Pociąg romantyczny, co to?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Pociąg romantyczny, co to?

Post autor: migel »

Krótkie pytanie: co to jest pociąg romantyczny? Wiem, że pociąg seksualny oznacza, że chce się z kimś "seksić". Natomiast szukałem jakiejś dłuższej definicji pociągu romantycznego i nic nie znalazłem :(
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Pociąg romantyczny, co to?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2013, 13:18 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
tom
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 15 mar 2009, 19:42

Re: Pociąg romantyczny, co to?

Post autor: tom »

:D
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: Pociąg romantyczny, co to?

Post autor: migel »

Wytłumaczyłaś rzeczownik, coś namacalnego :D Teraz wyjaśnij to w kwestii "uczuciowej", tj. nienamacalnej :P Tak jak np. słowo zamek ma kilka definicji :)
:lol:
Felixis
ASysta
Posty: 251
Rejestracja: 11 sty 2012, 15:51

Re: Pociąg romantyczny, co to?

Post autor: Felixis »

śmieszna nazwa :P
w przypadku ASów jak są np romantyczni i aromantyczni, to romantyczni pragną pocałunków, przytulania, bliskości i innych tam pierdółek w tym stylu. Aromantyczni są na te sferę totalnie zamknięci.

Idąc tym tropem, pociąg romantyczny to może być np coś w stylu, że ktoś Ci się podoba i chciałbyś spędzać z nim czas, chciałbyś być z nim blisko psychicznie i fizycznie (intymność, ale inna od seksualności).
Wszyscy wiedzą lepiej...
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: Pociąg romantyczny, co to?

Post autor: migel »

Felixis pisze:śmieszna nazwa :P
w przypadku ASów jak są np romantyczni i aromantyczni, to romantyczni pragną pocałunków, przytulania, bliskości i innych tam pierdółek w tym stylu. Aromantyczni są na te sferę totalnie zamknięci.

Idąc tym tropem, pociąg romantyczny to może być np coś w stylu, że ktoś Ci się podoba i chciałbyś spędzać z nim czas, chciałbyś być z nim blisko psychicznie i fizycznie (intymność, ale inna od seksualności).
Dzięki za rozjaśnienie :D Czyli to takie bycie psychofanem/psychofanką xD
Felixis
ASysta
Posty: 251
Rejestracja: 11 sty 2012, 15:51

Re: Pociąg romantyczny, co to?

Post autor: Felixis »

raczej nazwałabym to podobaniem się kogoś pod względem osobowościowo/emocjonalnym a nie cielesnym :D
Wszyscy wiedzą lepiej...
Pau
łASuch
Posty: 175
Rejestracja: 27 mar 2013, 17:46

Re: Pociąg romantyczny, co to?

Post autor: Pau »

myślę że teraz, pod wpływem czasu, odczuwam takie coś
ODPOWIEDZ