Przytulanie

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
4example
starszASek
Posty: 49
Rejestracja: 7 cze 2010, 21:54

Re: Przytulanie

Post autor: 4example »

bardzo! :)
PanZagadka
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 7 kwie 2010, 18:20

Post autor: PanZagadka »

Nawet bardzo bardzo :D
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Nie wiem, nie przytulam się jakoś często o ile w ogóle, więc nie umiem stwierdzić. :P
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Palutka
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 20 cze 2010, 18:38

Post autor: Palutka »

Ja lubię się przytulac (baaaaardzo) do mojego psa! :) a raczej psów. Nie głaszcze tylko tule. Wiem, dziwna jestem :)

Natomiast będąc w związku nie mam takiej potrzeby. Mój ex zarzucił mi że jestem zimna.

No...chyba że kiedyś się zakocham i moje pragnienia ulegną zmianie :P
Blizny po szczęściu...
Awatar użytkownika
Zuzanna
AS gaduła
Posty: 435
Rejestracja: 30 sie 2009, 22:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Zuzanna »

Ja też lubię się przytulać ale do ludzi i najlepiej płci przeciwnej :D Niestety nie mam zbyt wiele okazji do przytulania :oops:
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

Ja kiedyś lubiłem się przytulać, ale ostatnio robiłem to będąc nastolatkiem... Od tamtej pory minęło sporo czasu, zapomniałem jak to jest i nie jest mi za tym tęskno.
Brak okazji>Odczuwalny brak>Brak potrzeby>Nieodczuwalny brak
Czarno to widzę...
Libra

Post autor: Libra »

Niezbyt lubię - promienieje to chyba ode mnie bo np.: podczas spotkań z dawno niewidzianą rodziną jestem chyba jedyną osobą wobec której hamuje się cmokająco-przytulające zapędy i poprzestaje na witaniu na odległość.


Czasami odnoszę wrażenie, że nie umiem tego robić- nawet w odniesieniu do bliskich osób, bardzo sztywno i nienaturalnie mi to wychodzi.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Też pytanie... Oczywiście, że tak :D

Tylko zależy z kim rzecz jasna. Przytulanie się jest dla mnie formą bliskiego kontaktu, na którą bym nie pozwolił byle komu. Istnieje tylko jedna osoba, której na to pozwalam.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Lubie wsrod rodzicow i to nawet przesadnie :mrgreen: A czasami mam humorki to i zumny jestem ;)

Ale psa nie mam ale koldre mam wiec pobudka o 8 a do 10 wstawanie wiec wiadomo co pomiedzy :mrgreen:
Palutka
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 20 cze 2010, 18:38

Post autor: Palutka »

A moja sunia ma 2 młode :D Mają dopiero tydzień....Ileż przytulania mnie czeka :)
Ostatnio zmieniony 1 lip 2010, 11:26 przez Palutka, łącznie zmieniany 1 raz.
Blizny po szczęściu...
Awatar użytkownika
Martynka_89
ASiołek
Posty: 86
Rejestracja: 14 lip 2008, 09:33
Lokalizacja: opolskie

Post autor: Martynka_89 »

Ja osobiście bardzo lubię. Choćby na przykład z moją babcią. Wyprzytula mnie za wszystkie czasy. Natomiast z całowaniem trochę gorzej. Nie sprawia mi już takiej frajdy jak kiedyś. Poza tym, mało osób potrafi całować tak z uczuciem... Ale miało być o przytulaniu. JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA! <przytul> ;)
"Kochaj całym sercem wszystkich ludzi, bo lepiej mieć w sercu ranę, niż kamień zamiast serca"- Łzy
"Wariat- człowiek o dużej niezależności umysłowej" :) A. Bierce
"Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co dla nas ma."
Awatar użytkownika
Koffee
łASiczka
Posty: 316
Rejestracja: 27 wrz 2009, 18:40
Lokalizacja: przyległości gdańskie

Post autor: Koffee »

Kocham bardzo - przytulać i być przytulaną :) Przez Miłego mojego najbardziej, a dodatkowo przytulam jeszcze moją kicię (ona mnie nie przytula, ale łasi się często) ^^
To oszpeć mnie... oszpeć mnie miły. Utnij mi język. Jakoś zmogę. Utnij mi język, żebym nie miała pokusy odzywać się do nikogo.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Przytulanie

Post autor: DZIEWICA8 »

Ja czasami lubię się przytulać, przeważnie do mojej babci lub do kota, lubię też czasem posiedzieć z moim kotem na kolanach. W innych sytuacjach nie lubię.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
pogubiony
pASibrzuch
Posty: 260
Rejestracja: 2 lut 2010, 10:05
Lokalizacja: O/S -> N/S

Post autor: pogubiony »

Chyba mój podpis mówi za mnie ;)
"Dopóki sen na oślep płynął
nad straconą nadzieją,
Kosmos bólem się sączył
nad straconą miłością.
Ze skrytych ludzi świat twój
został pomału wygnany,
Lecz niebo nie spało."
Awatar użytkownika
holliza
ciAStoholik
Posty: 398
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: holliza »

Ja też bardzo lubię się przytulać :) A ostatnio najlepszą osobą do przytulania jest moja mała bratanica :D
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."
ODPOWIEDZ