Wasza samoocena

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Wasza samoocena

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2013, 13:11 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 6 razy.
Pau
łASuch
Posty: 175
Rejestracja: 27 mar 2013, 17:46

Re: Wasza samoocena

Post autor: Pau »

nie przebywam z takimi ludźmi jakbym chciała

nie chodzi mi o to, że to jest 'zazdrość' tylko objawy ma podobne, nie polega to na tym co ona, czuję się na przykład gorsza, że nie mam powodu tego stanu w jakim jestem i to poczucie gorszości, jestem bez przejść, nie mogę mieć takiego zdania, jak ta druga osoba, ponieważ nie mam na to dowodów z doświadczenia

to nie chodzi o to że chcę mieć źle, ale czuję się gorsza od takich ludzi którzy tak mają

zupełnie nie zrozumieliście o co mi chodzi

Nie zrozumiałaś, że jest tu regulamin. Nie piszemy posta pod postem :] L.
Awatar użytkownika
erin
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 13 mar 2013, 23:16

Re: Wasza samoocena

Post autor: erin »

Jasne, że mam kompleksy, a któż ich nie ma?
Jestem niskiego wzrostu i szczupłej budowy, przez co wyglądam trochę jak dziewczynka.
Zmienić anatomii nie zmienię, jedynie pozostaje mi się z tym pogodzić :)
szczecinianin
łASuch
Posty: 189
Rejestracja: 29 mar 2013, 19:02
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wasza samoocena

Post autor: szczecinianin »

erin pisze:Jasne, że mam kompleksy, a któż ich nie ma?
Jestem niskiego wzrostu i szczupłej budowy, przez co wyglądam trochę jak dziewczynka.
Zmienić anatomii nie zmienię, jedynie pozostaje mi się z tym pogodzić :)
nie wiem ile masz lat - ale z wiekiem cialo sie zmienia, zaostrzaja rysy, przybywa kilogramow, pojawia sie zarost.. nie trzeba miec 2 m wzrostu i muskułow aby wygladac jak facet.. .wielu facetow (zwlaszcza azjatow) jest drobnej budowy ciala... czasem moze wystarczyc zarost ;) lub np sposob poruszania sie, itp.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Wasza samoocena

Post autor: dimgraf »

Właściwie nie mam jakiś kompleksów. Kiedyś może bardziej zwłaszcza brak umięśnionej sylwetki (może nie jak Shwarceneger ale...) ale nauczyłem akceptować siebie takim jaki jestem. Tak więc mogę śmiało powiedzieć, że mam dobrą samoocenę ale też nie popadam w jakiś samozachwyt. Gdybym mógł to pewnie bym zmienił to i owo w swoim wyglądzie ale nie czuję takiej potrzeby.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Wasza samoocena

Post autor: Layla »

szczecinianin pisze: nie wiem ile masz lat - ale z wiekiem cialo sie zmienia, zaostrzaja rysy, przybywa kilogramow, pojawia sie zarost.. nie trzeba miec 2 m wzrostu i muskułow aby wygladac jak facet.. .wielu facetow (zwlaszcza azjatow) jest drobnej budowy ciala... czasem moze wystarczyc zarost ;) lub np sposob poruszania sie, itp.
Kobieta musi mieć bardzo dużo testosteronu, jeśli miałby się u niej pojawić zarost :P Myślę, że skoro erin jest drobnej budowy i ma dziewczęcą figurę to zarost jej nie grozi :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Wasza samoocena

Post autor: dimgraf »

To akurat nie do końca. Znam jedną dziewczynę drobnej budowy z wąsikiem pod nosem:D Ale akurat Szczecinianinowi chyba chodziło o facetów.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Wasza samoocena

Post autor: chochol »

Pau pisze:to nie chodzi o to że chcę mieć źle, ale czuję się gorsza od takich ludzi którzy tak mają
Uważasz, ze tacy ludzie "po przejściach" maja lepszą samoocenę bo przeżyli "koszmar"?

Nic się nie zmieniło od mego ostatniego wpisu, dalej samoocenę mam wysoką.
dimgraf pisze:To akurat nie do końca. Znam jedną dziewczynę drobnej budowy z wąsikiem pod nosem:D

I to jest powodem do wstawienia ":D"? Wąsy u kobiety? Dla nich to prawdziwy dramat, koszmar. Szukanie ideału/ósmego cudu świata czy czegoś tam jeszcze w wyglądzie zewnętrznym jest "bezsensowne". Ilu to swoją samoocenę sprowadza jedynie do zewnętrzności :roll: . Ludzie szukajcie w sobie pozytywów (takie przesłanie).
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Pau
łASuch
Posty: 175
Rejestracja: 27 mar 2013, 17:46

Re: Wasza samoocena

Post autor: Pau »

Nie, uważam że mają normalną samoocenę, prawidłową, ale mają co przekazać, znaczą coś.
To coś na zasadzie, że ma się zdanie na jakiś temat, ale nie mogę go poruszyć, ponieważ ktoś mi powie 'nie przeżyłaś, nie wiesz'.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Wasza samoocena

Post autor: dimgraf »

@Chochoł ale ten uśmiech to nie było jakieś szydzenie czy coś. Źle to odebrałaś. To była tylko odpowiedź na komentarz Layli. Nie miałem zamiaru urazić dziewczyn z wąsikiem. Poza tym gdyby nie to, że ktoś mi powiedział, że ona ma pod nosem meszek to nawet bym nie zwrócił na to uwagi. Wyglądała bardzo ładnie i wąsik wcale urody jej nie ujmował.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Libra

Re: Wasza samoocena

Post autor: Libra »

Pau pisze: To coś na zasadzie, że ma się zdanie na jakiś temat, ale nie mogę go poruszyć, ponieważ ktoś mi powie 'nie przeżyłaś, nie wiesz'.
zdanie mieć możesz. Czy dermatolog musi przejść wszystkie choroby skóry aby wypowiadać się na ich temat i coś poradzić ? chyba ni ;)
Pau
łASuch
Posty: 175
Rejestracja: 27 mar 2013, 17:46

Re: Wasza samoocena

Post autor: Pau »

wiem, ale w przyjęciu ogółu tak jest...
Awatar użytkownika
erin
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 13 mar 2013, 23:16

Re: Wasza samoocena

Post autor: erin »

chochol pisze:Szukanie ideału/ósmego cudu świata czy czegoś tam jeszcze w wyglądzie zewnętrznym jest "bezsensowne". Ilu to swoją samoocenę sprowadza jedynie do zewnętrzności :roll: . Ludzie szukajcie w sobie pozytywów (takie przesłanie).
Nikt tu nie szuka ideału.
Co prawda, wolałabym wyglądać inaczej, ale to nie jest tak, że te kompleksy przeszkadzją w normalnym, codziennym funkcjonowaniu. Jest dobrze. Tylko czasem jak widzę inne kobiety, to myślę sobie "oo tak to ja bym chciała wyglądać".
Zgodzę się tu, że sposobem ubioru czy zachowania można wiele nadrobić i tak też robię.
qwerty_456
mASełko
Posty: 148
Rejestracja: 24 lis 2014, 21:52

Re: Wasza samoocena

Post autor: qwerty_456 »

Czy uważacie się za osoby atrakcyjne fizycznie?
Nie, ale fizyczność jest mało istotna, znacznie bardziej liczy się osobowość.
Czy macie jakieś kompleksy?
To zależy, jak definiować słowo kompleks.
Jak oceniają was inni i czy lubicie komplementy?
Inni oceniają mnie prawdopodobnie bardzo negatywnie; komplementów nie lubię.
Czy chcielibyście coś zmienić w swoim wyglądzie?
W wyglądzie fizycznym na chwilę obecną nic.
Nadmierny dobrobyt szkodzi równie mocno co złe doświadczenia.
Awatar użytkownika
Fajna dziewczyna
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 28 gru 2014, 10:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Wasza samoocena

Post autor: Fajna dziewczyna »

A ja siebię lubie :) ale nie stało sie tak samo z siebie. Ostatnie 1,5 roku pracowałam nad sobą na psychoterapii i okropnie dużo mi to dało . Jestem oczywiście świadoma swoich wad ,ale widzę tez wiele zalet:) nie jestem Ideałem , ale taką poprostu fajną dziewczyną ;) co do komplementów to okropnie mnie peszą , ale uczę sie je przyjmować:)
ODPOWIEDZ