Związki - z kim? O jakim charakterze?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas

Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem związku, to z osobą jakiej płci?

Odmiennej (hetero)
64
63%
Tej samej (homo)
11
11%
Wszystko jedno (bi)
12
12%
Nie jestem zainteresowany żadnymi związkami
15
15%
 
Liczba głosów: 102

takasobie

Re: Związki - z kim? O jakim charakterze?

Post autor: takasobie »

Ja tam wolę smsy niż rozmowy tel :). Z jedną osobą wymieniam od dawna dość dużo smsów prawie że codziennie (10 długich wiadomości, takich co idą jak kilka smsów). Mam bez limitu smsy w abonamencie, więc dla mnie to nie problem :). Czytać i pisać lubię, smsy prawie za darmo - bardzo mi to odpowiada :). Z tymże nie są to smsy "co słychać/co tam", bo takich szczerze nienawidzę. Ale ja preferuję kontakt wirtualny niż na żywo
carnation345
ASiołek
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2017, 06:43

Re: Związki - z kim? O jakim charakterze?

Post autor: carnation345 »

Znaczy mi nie chodzi, że w ogóle nie chciałabym sie porozumiewac przez sms-y, bo owszem ja też wolę je niż rozmowy tel. Chodzi mi tylko o takie bezsensowne rozmowy, które nic nie wnoszą. Nie mam potrzeby spowiadania się komuś z każdego ruchu i nie chciałabym żeby ktoś spowiadał się mi.
takasobie

Re: Związki - z kim? O jakim charakterze?

Post autor: takasobie »

carnation345 pisze: 24 lis 2018, 17:30 Znaczy mi nie chodzi, że w ogóle nie chciałabym sie porozumiewac przez sms-y, bo owszem ja też wolę je niż rozmowy tel. Chodzi mi tylko o takie bezsensowne rozmowy, które nic nie wnoszą. Nie mam potrzeby spowiadania się komuś z każdego ruchu i nie chciałabym żeby ktoś spowiadał się mi.
Mam identycznie :).
Kamylt
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 21 sie 2016, 20:32

Re: Związki - z kim? O jakim charakterze?

Post autor: Kamylt »

Chciałbym stworzyć związek z kobietą, oparty na szczerości i zaufaniu. Może w przyszłości mieć dzieci ale nie obowiązkowo. Smutno jest być samemu na świecie :(
ODPOWIEDZ