Pytanie do Panów

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
kot_kot
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 13 gru 2011, 20:56
Lokalizacja: Germany

Re: Pytanie do Panów

Post autor: kot_kot »

Hmmm... coz za przelom. Dzis sie dowiedzialem ze jednak zawsze bylem w bledzie i jednak nie jestem ASem. :rozowe: Zostalem okreslony nieASem pomijajac wszystkie moje wewnetrzne rozterki, przemyslenia, blokady psychiczne i zahamowania. No tak bo co to ma do rzeczy "bycia ASem" skoro oraganizm robi sobie swoje a w glowie siedzi zupelnie co innego co jak dla mnie na podstawie tego ja okreslam siebie jako ASa. No ale co ja mam tutaj do powiedzienia skoro inni wiedza lepiej niz ja sam...
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Pytanie do Panów

Post autor: Winkie »

Skoro zatem nie oczekiwałeś odpowiedzi to po co zadawałeś pytanie?
kot_kot pisze:Ahaa czyli odczuwanie napiecia seksualnego w intymnej relacji z kobieta i nie robiac z nim zupelnie nic czyni mnie nieASem ?
kot_kot
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 13 gru 2011, 20:56
Lokalizacja: Germany

Re: Pytanie do Panów

Post autor: kot_kot »

Winkie pisze:Skoro zatem nie oczekiwałeś odpowiedzi to po co zadawałeś pytanie?
kot_kot pisze:Ahaa czyli odczuwanie napiecia seksualnego w intymnej relacji z kobieta i nie robiac z nim zupelnie nic czyni mnie nieASem ?

Jakto nie oczekiwalem odpowiedzi ? Po to zadalem pytanie zeby dostac na nie odpowiedz. Jednak nie spodziewalem sie wlasnie takiego odkrycia :rozowe:
lady_style
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2018, 17:29

Re: Pytanie do Panów

Post autor: lady_style »

Oj tam... Masturbacja jest dla każdego :) a poranne zwody chłopców to norma :)
stranger
ASiołek
Posty: 53
Rejestracja: 27 kwie 2018, 20:58

Re: Pytanie do Panów

Post autor: stranger »

no norma :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Pytanie do Panów

Post autor: Heremis87 »

Miewam nad ranem wzwody, ale nie przywiązuję wagi do tego, co czyni organ płciowy. Nie masturbuję się od lat, od czasu do czasu polucje nocne mają miejsce (ale bardzo rzadko), pewnie, raz na jakiś czas ciało musi się pozbyć, tego co nie ma jak wyjść. Zupełnie wygasło we mnie pożądanie itp sprawy, ot tak.
A wpływ na zdrowie? Szczerze: na pewno jestem bardziej drażliwy, nerwowy, znerwicowany, są problemy z pęcherzem i chroniczne zmęczenie, jednak to może równie dobrze wynikać z mojego bardzo aktywnego życia, w zasadzie do rana ciągle jestem w ruchu.
Znalazłem taką notkę w sieci. w sumie ciekawostka:
https://www.hellozdrowie.pl/artykul-7-r ... awiac-seks
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
ODPOWIEDZ