pomozcie odnalezc mnie

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
AS1981
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 6 kwie 2015, 16:03
Lokalizacja: Poznań

pomozcie odnalezc mnie

Post autor: AS1981 »

jak juz wczesniej pisalam jestem mama,nigdy sex mnie nie pociagal i wlasciwie zero przyjemnosci...zostalam mama bo chcialam nia byc...od 10lat jestem sama....nie mam jakiegos parcia na wiazek choc czasem mam potrzebe taka prtnerska sie do kogos przytulic,spedzic czas wieczorem przy winku,pogadac ,nawet pocalowac-ale przed miesiaczka mam duza potrzebe ,rozsadza mnie i wspomagam sie wibrtorem przez chwile a potem jak pomysle ze moze jednak zemna jest ok i moglby to byc facet to juz mam niesmak ....poza tym jednym dniem przed miesiaczka to wogole nie mam podniety.idac ulica czsem widze facetow i sobie mysle o przystojniak ale zupelnie nie mam motyli w brzuchu i mnie nie kreca....pisalam niedawno z taka pania seksuolog to powiedziala ze wynika to ze strachu ze nie umiem sie kochac i nie znam swojego ciala -no bo jak nigdy mi sex nie sprawial przyjemnosci a przed miesiaczka musze sobie wsadzic to jest cos nie taki w zasadzie to ona nie wie bo moze po prostu boje sie zwiazku albo jestem kosmitka.....
czy wy kochani na prawde bedasc asami nic zupelnie nigdy nie odczuwacie pociagu seksualnego,jakies masturbacje nic???? co zemna jest? co jest nietak?pomozcie prosze................
mamaAS
Awatar użytkownika
ColdChris
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 20 sie 2015, 12:51
Lokalizacja: Poznań

Re: pomozcie odnalezc mnie

Post autor: ColdChris »

Seksuolog napisała Tobie, że jesteś kosmitką? LOL, to jakiś samozwańczy doctah. Ale, odpowiadając na pytania: odczuwam, masturbacje si, czasami, co z Tobą jest to Ci nie powiem dokładnie, ogólnikowo książkowo to może i tak, ale to nie o to chodzi, lepiej iść na terapię dłuższą, indywidualną , wtedy się dowiesz :) pozdro!
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought
Awatar użytkownika
KamilaLODZ
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 27 mar 2016, 23:47
Lokalizacja: Łódź

Re: pomozcie odnalezc mnie

Post autor: KamilaLODZ »

Ja też radzę odwiedzić psychologa. Co prawda chodziłam do niego ze względu na depresję, ale rozwialiśmy o mojej seksualności i dużo ta rozmowa mi dała. Piszesz, że masz napięcie seksualne, ale masz jakieś niemiłe skojarzenia jak pomyślisz o facecie. Może po prostu zdarzyło się coś w twoim życiu, że nie ufasz facetom. Może jakbyś trafiła na kogoś z kim miałabyś jakąś zdrową więź wyglądałoby to inaczej. Ale radzę zgłosić się do specjalisty, nie ma co się bać , ani wstydzić, zresztą za to im płącą :D
ODPOWIEDZ