Coming out

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
Setsu
ASiołek

Re: Coming out

Post autor: Setsu » 13 wrz 2017, 10:10

Ujawniłam się tylko dwójce bliskich znajomych, chociaż mam wrażenie, że jedno z nich myśli, że z czasem mi przejdzie albo może kogoś poznam.
Poza tym szczególnie się nie kryję ale też nie mówię otwarcie, że jestem asem. Nie mam na celu się wywyższać, w pracy ludzie z otoczenia są raczej bardzo ograniczeni i myślą tylko na zasadzie chłopak plus dziewczyna równa się dzieci i rodzina w przyszłości. Ni mniej, ni więcej, więc gdy już ktoś zagada to urywam temat, że nikogo nie potrzebuję. Co do rodziny. Matka myśli, że chyba nie spotkałam jeszcze tego jedynego, chociaż przy ostatniej wizycie w domu rodzinnym mówiła, że jeśli ktoś nie ma partnera i rodziny w wieku 30/40 lat to nie jest gorszy. Chyba taka trochę aluzja do mnie ale nie powiem, troszkę lżej mi się na sercu zrobiło, bo poza ciągłym wypytywaniem i aluzjami mam jakąś furtkę spokoju. O tacie pojęcia nie mam i nie wiem czy myśli o mnie cokolwiek w tym temacie. Rodzeństwo za młode. Nawet nie chcę myśleć o tym, abym miała im powiedzieć co jest ze mną grane. Mam dość tekstów typu, że mi przejdzie, że bez seksu nie da się żyć, że wydziwiam, że potrzebuje więcej piep..., chcę tego uniknąć, by się niepotrzebnie nie denerwować.

ODPOWIEDZ