Masz konto na portalu "randkowym"?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: Małgorzata95 »

Jak wyżej.
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: Viljar »

Miałem i żałuję, bo za jego sprawą straciłem resztki nadziei, a przy tym (na szczęście jedynie przejściowo) straszny mizogin się ze mnie zrobił. Konto istnieje nadal, ale z niego już nie korzystam.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: DZIEWICA8 »

Ja ostatnio zarejestrowałam się na portalu Cafomat, ale bardziej z ciekawości niż, żeby kogoś szukać. Kiedyś zarejestrowałam się też na portalu Przeznaczeni.pl, ale dla zabawy podając zmyślone dane.
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: chochol »

Miałam, na wege randkach, z tym, że była możliwość zaznaczenia czego się szuka czy przyjaźni czy miłości czy jedynie znajomości. Obecnie nie posiadam kont na portalach randkowych.
Poznałam kilka osób, panów. Do dzisiaj mam z nimi kontakt.
DZIEWICA8 pisze:Kiedyś zarejestrowałam się też na portalu Przeznaczeni.pl, ale dla zabawy podając zmyślone dane.
Czytałam o tym portalu i nawet się nim zainteresowałam. Chociaż raczej żaden pan nie chciałby mnie poznać. W sumie też nie chciałabym okłamywać nikogo swym brakiem zainteresowania fizyczną stroną miłości. To miejsce dla osób religijnych, żyjących wg nauki kościoła (chyba że coś się teraz zmieniło). Niech się odnajdują na tym portalu ludzie o podobnym zapatrywaniu na życie :).
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: JacobMcAllen »

Nie miałem jeszcze nigdy konta na portalu randkowym, choć przez jakiś czas rozważałem jego założenie. Jednak do portali randkowych podchodzę sceptycznie. Słyszałem o portalu dla osób aseksualnych, nazywa się asportal.pl chyba, jednak członkostwo kosztuje tam 29 zł miesięcznie, myślę, że pieniądze można wydać lepiej :lol: Poza tym opinie o tym portalu zdarzyło mi się czytać raczej negatywne.
Portale randkowe dla chrześcijan, typu zapisanisobie.pl czy przeznaczeni.pl wydają mi się bardzo fajne, są dla ludzi z pewnym systemem wartości, ale odniosłem wrażenie (nie wiem, czy w pełni słuszne, być może wcześniej tak się do tego ustawiłem), że osoby, które tam są chcą uprawiać seks w celach prokreacyjnych a mnie takie coś nie interesuje.
Dieu le veut
Awatar użytkownika
Sightless Serpent
ASiołek
Posty: 97
Rejestracja: 14 maja 2017, 22:47

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: Sightless Serpent »

Nie mam i nie zanosi się na to, żebym zakładała. Portale randkowe nieszczególnie do mnie przemawiają.
Nightfall

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: Nightfall »

To miejsce dla osób religijnych, żyjących wg nauki kościoła (chyba że coś się teraz zmieniło).
Niekoniecznie, kiedyś z koleżanką przeglądałyśmy ten portal i były też osoby, które w opisie miały wpisany na przykład ateizm.

Znam 2 religijne dziewczyny, które znalazły ukochanych na portalach tego typu. Więc pewnie można :) Asom religijnym czy nie i tak będzie ciężko o znalezienie drugiej połówki :D

Niedawno powstała taka apka, ktoś z was ją testował?

https://www.facebook.com/ACEapplication/
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: JacobMcAllen »

Mam ją na tel od kilku dni, to podobno beta. Ale wchodzę tam raczej rzadko, bo jak do tej pory znalazłem tylko jedną osobę z Polski, większość to ludzie z Indii :D
Na dodatek zaznaczyłem, że jestem zainteresowany płcią przeciwną a wyszukuje mi też facetów :lol:
Dieu le veut
misiek
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 27 kwie 2017, 23:38

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: misiek »

Viljar pisze:Miałem i żałuję, bo za jego sprawą straciłem resztki nadziei, a przy tym (na szczęście jedynie przejściowo) straszny mizogin się ze mnie zrobił. Konto istnieje nadal, ale z niego już nie korzystam.
czy straciłes resztki nadziei przez autism(przez to ze ludzie nie umieli rozmawiac jak czlowiek do czlowieka) czy przez to ze wszyscy sa tam typowymi zboczeniemi?

Sorry ale mnie az to czekawi :P
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: Viljar »

W skrócie - obecne tam panie okazały się być bez wyjątku pustymi i próżnymi materialistkami bez śladu zainteresowań. Zdarzały się też samotne matki, które próbują znaleźć ojca dla swojego dziecka.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: JacobMcAllen »

Szczerze, to wydaje mi się, że samotne matki zarówno na czaterii, jak i na portalach randkowych stanowią zdecydowaną większość.
Dieu le veut
Nothingness
mASełko
Posty: 117
Rejestracja: 1 lip 2017, 19:36

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: Nothingness »

Nie, nie mam konta na takich portalach. Uważam, że ciężko jest (ale nie niemożliwe) znaleźć tam wartościowych ludzi, chociażby tylko po to, aby z kimś porozmawiać tak ot. Większość osób jest tam nastawiona na wiadomo co, więc nie widzę sensu, aby marnować tam swój czas (a jeśli już są tam jakieś wartościowe osoby, to są zagłuszane przez "krzykaczy", którzy odstraszają).
Awatar użytkownika
medi
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 17 cze 2012, 10:10

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: medi »

Ja z racji orientacji siedziałem na portalach gejowskich.
Co ciekawe nawet na jednym jest podgrupa dla aseksualistów, chociaż tam nikogo ciekawego nie udało się znaleźć.

A co do samych portali, to większość oczywiście nastawiona jest na jedno. Ale przy odrobinie cierpliwości i tam można trafić na kogoś wartościowego. Zresztą w moim przypadku, przypadkowa rejestracja na portalu randkowym stała się początkiem zupełnie nowego rozdziału w moim życiu... chociaż wcale nie jest to epizod związkowy :P
PawSta1990
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 4 sie 2017, 00:17
Kontakt:

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: PawSta1990 »

Ja również nie mam konta na tego typu portalach i nie żałuję tego.
http://seansobox.pl - Najlepsze filmy online w sieci i bez limitu!
Awatar użytkownika
Bartek95
ASiołek
Posty: 78
Rejestracja: 27 cze 2017, 21:03

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: Bartek95 »

Ja chciałem założyć, ale nie znalazłem dobrego darmowego portalu. Z reguły wiadome, że nikt nie szuka przez Internet drugiej połówki jeśli ma branie, a jak już to jest do tego zmuszony, więc jest ku temu powód. Dlatego też trudno o osobę bez jakiejś konkretnej wady. Osobiście nie widze w tym problemu, bo w przypadku kobiet wiele jest w stanie pozbyć się swojego życia seksualnego w porównaniu z facetami. Dlatego też łatwiej facetowi znaleźć kobietę na takim portalu.
ODPOWIEDZ