pomoc asów pilnie potrzebna:)

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: dimgraf »

To znaczy nie chodziło mi byś opisała te wewnętrzne podziały (bo nie są to tak znaczące różnice) ale o to, że temat powinien obejmować całe spektrum zjawiska, a nie kogoś wykluczać z jakiegoś nie istotnego powodu. Zawsze wydawało mi się, że praca doktorska powinna zawierać badania które być może wnoszą coś nowego, a nie tylko powielają to co już ktoś w literaturze opisał. Poza tym dyskusja na temat podziału dotyczyła poszukiwanej osoby do wywiadu, a nie anonimowej ankiety. W ankiecie ciężko było by to ująć. Liczę też, że pytania w ankiecie nie będą tendencyjne. :mrgreen:
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
anna_strzelczak
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 10 sty 2012, 15:37

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: anna_strzelczak »

Jesli chodzi o badania do mojej pracy doktorskiej to nie są badania, które robię teraz przesyłając link do ankiety. Badania do pracy doktorskiej byłyby zupełnie inne i nie omieszkam w pracy doktorskiej uwzględnic i opisac szerokiego spektrum zjawiska. Co do tendencyjności pytan w ankiecie, spotkałam się już z tak różnoraką krytyką pytan we wszelkich kwestionariuszach, że naprawdę trudno każdemu dogodzic:) Kwestionariusz, który będzie uzyty w ankiecie (stanowił jego częśc) nie jest mojego autorstwa natomiast z pewnych przyczyn nad którymi nie chcę się tu rozwodzic zdecydowałam się na jego użycie. Jakiekolwiek zastrzeżenia proszę kierowac do autorów:) Spodziewam się wielu zarzutów co do ankiety - jasne, nie da się tego uniknac. Natomiast mogę powiedziec, że kieruję ją szczególnie do osób które są w związku z osobą nieaseksualną, takich , które były w takim związku, CHOCIAŻ pozostałe osoby asy nie mając takich doświadczeń także zachęcam do badania Różnice w badanych osobach i tak uwzględniam potem w programie statystycznym.
pozdrawiam:)
Nadia__
pASibrzuch
Posty: 243
Rejestracja: 25 lut 2010, 12:01

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: Nadia__ »

Mnie w ankietach psychologicznych zazwyczaj denerwuje brak konkretów. Kiedyś mieliśmy tu na priv wysyłane ankiety, gdzie w kółko przewijały się różne warianty pytania "czy potrafisz się skoncentrować na wykonywanym zadaniu przy hałasie/stresie etc." Skąd mam wiedzieć, dajcie mi zadanie, zróbcie hałas i będzie można sprawdzić. Albo pytania o pozytywne cechy charakteru - w ankiecie zaznaczę, że jestem altruistką i chętnie się dzielę, bo przecież nie uważam się za egoistkę i sknerę, a być może za chwilę ktoś poprosi mnie o pożyczkę i go spławię.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: dimgraf »

Mnie zawsze dziwią w takich ankietach pytania o zainteresowania. Jakby seksualność była związana z wykonywanym zawodem czy hobby. No dobra, bo zaraz wyjdzie, że jestem zły i wszystko krytykuje. Po prostu nie chce by znowu wyszło, że jestem chory bo nie szukam seksu i nazywam siebie asem. Wierzę, że podejdziesz do sprawy poważnie i nie zrobisz z nas upośledzonych kalek, które trzeba leczyć.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: Viljar »

To ja też poproszę ankietę :) Wysłałem już maila
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
anna_strzelczak
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 10 sty 2012, 15:37

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: anna_strzelczak »

po pierwsze moje badanie internetowe nie ma na celu diagnozowania czy ktos jest zaburzony czy nie. Po drugie idac za autorami wielu badan, obecnie aseksualizm nie uznaje sie za zaburzenie:) Po trzecie, jesli po wypełnieniu ankiety ktos będzie miał zarzuty czy pytania co do kwestionariuszy chetnie odpowiem mejlowo:)

i mam nadzieje ze w tym tygodniu kolezanka zamiesci mi badanko na stronce i bedzie ok;)
Nadia__
pASibrzuch
Posty: 243
Rejestracja: 25 lut 2010, 12:01

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: Nadia__ »

Spróbuję wypełnić, ale zobaczę, jakie to będą pytania, nie chcę za bardzo teoretyzować - teraz może mi się wydawać, że byłabym niesamowicie wyrozumiała i nie znałabym uczucia zazdrości, a jakby przyszło co do czego, to rzeczywistość mogłaby zweryfikować te wyidealizowane wyobrażenia.
anna_strzelczak
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 10 sty 2012, 15:37

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: anna_strzelczak »

spokojnie:) ja w statystyce uwzględnię czy ktos jest czy byl w zwiazku etc. - nie martwcie sie takimi problemami - takie "wątpliwości" biorę na siebie bo to juz zalezy jak to metodologicznie i statystycznie zrobie. Do Was nalezy tylko prawdomowne uzupelnienie ankiety:)
myslę, ze zrobie tak - jak będę miec juz na stronce wszystko to przesle inf. do admina i on rozesle każdemu zarejestrowanemu uzytkownikowi inf. ode mnie wraz z linkiem do badania

dzięki

anka
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: Ant »

Hmm, ja też bym chętnie się z ankietą zapoznał. W końcu "swój" :lol:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Lady_in_violet
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 24 sty 2012, 18:26
Lokalizacja: Zagłębie

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: Lady_in_violet »

Ja chętnie wypełniam ankiety, można do mnie śmiało pisać na prv. Mogę nawet porozmawiać na gg, czacie itp. na żywo. A jak zrobi się cieplej to mogę też przyjechać gdzieś niedaleko mojego miejsca zamieszkania.
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: Wicherek »

Również zgłaszam się na ochotnika ;)
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Awatar użytkownika
Lady_in_violet
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 24 sty 2012, 18:26
Lokalizacja: Zagłębie

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: Lady_in_violet »

Nie mogę być królikiem Playboy'a, to będę przynajmniej eksperymentalnym :D
Awatar użytkownika
jaśmina
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 18 sty 2012, 10:43

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: jaśmina »

Ciekawa byłam tej ankiety, a tu widzę że wszystko stanęło w miejscu.
Ania pisała też o jakimś artykule do 'Charakterów', fajnie gdyby pojawiło się jakieś info.
Do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą
anna_strzelczak
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 10 sty 2012, 15:37

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: anna_strzelczak »

artykul jest napisany obecnie u sekretarza naukowego charakterow - ocenianja czy sie nadaje do druku:) (mam nadzieje ze tak) co do badan stanelo mi w miejscu bo nie mam kasy;/ a musze oplacic jak sie okazalo witryne w necie (niestety te darmowe odpadaja nie maja potrzebnych funkcji), ale z badania nie rezygnuje bo nie po to siedzialam i opracowywalam kwestionariusze:) takze jak tylko cos sie ruszy z kasa u mnie i zawiesze dam znac wszystkim!

przepraszam za opoznienie

pzdr.anka
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: dimgraf »

Do zwykłej ankiety witrynę? Co to za funkcje, że nie ma ich w darmowych serwisach? Szkoda kasy moim zdaniem napisz do mnie na pw z czym problem może coś zaradzę i będziesz mogła zaoszczędzić.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
ODPOWIEDZ