Zabawki erotyczne

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
takasobie

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: takasobie »

zewsząd i znikąd pisze: 12 sie 2018, 14:31 Nie "muszę" - "wolę". Zresztą nawet przy oświetleniu można przecież myć się patrząc cały czas do przodu, a nie w dół.
Zewsząd, a czy obserwujesz swoje ciało pod względem możliwych patologii typu pajączki na nogach albo zaczerwienienia na ciele np. odkleszczowe itp.?
Awatar użytkownika
Azshara
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:38

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: Azshara »

zewsząd i znikąd pisze: 10 sie 2018, 22:32 Na przykład: wyeliminowanie objawów uczulenia wymagałoby zapewne skrajnie restrykcyjnej diety i odkurzania co dwa dni.
Dziękuję, wolę być zadowolona z życia, niż zdrowa.
Ryzykowne stwierdzenie :wink:
Być może wyeliminowanie objawów nie musiałoby się wiązać z jedzeniem, które przypomina w smaku rozmoknięty karton. Zmiana diety z jakiegokolwiek powodu brzmi strasznie i psuje humor na samym początku, ale nie wiesz, dopóki nie skonsultujesz się z lekarzem. Nawet mocno ograniczona i przestrzegana dieta może być smaczna i sprawiać przyjemność. Tak nawiasem, nie taki diabeł straszny.

Co do zabawek jeszcze. Niestety nawet stron żadnych nie znam, ale żeby ci nie przyszło do głowy zamawiania czegoś z aliexpress lub z polskich stron, które oferują produkty po szokująco niskiej cenie, bo tylko sobie krzywdę wyrządzisz. Cholera wie, z czego to jest zrobione i tylko nabawisz się jakichś infekcji i uczuleń w najlepszym przypadku. Wiem, że niekoniecznie podoba ci się wywalanie 100 zł na coś, co zechcesz odłożyć po pierwszym użyciu, mnie również by nie pasowało, ale 10 zł też nie jest dobrym wyjściem. Do tej pory pamiętam historię gościa, który zamówił z ali prezerwatywy po niskiej cenie, a po założeniu musiał jechać na pogotowie ze spuchniętym i piekielnie bolesnym przyrodzeniem, bo prezerwatywy były wykonane z bardzo podejrzanego materiału :diabel:
Awatar użytkownika
króliczka
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 20 maja 2017, 21:11

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: króliczka »

A widzieliście już te dość realistyczne seks-lalki istniejące zarówno w wersji damskiej jak i męskiej?

Jeśli kogoś interesuje wystarczy wpisać np.:
Realistyczne seks-lalki,
"Gabriel ma piegi, 175 cm wzrostu i dwa ustawienia - penis we wzwodzie i w stanie spoczynku. I jest lalką do seksu",
"Już wkrótce na rynku pojawią się męskie sex-roboty",
Męskie seks-lalki (nie wklejam zdjęć, ani filmików bo niektóre ASy mogłyby sobie tego nie życzyć).

Jak dla mnie obecnie zbyt mocno wieje od nich jeszcze martwotą, ale gdyby były tańsze i łatwo dostępne to przyznam że mogłabym spróbować zabawić się z którymś z nich.
Muszę niestety przyznać że męskie nie są tak ładne jak żeńskie i kobieta jak na razie nie ma aż tak dużego wyboru jak mężczyzna.
Ostatnio zmieniony 27 sie 2018, 20:21 przez króliczka, łącznie zmieniany 1 raz.
zewsząd i znikąd
pASibrzuch
Posty: 246
Rejestracja: 30 lip 2014, 11:07

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: zewsząd i znikąd »

króliczka pisze: 12 sie 2018, 15:27 A widzieliście już te dość realistyczne seks-lalki istniejące zarówno w wersji damskiej jak i męskiej?

Jeśli kogoś interesuje wystarczy wpisać np.:
Realistyczne seks-lalki,
"Gabriel ma piegi, 175 cm wzrostu i dwa ustawienia - penis we wzwodzie i w stanie spoczynku. I jest lalką do seksu",
"Już wkrótce na rynku pojawią się męskie sex-roboty",
Męskie seks-lalki (nie wklejam zdjęć, ani filmików bo niektóre ASy mogłyby sobie tego nie życzyć).

Jak dla mnie na razie zbyt mocno wieje od nich martwotą, ale gdyby były tańsze i łatwo dostępne to przyznam że mogłabym spróbować zabawić się z którymś z nich.
Muszę niestety przyznać że męskie nie są tak ładne jak żeńskie i kobieta jak na razie nie ma aż tak dużego wyboru jak mężczyzna.
Dla mnie "fuj". Nie zniosłabym czegoś, co do tego stopnia przypomina seks z człowiekiem, w dodatku mężczyzną. I nie zniosłabym realistycznych rozmiarów. ;)
Tak samo różne dilda itp. - i tak dla mnie potencjalnie mogą się nadawać do użytku tylko te supercienkie, ale tak czy inaczej - jakieś takie przejrzyste żelowe wyglądają na swój sposób uroczo. Natomiast takie, które mają wyglądać jak prawdziwy interes, działają na mnie bardzo odstręczająco. Zdaje się, że wiele asów tak ma - akceptują samozaspokojenie, dopóki nie zaczyna zbyt dokładnie naśladować seksu, wtedy natychmiast staje się czymś odstręczającym.
A jeszcze co do realistycznych lalek - powiadasz, że faceci mają większy wybór?... Fakt, wiele tego nie widziałam, ale w zasadzie każda, którą widziałam do tej pory, była ohydna i stanowczo niepodobna do człowieka.
ODPOWIEDZ