Reklamowanie forum

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Awatar użytkownika
NAIRIN
AS gaduła
Posty: 410
Rejestracja: 15 lip 2005, 08:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Reklamowanie forum

Post autor: NAIRIN »

Tak się zastanawiam nad reklamą tego forum. Mało tu nas i pewnie dużo osób chętnie by dołączyło, tylko nie mają pojęcia o jego istnieniu. Ja sama trafiłam tu zupełnie przypadkiem, przez amerykańską stronę AVENu, na którą, z resztą, też trafiłam przypadkowo. Nie mam jeszcze pomysłu, w jakiej formie miałaby być ta reklama, ale wydaje mi się, że warto nad tym pomyśleć
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Reklamowanie forum

Post autor: Ardelia »

NAIRIN pisze:Tak się zastanawiam nad reklamą tego forum. Mało tu nas i pewnie dużo osób chętnie by dołączyło, tylko nie mają pojęcia o jego istnieniu.
oprocz udzielania wywiadow, moznaby zaprojektowac ulotke zawierajac informacje o aseksualnosci i rozdac ja/umiescic w uniwerkach, w centrach informacyjnych itd. patrz: ulotka angielskiego AVEN

(oops, nie bylam zalogowana)
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Re: Reklamowanie forum

Post autor: Kamikola »

To jest dobry pomysł ale przydałby się nam ktoś w Polsce do rozprowadzenia ich. Kto się zgłasza na ochotnika?
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
Awatar użytkownika
NAIRIN
AS gaduła
Posty: 410
Rejestracja: 15 lip 2005, 08:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Reklamowanie forum

Post autor: NAIRIN »

Ja się zgłaszam z Wrocławia :) ulotki można rozdawać, podrzucać idąc nawet do sklepu
Salomea

Re: Reklamowanie forum

Post autor: Salomea »

Zupełnie już o tym zapomniałam, ale jakiś czas temu żeby nas trochę zareklamować dodałam link do SEA na stronie Feminoteki, to kulturalne miejsce, więc trolle raczej nie powinny do nas stamtąd przybywać. :D
Salomea

Re: Reklamowanie forum

Post autor: Salomea »

Jak moja skleroza dzisiaj mnie na chwilę opuściła, to przypomniałam sobie jeszcze, że dodałam nas też na stronie Ateista.pl , jest tam dosyć ciekawy katalog stron. Mam nadzieję że właścicielka forum nie będzie miała mi za złe, że tak nas reklamuję. :mrgreen:
WendyKroy
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 27 sty 2006, 20:18

Re: Reklamowanie forum

Post autor: WendyKroy »

Ja tez moge pomoc reklamowac.
We are the nobodies
we wanna be somebodies
when we're dead,
they'll know just who we are
Salomea

Re: Reklamowanie forum

Post autor: Salomea »

Skoro nikt nie protestuje to działam dalej. :wink: :mrgreen: Dodałam jeszcze link do SEA na portalu Homiki.pl :D
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Reklamowanie forum

Post autor: Agnieszka »

Odnoszę wrażenie, że albo forum się dziwnym trafem super rozreklamowało, albo przeżywamy dzisiaj dziwny najazd - w momencie, kiedy to piszę, na forum jest obecnych 86 (słownie: osiemdziesięciu sześciu) gości... Something's rotten in the state of Denmark... :shock:
Salomea

Re: Reklamowanie forum

Post autor: Salomea »

I pobiliśmy dzisiaj rekord, było tu obecnych 165 użytkowników, to naprawdę dziwne. :roll:
Salomea

Re: Reklamowanie forum

Post autor: Salomea »

Teraz niestety już wiem, że pisali o nas w „Metro” :?
ODPOWIEDZ