Dla forumowiczek.

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Dla forumowiczek.

Post autor: Agnieszka »

Dziękuję za miłe słowa i chęć pomocy, Wendy. Wprawdzie nie skorzystam z Twoich rad, ale dobre chęci się liczą. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
kibic
łASuch
Posty: 152
Rejestracja: 2 gru 2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Dla forumowiczek.

Post autor: kibic »

A jak Wy byście zareagowały na słowa od chłopaka - ale masz świetną fryzurę, albo na całusa lub gest przytulenia. Czy fakt że robi to dziewczyna lub chłopak ma dla Was jakieś znaczenie?
wasz k i b i c
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Dla forumowiczek.

Post autor: Agnieszka »

kibic pisze:A jak Wy byście zareagowały na słowa od chłopaka - ale masz świetną fryzurę,
Nie wiem, jeszcze żaden chłopak mi nie powiedział, że mam świetną fryzurę :P Zresztą ja ogólnie nie lubię komplementów dotyczących wyglądu - wolę komplementy dotyczące intelektu czy jakichś tam zdolności - jeśli już ktoś się nie może powstrzymać przed komplementowaniem.
kibic pisze: albo na całusa lub gest przytulenia. Czy fakt że robi to dziewczyna lub chłopak ma dla Was jakieś znaczenie?
Nie bardzo rozumiem pytanie chyba xD Masz na myśli na przykład cmokajace się koleżanki? Czy przytulenie jako formę gratulacji w jakichś tam okolicznościach?
WendyKroy
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 27 sty 2006, 20:18

Re: Dla forumowiczek.

Post autor: WendyKroy »

Jasne ze ma znaczenie kto caluje to chyba oczywiste.
We are the nobodies
we wanna be somebodies
when we're dead,
they'll know just who we are
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dla forumowiczek.

Post autor: Gizmo »

Komplementy sa zawsze mile, o ile sa szczere i bez podtekstow. Dlatego wole te od dziewczyn. Kiedy kolega mi mowi, ze wygladam slicznie, ja dziekuje, a on jeszcze przez chwile milczy i patrzy sie prosto w oczy, oczekujac jakiejs glebszej reakcji, jest mi troche dziwnie. Mam wrazenie, ze to element strategii w grze.. i jak tu wytlumaczyc, ze nie gram w zadnej druzynie? :lol:
Tak samo jest z przytuleniem czy calusami, "nadawca" nie ma dla mnie znaczenia, wazne sa tylko jego intencje i to, czy go lubie :rozowe:.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Dla forumowiczek.

Post autor: Agnieszka »

Nie sposób się z Tobą nie zgodzić, Gizmo ;)
Awatar użytkownika
Zibi
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 13 lip 2006, 22:14
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dla forumowiczek.

Post autor: Zibi »

Sposób. Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.
Prawda nie inaczej się narzuca, jak tylko siłą samej prawdy, która wnika w umysły jednocześnie łagodnie i silnie...
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Dla forumowiczek.

Post autor: Kuba »

Zibi pisze:Sposób. Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.
Dokładnie. Nawet zależy od tego kto chwali. Przecież jak cię mama chwali czy mówi że ładnie wyglądasz to nie znaczy to nic. Ale jak dostaniesz komplement od kogoś kto się na tym zna to chyba nikt nie pogardzi.

Mnie mama mówi: Synu ty jesteś najlepszy! :wink:
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dla forumowiczek.

Post autor: Gizmo »

Kuba pisze:Przecież jak cię mama chwali czy mówi że ładnie wyglądasz to nie znaczy to nic.
Zalezy od mamy :wink:. Moja matka to powsciagliwa osoba, nie zwykla mnie chwalic bez powodu i powtarzac, jaka to ja jestem piekna i madra - jezeli cos mowi, to naprawde tak mysli.
Agnieszka pisze:Nie sposób się z Tobą nie zgodzić, Gizmo
Zibi pisze:Sposób. Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.
Mozesz rozwinac te mysl, Zibi?
ODPOWIEDZ