Tyłki

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Jerzy Ch.
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 13 sie 2009, 09:56
Lokalizacja: Warszawa/Białystok

Post autor: Jerzy Ch. »

Zwracam uwagę, bo jestem wzrokowcem jak każdy facet. Jak coś jest ładne to człowiek chce sobie nacieszyć oczy. Proste.
A tak w ogóle to mi się wydaje, że w dużej liczbie przypadków te wszystkie fajne kształty to zasługa dobranych okryć wierzchnich. Bez tego nie było by już tyle atrakcyjnych tych wszystkich kształtów. Zresztą ja i tak wolę obejrzeć się za kobietą w dobrze dobranych dżinsach niż w stroju kąpielowym. Dobre, pomysłowe ciuchy są o wiele bardziej interesujące i przyciągające niż nagość.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

powiem tak jerzy mowi znana juz prawde ze facet to wzrokowiec i przez lubia "wyobrazac" sobie co jest pod ta zewnetrzna wierzchnia :wink:
jednak wlasnie patrze na twarz a piersi tylki ?
" po co one slusza? " tak glupio sie zapytam :mrgreen:
a na powaznie nie interesi
jak juz wyglad to po dluzszym zastanowieniu zadaje sobie pytanie: czy bedzie mi sie z nia dobrze rozmawialo? na poziomie moim lub wyzszym i tyle :wink:
od nowa
ciAStoholik
Posty: 342
Rejestracja: 3 lip 2009, 07:28

Post autor: od nowa »

Keri pisze:facet to wzrokowiec
Dlaczego Panom się wydaje, ze to wyłącznie męska cecha?? To tak jakby kobiety nie były estetkami i nie lubiły tego co ładne 9cokolwiek by to nie było).
Sex jest przereklamowany...
dzola007
strASzydło
Posty: 397
Rejestracja: 16 wrz 2008, 01:08
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: dzola007 »

Moze akurat nie tak tyłek jak oczy :kocha:
solteka
ASiołek
Posty: 66
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:24

Post autor: solteka »

Twarz + sposób bycia + charakter ...i już jesteś moja/mój :D :kocha:
Awatar użytkownika
Joan
mASełko
Posty: 123
Rejestracja: 14 maja 2008, 11:32

Post autor: Joan »

Jako estetka to sobie lubię popatrzeć na ładnych ludzi, aczkolwiek nie traktuję wyglądu jako najważniejszej cechy i na codzień nie zwracam na niego uwagi. Liczy się tylko charakter i to co się ma w środku :kocha:
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Często zwracam uwagę na różne części ciała u ludzi. Np. damski dekolt, odpowiednio zaakcentowany niesamowicie ściąga mój wzrok.
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

Zwracam uwagę na różne części ciała - chociaż raczej u panów, bo u pań ogół liczy się bardziej niż szczegół - i mam swoje różne preferencje co do wyglądu np. przedramion czy innych dziwnych elementów :P. Ale ostatecznie nie mają one ogromnego znaczenia przy tym, czy ktoś mi się podoba - jak jest ładny, to jest ładny, a że ta czy inna część ciała wpisuje się w moje preferencje, to właściwie tylko bonus. A, i jak ktoś wyżej powiedział, nieraz dobrze odziane ciało jest o wiele bardziej atrakcyjne od ciała nagiego.
Awatar użytkownika
Lucius
starszASek
Posty: 46
Rejestracja: 9 cze 2008, 12:42
Lokalizacja: Radom

Post autor: Lucius »

Witam. Co tu mogę powiedzieć, szczerze, to nie lubię patrzeć na dziewczyny, kobiety w dżinsach ( prawie każdy tyłek potrafią "ubić" i tak, że wygląda "dobrze'). Ciekawa spódnica czy sukienka, zawsze spojrzę , ale liczy się właśnie estetyka. Ktoś zwyczajnie powie - fajna ***, Ja powiem - po prostu piękna, ach jak pięknie :D
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Ja z chęcią ubijam tyłek w dżinsy.
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

a ja wlasnie lubie spodnice NIE spodniczki MINI :shock: :P

takie do kolan spoks ;)
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Ja pozostaje przy spodniach. Ale, ale za to podobają mi się spódnice u facetów np. szkockie lub długaśne do kostek. O takie
http://www.rockmetalshop.pl/product-pol ... -001-.html
http://www.rockmetalshop.pl/product-pol ... ER-34.html
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

ta druga tak :P
przynajmniej wentyl jest :mrgreen:
Awatar użytkownika
AStronom
ciAStoholik
Posty: 310
Rejestracja: 2 kwie 2009, 17:39
Lokalizacja: z nudów

Post autor: AStronom »

Raczej nie patrzę na pośladki, ale zdarzyło mi się zagapić na dekolt. Nagi biust nie jest już taki ciekawy. Chyba nagość kojarzy mi się z chorobą. :diabel: Takie zboczenie zawodowe. Ostatnio przez sen gadam o ALATach i ASPATach
Mia
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 4 wrz 2009, 13:23

Post autor: Mia »

Ogólnie na wygląd ludzi zwracam uwagę (tak samo jak na wygląd budynków, dzieł sztuki itd.). Nie jest to dla mnie ważne, po prostu zauważam, jak ktoś wygląda ładnie. U kobiet zwracam uwagę głównie na nogi (ale nie na stopy, z jakiegoś powodu nie lubię patrzeć na stopy lol) i włosy, u mężczyzn na ramiona. Ale przy doborze znajomych wygląd nie ma dla mnie znaczenia. Ważniejsze jest to, co się ma w głowie.
ODPOWIEDZ