Całowanie się

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Całowanie się

Post autor: Kuba »

Czy ktoś z was się kiedyś całował? Jeżeli tak, to z jakiego powodu? Może z przyjemności, albo bo była okazja?

Co wy myślicie o pocałunku i czy mieliście jakieś doświadczenia?

(ja wpisze moją odpowiedz trochę pózniej)
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Ca³owanie siê

Post autor: Ant »

Trzy razy bodajże, ale to ona zaczęła. Zrobiła to z nienacka :twisted: Praktycznie rzecz ujmując, można by to określić jako wypadek przy pracy ;) Nigdy jakoś nie rozmyślałem nad swoim pierwszym pocałunkiem, jak to najwyraźniej niektórzy robią. Po tym doświadczeniu mogę stwierdzić, iż nie przepadam za tego rodzaju aktywnością. Nie chcę i nie lubię. Nawet mnie nie ciągnie. A co o nim myślę? Mój subiektywny stosunek do niego jest następujący: to nie dla mnie i już ;)

A postawić się na miejscu pary, która z w totalnym odcięciu od świata oddaje się namiętnym i nieustającym pocałunkom w ogóle nie potrafię :roll:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
znad_dniepru
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 12 paź 2006, 20:01

Re: Ca³owanie siê

Post autor: znad_dniepru »

nie zliczę navet. asex dopadła mnie stosunkowo niedawno... chociaż nigdy nie pzrepadałam za francuskimi to cmoki b. lubiłam. dziś preferuję również ale tylko te delikatne i niekniecznie w usta.... :lol:
- Nie uznajesz żadnych wartości, całe twoje życie to nihilizm, cynizm, sarkazm i orgazm.
- We Francji mógłbyś zrobić z tego hasło wyborcze i wygrać.
w. allen <3
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ca³owanie siê

Post autor: maneki neko »

fajnie sie calowac, nyo... :oops:
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Ca³owanie siê

Post autor: Kuba »

No ja miałem takie doświadczenia z całowaniem jak Ant. Zero reakcji z mojej strony. Dwa razy na imprezce mi się zdarzyło że dziewczyna chciała mnie pocalowac więc się nie broniłem bo była świetna okazja udowodnienia publicznie, że nie jestem gejem. :lol: Ogólnie jednak nie odczuwałem niczego. Pytałem siebie "To jak długo to ma jeszcze trwać?", "I to jest ta wielka przyjemność?". Nie odrzucało mnie ale też specjalnie nie ciągnie. Tylko że to było pare lat temu także wypada mi chyba jeszcze raz to przetestować. 8)

Tu jest link dla tych, którzy nie mają doświadczenia. Jak się wczytałem to mówie, niema chyba mowy zeby w moim przypadku kiedykolwiek było tyle przyjemności. Opisane techniki też mnie wprowadzają w zaklopotanie. :oops:

http://kobieta.gazeta.pl/poradnik-domow ... 06491.html
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Ca³owanie siê

Post autor: Ardelia »

Kuba pisze:Tu jest link dla tych, którzy nie mają doświadczenia.
dzieki za link.

:arrow: "Jeśli ktoś nie chce całować z miłości czy dla przyjemności, to niech chociaż robi to z rozsądku! Bo całowanie jest zdrowe."
dobra wszyscy, prosze sie ustawic w kolejkach. ej, nie az tak pospiesznie... ;) :lol:

osobiscie, ze wzgledow empirycznych chetnie bym sprobowala, ale narazie nie bardzo mam z kim. *ech, czasami trudno byc kobieta na tronie*

pozdrawiam,
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Ca³owanie siê

Post autor: Kuba »

Ardelia pisze: osobiscie, ze wzgledow empirycznych chetnie bym sprobowala, ale narazie nie bardzo mam z kim.
No wlaśnie niema z kim. :? :wink: Ze względów logistycznych ciężko byłoby mi trafić na twoją planetę, a do tronu pewnie i tak byś mnie nie dopuściła. :wink:
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Ca³owanie siê

Post autor: magellan »

..."Ze względów logistycznych ciężko byłoby mi trafić na twoją planetę"...

Kuba, to bardzo latwe; jestes w ameryce, a tam jest NASA :D wyjdz w nocy na dwor, tej "pomaranczowej kropki" na nocnym niebie nie da sie przeoczyc - nazywa sie mars. :mrgreen::mrgreen::wink:

magellan :wink:
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ca³owanie siê

Post autor: Gizmo »

Ja musialam sprobowac wlasnie "ze wzgledow empirycznych" :wink:. Taki test na zimno a nie pod wplywem impulsu chyba jednak nie ma sensu - nic mnie do tego nie ciagnelo i wiedzialam, ze nic nie poczuje. Zaznacze, ze znalam te osobe dlugo i bardzo ja lubilam.
skubanie naprzemienne - ty skubiesz jego, on ciebie. Ty jego górną wargę, on twoją dolną (lub odwrotnie). Inaczej kolizja murowana.
Ten fragment przypomnial mi o tym, ze moja znajoma rzucila sie kiedys namietnie na chlopaka i w takiej kolizji nadlamala mu jednego siekacza :lol: .
Salomea

Re: Ca³owanie siê

Post autor: Salomea »

Ja próbowałam jak byłam młodym dziewczęciem, jakoś mnie to nie porwało, nie wiem co ludzie w tym widzą. Od tamtego czasu jestem przeciwniczką wszelkich kontaktów tego typu, nie kręci mnie to zupełnie. :P :twisted:
Ostatnio zmieniony 31 maja 2007, 22:51 przez Salomea, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Re: Ca³owanie siê

Post autor: Honzol »

hmm... .. . to wiedzialem - faceci sa z marsa, ale nie mialem pojecia iz na marsowym tronie zasiada Dama :!: :D :wink:
nawet ne dociekam co dzieje sie na Wenus :wink:
pozdro 4 /\LL
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Ca³owanie siê

Post autor: ewutek »

Ja rządzę na Plutonie. Zapraszam 8)
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Ca³owanie siê

Post autor: clouds clear »

Mogę , się wprowadzić? :D :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Ca³owanie siê

Post autor: Kuba »

ewutek pisze:Ja rządzę na Plutonie. Zapraszam 8)
Czemu tak skromnie? Pluton to nawet nie planeta... :? :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Re: Ca³owanie siê

Post autor: Honzol »

Zapraszam wszystkich do siebie tzn na sasiednia galaktyke - Andromede
starczy miejsca dla kazdego :-) :mrgreen:
a co do tematu to raczej nie dla mnie tego typo doswiadczenia nigdy sie nie calowalem i nigdy nie bede (podobno nigdy sie nie mowi nigdy, ale co mam sobie zalowac :wink:)
:aniol: - sie nie caluja :P
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
ODPOWIEDZ