio sprawiło im radość lub przyjemność.
Myślę, że dział „radości…” mógłby powstać, to chyba całkiem dobry pomysł. Ale co na to nasze szefostwo? :wink: :roll: 8)
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Propozycja nowych dzia³ów

Post autor: magellan »

dzieki za podsuniecie pomyslu o utworzeniu nowych dzialow. chtenie przedyskutujemy temat z innymi moderatorami - zobaczymy, "co sie da zrobic". :wink:
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Propozycja nowych dzia³ów

Post autor: Ardelia »

dzial Radosci zostal utworzony w celach "ekwilibrystycznych". :rozowe: zapraszamy do korzystania.

dzial O Sobie zostal przeglosowany, skoro wiekszosc forumowiczow pisze o sobie albo w swoim poscie powitalnym, albo w Beczce. proponuje dodac "O Sobie" do tytulu tematu. wtedy forumowicze ciekawi tego tematu z latwoscia moga odnalezc posty o takiej tresci w przeszukiwarce forum ("Szukaj" w gornym menu).

pozdrawiam,
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
ODPOWIEDZ