Czy przeszkadzałoby Wam?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Czy przeszkadzałoby Wam?

Post autor: klapouchy »

Gdyby Wasz partner As dużo siedział w necie i się masturbował na widok innych kobiet?
Awatar użytkownika
Ramizes
TrahAS
Posty: 181
Rejestracja: 8 mar 2009, 10:34
Lokalizacja: Blackburn - United Kingdom

Post autor: Ramizes »

Nie krytykując nikogo , ta forma pytania pochodzi już pod szczyty pożądania i objaw typowych dla osób heteroseksualnych ..
Takie jest moje zdanie , ... ( :evil: )
Obrazek
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Post autor: klapouchy »

a co to heteroseksualny to jakiś gorszy?
po drugie AS też ma prawo odczuwać pożądanie tyle, że nie chce uprawiać seksu, a jak ktoś nie odczuwa pożądania to chyba ma problemy ze zdrowiem
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

klapouchy pisze:po drugie AS też ma prawo odczuwać pożądanie tyle, że nie chce uprawiać seksu, a jak ktoś nie odczuwa pożądania to chyba ma problemy ze zdrowiem
Aseksualizm − określenie lub samookreślenie osób stale nieodczuwających pożądania seksualnego
Hm?
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Post autor: klapouchy »

Tylko co to jest pożądanie seksualne? Jeśli mam erekcje a podnieca mnie coś innego niż seks to jestem, asem czy nie? Dla mnie ta definicja jest bardzo dziwna. To chyba mylenie aseksualizmu z impotencją.
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Impotencja to brak erekcji i ejakulacji. Pożądanie seksualne to pragnienie odbycia stosunku seksualnego (można dodać, silne pragnienie, bo w końcu pożądanie nie seksualne to silne pragnienie posiadania [czegoś]). Aseksualizm to brak tego (silnego) pragnienia odbycia stosunku. Asy są różne. Niektórzy się podniecają inni nie, niektórzy się masturbują/onanizują inni nie, niektórzy bla bla, a ich wspólną cechą jest brak pragnienia/chęci/ochoty/whatever odbycia stosunku seksualnego - mimo tego, niektórzy też uprawiali seks, brak pragnienia nie wyklucza ciekawości i w rezultacie powstania kaprysu (jak z czekoladkami, których się nigdy nie jadło), jest też coś co można nazwać syndromem "a może jak spróbuję to mi się wszystko odwróci w dobrą stronę".
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
auglen
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 3 mar 2011, 11:06

Post autor: auglen »

Sam kiedyś to robiłem, ale po prostu przestałem i kompletnie nie czuje potrzeby już.
Teraz mnie to trochę brzydzi, nie jest to wielki problem, ale wolałbym, żeby tego nie robiła lub żeby przestała, ale priorytetu z tego na pewno bym nie robił.

Po prostu zakładając syntetyczną sytuacje, że mam do wyboru 2 takie same, poza nawykiem masturbowania osoby to wybiorę tą bez.

Oczywiście ktoś zaraz na mnie nakrzyczy, że jestem hipokrytą, że sam to robiłem, a teraz się brzydzę.
Nie wiem, ja tak tego nie widzę, ludzie się po prostu zmieniają, nie ważne czy z wyboru czy nie, tak już jest.

Tak samo kiedyś byłem gruby, mocno gruby, teraz utrzymuję lekką niedowagę bo mi się tak podoba i wolałbym partnera o podobnej sylwetce.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Klapouchy ty masz jakiś widać problem na tle seksualnym skoro bombardujesz wszędzie tego typu pytaniami :roll:

Nie obraź się, ale to się robi troszkę niesmaczne :evil:
Jak nie masturbacje to fetysze :roll: Pytanie czy jesteś aseksualny czy raczej heteroseksualny, który ma problemy seksualne i dlatego pisze o tych problemach :roll:

Przemyśl to, bo jak widzę twój nick to od razu mam myśl : O kolejny temat o problemach seksualnych i kontrowersyjnych ;P
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Post autor: klapouchy »

przecież tutaj każdy ma problemy seksualne, widze że panuje tu jakiś szowinizm
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Ja tam żadnych problemów seksualnych nie mam.
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Post autor: klapouchy »

No może nie masz, tylko po co wtedy tu wchodzisz? Nie ma co się oszukiwać dla wielu ludzi inność i samotnośc to problemy i widać to na tym forum bardzo.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Mów za siebie :roll: Mój problem nie dotyczy seksu, ale raczej tego co wynika z jego braku :P A prościej braku kontaktu z ludźmi oraz trudności w zdobyciu sobie połówki ;P Nie mam problemów takich, ze muszę lecieć do seksuologa czy innego ;P Po prostu u ciebie przodują dość ... :mrgreen: kontrowersyjne tematy ;P które nie każdemu przypadną do gustu ale skoro są tu faceci którzy pewnie tez się masturbują i maja jakieś fizjologiczne potrzeby to my to rozumiemy ale jak widzisz jesteśmy tu mniejszością. :mrgreen:

Zresztą co do tych tematów twoich ;) Mało kto tu z facetów o nich gada, bo każdy wie co "jest na rzeczy" :wink: No chyba ze ktoś ma problem to się wtedy pyta :mrgreen:

Mi by tam nie przeszkadzało wracając do tematu :P Nawet dziewczyny z forum czasami wchodzą na strony erotyczne (jedna czy dwie się do tego przyznały jakby nie było ;P ) Ale wchodzi inna kwestia :P Takie osoby by musiały wspólnie żyć pod jednym dachem i spać razem :shock: A nie wiem ile jest osób gotowych do tego :roll: Jak już to u mnie masturbacja idzie pod romantyczne wizualizowania ;) A strony erotyczne po jednym obejrzeniu mnie nudzą .;P
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

klapouchy pisze:No może nie masz, tylko po co wtedy tu wchodzisz?
Koniecznie muszę mieć problemy seksualne aby wchodzić na to, czy jakiekolwiek inne forum? Wchodzę, bo lubię sobie poczytać, czasami (bardzo, bardzo rzadko) coś napisać, i dlatego, że są tu ludzie, którzy też nie odczuwają żądzy łóżkowej gimnastyki (lol).
klapouchy pisze: Nie ma co się oszukiwać dla wielu ludzi inność i samotnośc to problemy i widać to na tym forum bardzo.
Nom. Bynajmniej problemy seksualne.
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Inność problemem ale nie jako sama inność, bo tu są osoby, które zaakceptowały inność, lecz inność jako akceptacji reszty osób dla których ta inność jest dziwna i chora :roll: Innymi słowy, dla reszty osób, które nie rozumieją i nie mogą pojąć tej inności i dlatego są tu osoby, które nie tyle szukają pomocy co szukają osób by nie być samotnymi wśród tej reszty nierozumiejącej tej inności :roll:

Jaka filozofia :shock: Ciekawe czy ktoś to zrozumie bo ja rozumiem :lol:

Oki Prościej ;P Inność nie jest problemem a otoczenie, które nie akceptuje tej inności ;) A wielu chce by nas zaakceptowano i naszą inność bo wtedy czujemy się pełni :kocha:
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Czy przeszkadzałoby Wam?

Post autor: DZIEWICA8 »

Mi osobiście zdecydowanie nie było by przyjemnie patrzeć na coś takiego. Ble!!!!!! :? :P :/
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
ODPOWIEDZ