Przytulanie

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Spolaryzowany
starszASek

Re: Przytulanie

Post autor: Spolaryzowany » 4 lip 2017, 21:42

Bartek95 pisze:
Tak z zaskoczenia? Weźcie pod uwagę to że przytulanie to nie jest czynność którą się robi by kogoś obwąchać wymacać czy coś. To jest czysto emocjonalna czynność w której pokazujemy że jesteśmy z kimś blisko ( lub chcemy być) no i forma okazywania uczuć. Dlatego przytulanie się gdy ktoś tego nie trawi nie ma sensu no ale dla większości osób jest to forma okazania tej bliskości nie ważne czy się jest razem czy tylko przyjaciółmi.
Własnie z zaskoczenia.ktoś nawet nie widział mnie na oczy, nie zna mnie lub zna mnie tylko z widzenia nagle pokazuje mi że chce być blisko ze mną czy jest,okazuje mi bliskość nie wiem czemu?bez sensu.raczej przeraża pokazując do czego jest zdolny i że jest nieprzewidywalny.

Awatar użytkownika
[Nothing]
przedszkolASek

Post autor: [Nothing] » 26 sie 2017, 03:30

Zdecydowanie jestem zwolenniczką przytulania. To dla mnie wyraz oddania partnerowi, troski i opieki, dający poczucie bezpieczeństwa i bliskości. Ciepły, czuły uścisk wyrażający więcej niż zetknięcie się ust. Spotkanie dwóch małych światów i przebijająca przez nie chęć bycia jednością - to cudowny akt okazywania uczuć, pokazujący niekiedy więcej niż słowa. Moment, kiedy dwa serca biją jednym rytmem.
Od miłości gorszy jest tylko jej brak.

Awatar użytkownika
Nemo
ASiołek

Post autor: Nemo » 31 sie 2017, 22:01

Tak, bardzo lubiłem się przytulać. Uwielbiałem, gdy moja dziewczyna się do mnie tuliła. Szczególnie zapamiętałem,jak przytuliła mnie full-body hugiem oraz jak tuliła się do mnie od tyłu.

Awatar użytkownika
GoldenLeaf
młodASek

Post autor: GoldenLeaf » 1 wrz 2017, 01:58

Przytulanie zawsze spoko. Jeśli to losowy znajomy albo nieznajomy, to popełnię hug jedną ręką i z niezdarności pewnie walnę z łokcia, ale intencje mam dobre. Jeśli ktoś bliski, to jedna z lepszych rzeczy jakie istnieją, tyle radości i ciepła i innych miłych rzeczy :D

ODPOWIEDZ