Szczęście

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
Kinga
ASiołek
Posty: 65
Rejestracja: 15 lut 2013, 09:10

Szczęście

Post autor: Kinga »

W życiu nie są ważni ludzie, którzy chcą was uszczęśliwić. Ważni są Ci, którzy to robią.
Jak was ludzie uszczęśliwiają?
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Szczęście

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2013, 12:51 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
melodia
AS gaduła
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:38

Re: Szczęście

Post autor: melodia »

Jak was ludzie uszczęśliwiają?
Mam podobnie, jak Wyrwana- nie ograniczam się do tego, żeby uszczęśliwić się jedynie przez ludzi.
No ale do rzeczy, ludzie uszczęśliwiają. Jak? Zwyczajnym uśmiechem od serca, gadaniem o mało istotnych sprawach, uwielbiam z kimś dzielić radość, nieważne czy jest to staruszka, dziecko czy przyjaciel. Ostatnio ktoś mnie bardzo uszczęśliwił, bo docenił moje starania, niby zwykłe coś, a cieszy, może troszkę samolubnie, ale cóż- aż ciepło na duszy się robi :mrgreen:
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Szczęście

Post autor: Słomiany Zapał »

Uszczęśliwia mnie przyjaźń, uśmiech, wspólne radości, zaufanie, szczerość, lojalność, więź, pamięć, po prostu czyjaś bezwarunkowa obecność i przyjaźń oraz to, że to wszystko idzie w obie strony i jest przyjęte, docenione. Dużą radość daje również uszczęśliwienie tej drugiej osoby. Widok, świadomość tego, że się cieszy.
Poza tym szczęście można odnaleźć nie tylko wśród ludzi. Cieszyć nas może wiele rzeczy i nie ma co się zamykać na jedno źródło radości. Warto szukać tego, co dostarczy pozytywnych emocji.
Awatar użytkownika
LaLoba
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2016, 16:36

Re: Szczęście

Post autor: LaLoba »

A mi najwięcej szczęścia dają ludzie, którzy kochają swoje życie, którzy się spełniają - nie ma nic piękniejszego niż człowiek pochłonięty swoją pasją, człowiek tworzący swój świat, lepszy niż ten w którym przyszło nam żyć.
Dużo radości daje mi również silna więź emocjonalna z drugim człowiekiem. :)
ODPOWIEDZ