Przytulanie

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
89aneta
pASibrzuch
Posty: 224
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:29
Lokalizacja: Kielce

Re: Przytulanie

Post autor: 89aneta »

Dla mnie przytulanie to jest najwspanialsza czynność fizyczna w zwiazku. Koi nerwy, poprawia nastrój, wzmacnia więź między partnerami- moje osobiste zdanie. Oczywiście tutaj na forum każdy inaczej traktuje te czynnosc, i jedni to lubią a inni nie i ja to rozumiem. Dla mnie to jest istotny element w związku. Osobiście mi tego bardzo brakuje.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Przytulanie

Post autor: Keri »

sexowna pisze: 6 sie 2018, 22:17 Ilu ludzi tyle różnic :thumbsup:
Osobiście wolałabym się wyruchać niż przytulić.
Przytulanie nie wchodzi w gre, tak samo jak trzymanie się za ręce czy pocałunki w usta.

Takie akcenty są najbardziej przykre
:shock:

Wolę przytulanie i małe całusy od ruchania. Myśl o tym, że miałbym to zrobić sprawia, że... stoję jak wryty co począć. Nie widzę się w akcie seksualnym. Chyba że przez kobietę od tylca :roll: Ale to tutaj już fetysz się mój wyłania. W jakiś sposób lepiej mi by było gdyby ktoś mnie niż ja kogoś :shock:
takasobie

Re: Przytulanie

Post autor: takasobie »

Keri pisze: 10 sie 2018, 17:06
sexowna pisze: 6 sie 2018, 22:17 Ilu ludzi tyle różnic :thumbsup:
Osobiście wolałabym się wyruchać niż przytulić.
Przytulanie nie wchodzi w gre, tak samo jak trzymanie się za ręce czy pocałunki w usta.

Takie akcenty są najbardziej przykre
:shock:

Wolę przytulanie i małe całusy od ruchania. Myśl o tym, że miałbym to zrobić sprawia, że... stoję jak wryty co począć. :shock:
Przy seksie to chyba dziecko można począć :lol:
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Przytulanie

Post autor: Keri »

takasobie pisze: 10 sie 2018, 17:14
Keri pisze: 10 sie 2018, 17:06
sexowna pisze: 6 sie 2018, 22:17 Ilu ludzi tyle różnic :thumbsup:
Osobiście wolałabym się wyruchać niż przytulić.
Przytulanie nie wchodzi w gre, tak samo jak trzymanie się za ręce czy pocałunki w usta.

Takie akcenty są najbardziej przykre
:shock:

Wolę przytulanie i małe całusy od ruchania. Myśl o tym, że miałbym to zrobić sprawia, że... stoję jak wryty co począć. :shock:
Przy seksie to chyba dziecko można począć :lol:
:lol: :lol:

:cake: :cake:
sexowna
ASiołek
Posty: 79
Rejestracja: 12 lip 2018, 18:41

Re: Przytulanie

Post autor: sexowna »

Każdy z Nas zawdzięcza każde ciekawe życiowe doświadczenie seksowi-dzięki któremu Jesteśmy na tym Świecie
takasobie

Re: Przytulanie

Post autor: takasobie »

sexowna pisze: 10 sie 2018, 20:55 Każdy z Nas zawdzięcza każde ciekawe życiowe doświadczenie seksowi-dzięki któremu Jesteśmy na tym Świecie
A jeśli ktoś jest z in vitro, to chyba seks nie był potrzebny do powstania? Chyba że masturbację mężczyzny w celu uzyskania spermy potraktujemy jako seks, to wtedy seks będzie przy in vitro.
sexowna
ASiołek
Posty: 79
Rejestracja: 12 lip 2018, 18:41

Re: Przytulanie

Post autor: sexowna »

takasobie pisze: 10 sie 2018, 20:58
sexowna pisze: 10 sie 2018, 20:55 Każdy z Nas zawdzięcza każde ciekawe życiowe doświadczenie seksowi-dzięki któremu Jesteśmy na tym Świecie
A jeśli ktoś jest z in vitro, to chyba seks nie był potrzebny do powstania? Chyba że masturbację mężczyzny w celu uzyskania spermy potraktujemy jako seks, to wtedy seks będzie przy in vitro.
Oczywiście odnoszę się do "póki co" większości poczęć
Awatar użytkownika
Biała
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 9 gru 2014, 21:08

Re: Przytulanie

Post autor: Biała »

Ja z ciekawej rzeczy zdałam sobie sprawę. Jak byłam w związku, często się przytulaliśmy z partnerem. Jakiś czas po rozstaniu wynikła taka sytuacja, że kiedy miałam fatalny nastrój i płakałam, przyjaciel mnie przytulał i pocieszał. I od tamtej pory czasem się zdarzało, że ja i ten człowiek obejmowaliśmy się jak któreś z nas miało gorszy dzień. A później także nie tylko dla pocieszenia ale po prostu, jako gest bliskości i przywiązania. Obecnie zauważyłam, że teraz na jakiś sposób to jest przyjemniejsze od tego w związku, bardziej zdarza mi się do tego dążyć. Nie jestem pewna, czy to dlatego, że nie ma w tym żadnych erotycznych podtekstów z żadnej strony (ani ja, ani on nie dążymy do stworzenia ze sobą związku, po prostu dobrze jest tak jak jest), czy w grę wchodzą jeszcze inne czynniki.
Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6 lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki. Gdzie jest ojciec??
Awatar użytkownika
A-Star
mASełko
Posty: 118
Rejestracja: 19 lip 2018, 20:24

Re: Przytulanie

Post autor: A-Star »

Ja też jestem za. Lubię, przytulanie, całusy, głaskanie, trzymanie za rękę, w zasadzie wszystko oprócz stosunku. Masaż w obie strony też jest fajny :)
Obrazek
Awatar użytkownika
AliceAce82
ASiołek
Posty: 97
Rejestracja: 17 sie 2018, 11:31
Kontakt:

Re: Przytulanie

Post autor: AliceAce82 »

A-Star pisze: 11 sie 2018, 21:29 Ja też jestem za. Lubię, przytulanie, całusy, głaskanie, trzymanie za rękę, w zasadzie wszystko oprócz stosunku.
Same.
Obrazek
alice.ace82 at gmail.com
Rafał
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 14 lip 2018, 07:31

Re: Przytulanie

Post autor: Rafał »

Czuję potrzebę przytulania, ale nawet nie mam do kogo się przytulać.
Kamylt
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 21 sie 2016, 20:32

Re: Przytulanie

Post autor: Kamylt »

Przytulanie, jak najbardziej jestem na TAK
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: Przytulanie

Post autor: Nightmarine »

Ostatnio coraz bardziej mi się marzy znalezienie cuddle-buddy. Ma zbawienny wpływ na nerwy i samopoczucie.
???
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Przytulanie

Post autor: Nautilus1992 »

Nightmarine pisze: 19 sie 2018, 17:26 Ostatnio coraz bardziej mi się marzy znalezienie cuddle-buddy. Ma zbawienny wpływ na nerwy i samopoczucie.
Masz na myśli przyjaciela do przytulania? :)
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: Przytulanie

Post autor: Nightmarine »

Tak.
???
ODPOWIEDZ