frustracja

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: frustracja

Post autor: Słomiany Zapał »

Michał pisze: 17 wrz 2005, 18:06jakie jest Wasze stanowisko wobec seksualnych,nie zdarza Wam sie myslec o nich z pogarda gdy zaczynaja tematy zwiazane z seksem?
zwlaszcza gdy opisuja swoje doznania??
Nie interesuje mnie to, co robią osoby seksualne.
Michał pisze: 19 wrz 2005, 16:37nie zdazylo Wam sie tak po prostu,po ludzku zazdroscic?
Nie.
Seksualność i aseksualność to takie dwa przeciwne bieguny. Tamta część to całkowicie nie moje klimaty :)
IgnisS
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 20 kwie 2018, 18:15
Kontakt:

Re: frustracja

Post autor: IgnisS »

Co do tej rozwiązłości - w Polsce jest dobrze. U nas seks ciągle jeszcze jest tematem tabu. Byłam w różnych krajach dalszych i bliższych i prawdę mówiąc, u nas ludzie są bardzo kulturalni jeżeli chodzi o chwalenie się sprawami łóżkowymi, a żeby do czegoś doszło, potrzeba więcej zachodu, niż gdzie indziej.

Ja nie zazdroszczę ludziom tego, co robią, ale prawdę mówiąc czasem strasznie trudno uwierzyć, że dana osoba ma partnera. Albo jeszcze lepiej - kiedy widzę matkę z dzieckiem. Niektóre osoby mają tak niewinne twarze, że w żaden sposób nie mogę tych dwóch obrazków połączyć.
Awatar użytkownika
no name inc.
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2019, 16:54

Re: frustracja

Post autor: no name inc. »

.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2019, 22:37 przez no name inc., łącznie zmieniany 1 raz.
R.I.P
Nikia
gimnASjalista
Posty: 19
Rejestracja: 30 mar 2019, 12:10

Re: frustracja

Post autor: Nikia »

Michał pisze: 17 wrz 2005, 18:06
jednak 3 dni temu po rozmowie z kims madrym zmienilem swoje podejscie,

a sam zdalem sobie sprawe,ze tapostawa to typowy pies ogrodnika-ja nie,to inni tez nie,(tylko,ze doroilem sobie do tego teorie i uzasadnienia)

jakie jest Wasze stanowisko wobec seksualnych,nie zdarza Wam sie myslec o nich z pogarda gdy zaczynaja tematy zwiazane z seksem?
zwlaszcza gdy opisuja swoje doznania??
NIe był to mądry człowiek. Poza tym moja odpowiedz pojawi się wówczas jak dostanę namiar na chętną na związek ze mną : :rozowe:
ODPOWIEDZ