Co Was Denerwuje W Waszej Płci ?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Alexis_87_5
starszASek
Posty: 35
Rejestracja: 9 sty 2013, 21:11
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Co Was Denerwuje W Waszej Płci ?

Post autor: Alexis_87_5 »

W kobietach mi się wiele rzeczy nie podoba, częste rozmowy o wyglądzie,przesadne kompleksy oraz okrucieństwo wobec innych kobiet. Ja sama zawsze odstawałam od schematu typowej kobiety,(nigdy szczerze nie rozmawiałam o kosmetykach oraz o tym czy podoba mi się jakiś chłopak), może dlatego w szkole średniej wśród dwóch chłopaków w klasie jeden został moim przyjacielem :P
Felixis
ASysta
Posty: 251
Rejestracja: 11 sty 2012, 15:51

Re: Co Was Denerwuje W Waszej Płci ?

Post autor: Felixis »

mnie wkurza że większość lasek to materialistki no i ogólnie są fałszywe. Nie pomijając faktu, że jak powiesz coś w sekrecie to nagle każdy to wie mimo niby wielkiej przyjaźni, a na wytłumaczenie mówią że "nie powiedziały imienia przecież". Tak, tylko że jak mówi to komuś z grona znajomych i ja zacznę coś co będzie częścią opowieści, to łatwo sobie dołożyć resztę puzzli ;] Bardzo genialny sposób w ogóle :D
Wszyscy wiedzą lepiej...
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Co Was Denerwuje W Waszej Płci ?

Post autor: panna_x »

Stawianie problemów sercowych, miłości, facetów, związków itd. na pierwszym miejscu.
Również to, kiedy znajoma/ koleżanka zwierza mi się, pyta, co o tym czy tamtym myślę, po czym i tak robi po swojemu, całkiem olewa moje rady ( to po co o nie pyta?)
Nadia__
pASibrzuch
Posty: 243
Rejestracja: 25 lut 2010, 12:01

Re: Co Was Denerwuje W Waszej Płci ?

Post autor: Nadia__ »

Szczerze mówiąc bardziej niż konkretne cechy danej płci (jakby w ogóle były takie uniwersalne cechy) denerwuje mnie generalizowanie i biadolenie w tym temacie. Zwłaszcza że nie widzę tu zbyt wiele wypowiedzi typu "my, kobiety/mężczyźni, mamy taką wadę", tylko raczej "inni przedstawiciele mojej płci są tacy płytcy, w przeciwieństwie do mnie".
panna_x pisze:Również to, kiedy znajoma/ koleżanka zwierza mi się, pyta, co o tym czy tamtym myślę, po czym i tak robi po swojemu, całkiem olewa moje rady ( to po co o nie pyta?)
I jesteś pewna, że Twoja koleżanka jest reprezentatywna dla ogółu płci, a żaden mężczyzna tak się nie zachowuje?
Libra

Re: Co Was Denerwuje W Waszej Płci ?

Post autor: Libra »

panna_x pisze:Stawianie problemów sercowych, miłości, facetów, związków itd. na pierwszym miejscu.
cóż, lwia część babeczek to stwory mocno emocjonalne, i zdarza się ;) Mam koleżankę która nie potrafiła funkcjonować poza związkiem, no bo jak to tak bez faceta :P - będąc w związku biadoliła na swojego mężczyznę, będąc poza związkiem biadoliła, że ona tak jednak nie może i wracała do owego chłopaka i tak parę razy w roku :P


Mnie denerwuje moc hormonów, która w moim przypadku jest potężna- pod koniec cyklu bywam prawie, ze niepoczytalna[dlatego lepiej abym wiążących decyzji wtedy nie podejmowała!], od chwilowego napadu energii przechodzę w kilka sekund w wielki doł(na szczęście też chwilowy), jak nigdy nie mam skłonności do obrażania się to wtedy jestem tego bliska, klnę jak diabli, najpierw kogoś bym rozdarła, a za chwilę bym płakała, ze świat taki brzydki i niedobry, do tego jestem obolała i puchnę. Jak się ostatnio okazało głupieje mi termostat, i telepię się z zimna :shock:
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Co Was Denerwuje W Waszej Płci ?

Post autor: panna_x »

A gdzie ja mówię, że to cechy uniwersalne? Takich nie ma.
Wiadomo, że można w takim temacie jak ten mówić tylko w oparciu o ludzi, których się zna, czyli o jakieś konkretne, poszczególne przypadki.
Pau
łASuch
Posty: 175
Rejestracja: 27 mar 2013, 17:46

Re: Co Was Denerwuje W Waszej Płci ?

Post autor: Pau »

ja nie postrzegam ludzi płciowo
na każdego patrzę tak samo, obojętne jaką ma płeć
qwerty_456
mASełko
Posty: 148
Rejestracja: 24 lis 2014, 21:52

Re: Co Was Denerwuje W Waszej Płci ?

Post autor: qwerty_456 »

- duże zainteresowanie seksem i erotyką
- brak tolerancji dla słabości
- kozaczenie
Nadmierny dobrobyt szkodzi równie mocno co złe doświadczenia.
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Co Was Denerwuje W Waszej Płci ?

Post autor: Heremis87 »

qwerty_456 pisze:- duże zainteresowanie seksem i erotyką
- brak tolerancji dla słabości
- kozaczenie
U mnie to samo, ale dodam jeszcze od siebie:
-plotkowanie (niestety nie jestem tu wyjątkiem... na uczelni i w pracy to była wręcz norma...)
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Joni
młodASek
Posty: 28
Rejestracja: 17 cze 2015, 23:05

Re: Co Was Denerwuje W Waszej Płci ?

Post autor: Joni »

Szkoda gadać, bo musiałabym książkę na ten temat pisać... Lubię sobie ponarzekać. 8)
Awatar użytkownika
EmiMaja
ASiołek
Posty: 74
Rejestracja: 15 lip 2014, 00:02
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Co Was Denerwuje W Waszej Płci ?

Post autor: EmiMaja »

Nie wiem, co mam napisać, bo jestem androgyne i musiałabym wymienić u obydwu płci :P
Andro - Gyne
2 in 1
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Co Was Denerwuje W Waszej Płci ?

Post autor: marisaxyz »

EmiMaja pisze:Nie wiem, co mam napisać, bo jestem androgyne i musiałabym wymienić u obydwu płci :P
i w końcu będzie sprawiedliwe :D
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Libra

Re: Co Was Denerwuje W Waszej Płci ?

Post autor: Libra »

A mnie okres denerwuje. Jest mi boląco w kręgosłup, mokro, i niehigienicznie :/ Byle do menopauzy.
Awatar użytkownika
EmiMaja
ASiołek
Posty: 74
Rejestracja: 15 lip 2014, 00:02
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Co Was Denerwuje W Waszej Płci ?

Post autor: EmiMaja »

Libra pisze: Byle do menopauzy.
Nie mów tak :shock: menopauza to straszna rzecz, ja u siebie pewnie będę wstrzymywać przez hrt
Andro - Gyne
2 in 1
Libra

Re: Co Was Denerwuje W Waszej Płci ?

Post autor: Libra »

Oj tam, będę sobie podkręcać wąsy do góry.
ODPOWIEDZ