Masz konto na portalu "randkowym"?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
BlueStar
mASełko
Posty: 140
Rejestracja: 25 gru 2017, 23:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: BlueStar »

Wiesz zauważyłem z własnego doświadczenia że w realu a przez internet całkiem inaczej się ludzie prezentują poznałem osoby co w internecie przynudzały a w realu byli śmietanką towarzyską i na odwrót
Tyle, że jak na portalu kogoś poznasz i ta osoba zamula, to raczej nie masz już ochoty spotkać się w realu i nie przekonasz się jaką jest duszą towarzystwa :(
Awatar użytkownika
basiaborys90
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 28 lut 2018, 15:49

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: basiaborys90 »

Kiedyś był fajny odcinek w south parku, jak dziewczyny upiększają swoje profile na portalach randkowych.
Awatar użytkownika
Anu
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 24 kwie 2018, 09:50

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: Anu »

Miałam kiedyś konto na portalu randkowym. Nie neguję tego, natomiast ja się trochę zawiodłam. Przeważali mężczyźni szukający jednorazowych przygód i dobrej zabawy. Brakowało jakiś sensownych rozmów.
Awatar użytkownika
Animalia
pASibrzuch
Posty: 274
Rejestracja: 15 lip 2018, 18:01
Kontakt:

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: Animalia »

Nie i nigdy nie założę.
Obrazek
Obrazek
Alairë
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 28 cze 2018, 02:10

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: Alairë »

Pozwolę sobie trochę odświeżyć ten temat i napisać aktualizację o tej aplikacji, o której wspomniała Nightfall (ACEapp). Niedawno założyłam tam konto i w tej chwili jest tam sporo ludzi z całego świata, nie tylko sami hindusi :) Kilka osób z Polski też się znajdzie, jeżeli nie macie ochoty pisać w innym języku. Zdarzają się jacyś dziwacy( w tym chyba ja :wink: ), ale ogólnie można sobie nawet z kimś ciekawie popisać i przy okazji przećwiczyć angielski.
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: Nightmarine »

Też niedawno założyłam konto w ACEapp, ale z tego co widzę praktycznie nie ma z czego wybierać, chyba że do związków na odległość. Wygląda na to, że aplikacja nadal jest bardzo mało znana.
???
Nemo
mASełko
Posty: 114
Rejestracja: 30 cze 2017, 21:38
Lokalizacja: Szczecin

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: Nemo »

Mam konto na kilku portalach randkowych. Na jednym z nich otrzymuję mnóstwo automatycznych wiadomości typu: "Styl ubioru użytkownika X to także zwykły! Może chcesz o tym porozmawiać?" :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Saber
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 5 lis 2017, 06:13

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: Saber »

Nightmarine pisze: 5 sie 2018, 16:20 Też niedawno założyłam konto w ACEapp, ale z tego co widzę praktycznie nie ma z czego wybierać, chyba że do związków na odległość. Wygląda na to, że aplikacja nadal jest bardzo mało znana.
Dziwisz się ? Termin AS generalnie jest bardzo mało znany. Pewnie tylko jakiś procent asów, wie, że są asami. Natomiast też tylko część ASów udziela się na takich forach, przez co info o takich apkach jest naprawdę ciężko dostępne.
takasobie

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: takasobie »

Nemo pisze: 4 wrz 2018, 17:26 Mam konto na kilku portalach randkowych. Na jednym z nich otrzymuję mnóstwo automatycznych wiadomości typu: "Styl ubioru użytkownika X to także zwykły! Może chcesz o tym porozmawiać?" :lol: :lol: :lol:
Ale o co chodzi? :lol: Chcesz o tym porozmawiać? :lol:
Awatar użytkownika
lersadyon
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 4 wrz 2018, 15:08

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: lersadyon »

Z ciekawości jakiś czas temu założyłem sobie konto w pewnej aplikacji z czerwono-białym logo, całkiem popularnej nawet w przestrzeni publicznej internetu, mam wrażenie. Już w opisie informuję o swojej aseksualności. Najczęściej mogę napisać do dziewczyn, które głównie są zwyczajnie ciekawe, jak to w ogóle wygląda. Ae nie udało mi się nawiązać choćby ciekawej znajomości.
Kto nie chce, kiedy może, ten nie będzie mógł, kiedy będzie chciał.
takasobie

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: takasobie »

Dzisiaj zainstalowałam i odinstalowałam Tindera :). Ekspresowe randki, jak widać :D. Ogólnie aplikacja nie dla mnie, bo trzeba ogarniać, w którą stronę się palcami rusza, a ja palcem w lewo i każdy unmatch :D Myślałam, że potem można sobie wracać do tych profili, a tu nie. Nie dla mnie taki system. Chyba nawet na seks bym się tam nie chciała umawiać, do tego celu chyba wybrałabym zbiornik.
Astralny
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 2 wrz 2018, 22:32

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: Astralny »

Nie mam 🙂 a co do Zbiornika to założyłem lewe konto i od razu kilka ofert się znalazło. Sami napaleńcy 😁
Patryska67
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2018, 22:59

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: Patryska67 »

mam ale dopiero niedawno sobie uświadomiłam że to nie ma sensu skoro jestem ASEM
Awatar użytkownika
Anusia Borzobohata
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 9 mar 2015, 21:46

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: Anusia Borzobohata »

Niedawno zlikwidowałam. Męczyły mnie sterty hurtowych wiadomości typu "hej”.
pawcio1978
pASzko
Posty: 2544
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: pawcio1978 »

Nie mam konta na portalu randkowym. Jakoś nie ciągnie mnie do związku.
ODPOWIEDZ