Wasza samoocena

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
Bartek95
ASiołek
Posty: 78
Rejestracja: 27 cze 2017, 21:03

Re: Wasza samoocena

Post autor: Bartek95 »

Jeśli chodzi o mnie to mam kompleks w sumie tylko jedna jedyna rzecz która się nie podoba i która przez całe życie była przyczyną smieszków ze strony kolegów (na szczęście nie których) i niechęci dziewcząt wobec mnie. Gdy zacząłem dojrzewać zostałem obdarzony wysokim testosteronem co przełożył się na szybkie i dość solidne owłosienie na ciele. W pod koniec podstawówki miałem już gęsty dziewiczy wąs także w wieku 13 lat zacząłem się golić następnie pojawiło sie dalsze owłosienie też solidne dlatego muszę o nie odpowiednio dbać. Na szczęście nie jest tak tragicznie i znam osoby co mają gorzej, ale jeśli chodzi o aktualny problem to posiadam dziedziczne androtropowe wypadanie włosów do tego dość rzadkie czarne włosy na głowie wiec na przyszłość szybko strace włosy i zapuszczenie dla mne bujnej czupryny jest nie możliwe a zawsze marzyłem o dłuższych włosach z dredami najlepiej. Gdyby nie ten problem wszystko by było ok :-)
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wasza samoocena

Post autor: Viljar »

Ja z kolei chciałem kiedyś zapuścić zarost, taki kilkudniowy, bo był modny. Ale okazało się, że złośliwa natura obdarzyła mnie co prawda bujnym owłosieniem na ciele ale o twarzy zapomniała. Tu kępka, tam włosek... Dlatego golę się starannie dwa razy dziennie, żeby nie było widać tej idiotycznej mozaiki na twarzy :/
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: Wasza samoocena

Post autor: Nightmarine »

Kolejny raz sobie uświadamiam, jak kiepsko jest z moją...
???
Awatar użytkownika
Animalia
pASibrzuch
Posty: 274
Rejestracja: 15 lip 2018, 18:01
Kontakt:

Re: Wasza samoocena

Post autor: Animalia »

Uważam, że jestem kompletnie nudna, do *** iwgle, ale jakoś się z tego powodu nie ograniczam.
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ