Przytulanie

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
CloudninowaSWQ
ASter
Kontakt:

Re: Przytulanie

Post autor: CloudninowaSWQ »

marcin951 pisze:
5 mar 2019, 22:04
U mnie bardzo Bardzo BARDZO :). uwielbiam przytulanie jest w tym dla mnie coś niezwykłego czuć czyjaś bliskość ciepło i tą psychiczne poczucie że jest się dla kogoś ważnym :)
Też jestem przytulas😊jak to fajnie pisałeś-to psychiczne poczucie że jest się dla kogoś ważnym jest dla mnie chyba jak powietrze bo,gdy czuję się niepotrzebna, nieważna to wszystko sprowadza się do pesymizmu, depresji itp.itd.Czyli ten brak może być powodem m.in właśnie depresji u ludzi.Tak myślę 🙄🤔

Ka_ri
gimnASjalista

Post autor: Ka_ri »

Lubię się przytulać, to jest bardzo potrzebne, jednak bez żadnych podtekstów.

Awatar użytkownika
Anusia Borzobohata
mASełko

Post autor: Anusia Borzobohata »

A co myślicie o ulicznych akcjach "free hugs"? Raz się na takie coś natknęłam, ale mimo że brakuje mi dotyku, odczułam silną potrzebę ucieczki ;)

Pawel324
przedszkolASek

Post autor: Pawel324 »

Lubię

CloudninowaSWQ
ASter
Kontakt:

Post autor: CloudninowaSWQ »

Anusia, u mnie podobnie-nie umiem być przytulasem jeśli nie znam tych ludzi lub powiedzmy znam ale mam słabszą relację z nimi (słabszą niż przyjaźń) także witam w klubie 😉

Szklana zupa
przedszkolASek

Post autor: Szklana zupa »

Lubię się przytulać. :) Nie ma tu znaczenia długość i bliskość relacji z drugą osobą, czasem po prostu ledwo kogoś poznam i nie ma dla mnie żadnego problemu z przytulaniem, a czasem po kilku latach znajomości nadal nie czuję się komfortowo z fizycznym kontaktem z drugim człowiekiem.

smosroka
przedszkolASek

Post autor: smosroka »

Ja bym powiedziała przyjemne, ale tylko jeśli znam i ufam osobie, inaczej trochę tak dziwnie i nieswojo jest. Nawet nie dlatego, że mi, ale zaczynam się zastanawiać co ja mam robić z rękami i czy ta druga osoba ma już dość :D

Awatar użytkownika
Rosomak
ASiołek

Post autor: Rosomak »

Anusia Borzobohata pisze:
15 sie 2019, 18:19
A co myślicie o ulicznych akcjach "free hugs"? Raz się na takie coś natknęłam, ale mimo że brakuje mi dotyku, odczułam silną potrzebę ucieczki ;)
Raczej bym nie brał udziału w takiej akcji jak "free hugs", bo chociaż lubię się przytulać, dotyczy to jednak osób, które znam i coś do nich czuję.

Saphira
przedszkolASek

Post autor: Saphira »

Też lubię się przytulać, ale tylko ze znajomymi. Czasem ktoś obcy nachalnie przerywa tą granicę i czuję się mega niezręcznie. Takie nadmiernie "przyjacielskie osoby" staram się trzymać na dystans.
Jestem z Rzeszowa, bywam w Warszawie i Lublinie.
GG: 70035044 (napisz na początku że jesteś z SEA)
If you lost someone, but you found yourself, you won.

Awatar użytkownika
FileoSophia
młodASek

Post autor: FileoSophia »

Wydaje mi się że bardzo dużo zależy od osoby, z którą mamy do czynienia. Ze sa ludzie z którymi nawet przy bliższej relacji wszalkie formy dotyku i bliskości fizycznej będą niezręcznie i takie osoby z którymi to będzie absolutnie naturalne nawet jak się z kimś powiedzmy mało znamy (nie mówię że wcale). I w sumie zastanawiam się czy to jest cechą konkretnych osób ze wszyscy wobec nich tak mają czy raczej chodzi o specyficzne dogranie ludzi między sobą.
Uchronić tylko może od bylejakości,
Wzbudzanie wciąż tęsknoty za światłem mądrości.
A jeśli kiedyś uznasz, że jej smak poznałeś,
Westchnę cicho z żalu, że zgłupiałeś.
Westchnij też nade mną, że świat tak oceniam,
To znak, że też rozumu za grosz nie mam

Awatar użytkownika
Romantyczkapocalosci
starszASek

Post autor: Romantyczkapocalosci »

Uwielbiam przytulanie najlepiej takie bez końca xd. To piękne uczucie, kiedy można się przytulić to tej jedynej osoby, którą się kocha. To bardzo przyjemne i dobrze poprawia nastrój. Jako, że jestem typem osoby, która ma chęć robić to tylko z osoba, do której czuje miłość, czynność ta zdarzała się w moim życiu bardzo rzadko.
Nie wyobrażam sobie przytulania z osobami, których kompletnie nie znam albo tylko lubię. Także obejmowanie z buziaczkiem na powitanie czy pożegnanie z osoba którą słabo znam zupełnie odpada, i nie rozumiem czemu taki zwyczaj ludzie stosują. Dla mnie to zbyt intymna czynność po prostu.

Daria
przedszkolASek

Post autor: Daria »

Romantyczkapocalosci pisze:
19 kwie 2020, 19:40
Uwielbiam przytulanie najlepiej takie bez końca xd. To piękne uczucie, kiedy można się przytulić to tej jedynej osoby, którą się kocha. To bardzo przyjemne i dobrze poprawia nastrój.

Twoja wypowiedź mnie nawet trochę wzruszyła. Opisujesz przytulanie w sposób magiczny (przynajmniej dla mnie) w tak prostych słowach.

Awatar użytkownika
blue seal
przedszkolASek

Post autor: blue seal »

Nie lubię się przytulać do ludzi, jest to dla mnie dyskomfortowe, czuję się niezręcznie. Nawet kiedy przytula mnie matka.
Jedyne "przytulenie" jakie akceptuję to przytulenie swoje faceta. A wręcz sama się do niego przytulam, lubię to.
No i oczywiście przytulanie zwierząt. Wszystkich :D

Awatar użytkownika
Vii
gimnASjalista

Post autor: Vii »

Nienawidzę. Mam alergię na przytulanie :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
joann_p
przedszkolASek