Dlaczego ludzie patrzą na przyjaźń przez pryzmat wyglądu?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Dlaczego ludzie patrz± na przyja¼ñ przez pryzmat wygl±du?

Post autor: ewutek »

Gizmo pisze:Ewutek, nie czytalas Koloru magii?.. :shock: :mrgreen:
Aha... no to już wiem czemu nie wiem :shock: :| :mrgreen:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Dlaczego ludzie patrz± na przyja¼ñ przez pryzmat wygl±du?

Post autor: Agnieszka »

Ewutek, jeśli lubisz się czasami pośmiać nad bardzo wciągającą książką, to ja gorąco polecam Świat Dysku (myślę, że dziewczyny też :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dlaczego ludzie patrz± na przyja¼ñ przez pryzmat wygl±du?

Post autor: trujaca »

Oczywiscie, ze tez polecam cala dyskologie :mrgreen:
Ze swej strony najbardziej serie o wiedzmach, ale kazdy lubi co innego ;)
Agnieszka pisze:Zawsze możesz spróbować poprosić go, żeby Ciebie też zaadoptował :D
Dwie córki czy jedna - dla niego pewnie żadna różnica, a mogłabyś domostwo zwiedzać i oglądać do woli, bo byłoby też po części Twoje :D
Dla niego pewnie zadna, ale nie wiem, jak bysmy sie dogadaly jako siostry :D Jednego jestem pewna - nie klocilabym sie z nia o Morta ;)
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Dlaczego ludzie patrz± na przyja¼ñ przez pryzmat wygl±du?

Post autor: ewutek »

Agnieszka pisze:Ewutek, jeśli lubisz się czasami pośmiać nad bardzo wciągającą książką, to ja gorąco polecam Świat Dysku (myślę, że dziewczyny też :mrgreen: :mrgreen:
Zaryzykuję (: ...lubię bajki :medal:
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: Dlaczego ludzie patrz± na przyja¼ñ przez pryzmat wygl±du?

Post autor: Aneshia »

trujaca pisze:\
Dla niego pewnie zadna, ale nie wiem, jak bysmy sie dogadaly jako siostry :D Jednego jestem pewna - nie klocilabym sie z nia o Morta ;)
Hej, to jak juz cie zaadoptuje, to zapros mnie kiedys na herbatke :mrgreen: Tez chcialabym sie tam rozejrzec... ;-)
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dlaczego ludzie patrz± na przyja¼ñ przez pryzmat wygl±du?

Post autor: trujaca »

Hej, to jak juz cie zaadoptuje, to zapros mnie kiedys na herbatke Tez chcialabym sie tam rozejrzec...
Będę pamiętać, może uda mi się go namówić na kolejną adopcję - same plusy, cisza, spokój, brak upływu czasu, własne Pimpusie, nie trzeba się męczyć w towarzystwie, pomijając wieczorki karciane z Wojną, Zarazą i... i tym trzecim, o kim nie pamiętam ;)

Może uda mi się go namówić, żeby załozył rodzinny dom dziecka, więc jak ktoś jeszcze chce, to prowadzę zapisy :mrgreen: Tylko ktoś inny musiałby gotować ;)
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: Dlaczego ludzie patrz± na przyja¼ñ przez pryzmat wygl±du?

Post autor: Aneshia »

Ja moge gotowac, przynajmniej od czasu do czasu :mrgreen: Teraz wlasnie robie sobie obiad, wczesniej umylam podloge, potem moze nawet powycieram kurz... jeszcze troche i zrobi sie ze mnie swietny egzemplarz na żonę :mrgreen: XD Już sie nie moge doczekac ;P
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dlaczego ludzie patrz± na przyja¼ñ przez pryzmat wygl±du?

Post autor: trujaca »

Zostałaś oficjalnie wpisana na listę oczekujących do adopcji w rubryce dla potencjalnych żon Śmierci, tylko nie wiem, czy on jest zainteresowany posiadaniem żony, więc może jeszcze przemyśl z tym sprzątaniem :mrgreen:
Zresztą tam są kilogramy kurzu i hektary przestrzeni, a spędzić wieczność na sprzątaniu już nie jest tak fajnie ;)
Kfakt ;)
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: Dlaczego ludzie patrz± na przyja¼ñ przez pryzmat wygl±du?

Post autor: Aneshia »

O nie, ja tylko mowilam, ze jeszcze sie zaczne nadawac, a nie, ze chce ;p XD Ja nienawidze sprzatac XD Ale akademik to nie śmietnik i czasem sprzatac trzeba XD
ODPOWIEDZ